Gerçek Medyum Yorumları

Medyum Ersan Kaya

Tıkla ve Medyum Mesih'i Şimdi Ara: 0532 597 80 79

Herkese güvenilmeyeceği tartışılmaz bir gerçektir. Özellikle o internette bulduğumuz bir yabancıysa… Fakat işimiz düştüyse mecbur kalırız, bazen dolandırılırız bazen de şans eseri işimizi en iyi şekilde halledebiliriz. Dolandırılmamak için istediğimiz medyumun adını aratırız ya da büyü yapabilen insanların isimlerine bakarız. Burada da biz ön plana çıkıyoruz. Size medyumlar hakkında bilgi veriyoruz, kimlere güvenip güvenmeniz gerektiğini anlatmaya çalışıyoruz.

Bugün de bu medyumlardan birini tanıtacağız. O medyumun ismi Medyum Ersan Kaya’dır. Bakalım Medyum Ersan Kaya’ya güvenebilecek misiniz?

Medyum Ersan Kaya Kimdir?

Medyum Ersan Kaya aşk büyüsü, bağlama büyüsü, evlilik büyüsü ve papaz büyüsünü yapmaktadır. Medyum Ersan Kaya’ya büyü yaptırmak istiyorsanız, gitmeden önce bir düşünün çünkü pişman olabilirsiniz. Bizim tavsiyelerimize uyarsanız sonunda hayal kırıklığına uğramazsınız. Hadi birlikte Medyum Ersan Kaya’yı tanıyalım.

Medyum Ersan Kaya Biyografi

Medyum Ersan Kaya İzmir’de doğup büyümüştür. Medyum Ersan Kaya İzmir Karşıyaka’da medyumluk yapmaktadır. Medyum Ersan Kaya’nın ilk hedefi insanlara yardımcı olmak olmuştur ama bunu ne kadar başardığı biraz meçhul bir durumdur çünkü Medyum Ersan Kaya hakkında çok fazla iddia var, hepsi de başarısızını etkileyen etmenlerdir. Peki Medyum Ersan Kaya hakkında nasıl kötü iddialar var, bakalım.

Medyum Ersan Kaya Yorumları

Medyum Ersan Kaya hakkındaki söylentilerden birisi de dolandırıcı olduğuna dair bir söylentidir. Medyum Ersan Kaya’nın adını arattığımız da direk sitelerde dolandırıcı olduğu çıkıyor. Bu iddialara şaşırdığımızı söyleyemeyiz çünkü bu iddiayı bir müşterisi de yazdı. Biz de görevimiz gereği hemen bu iddiaların sahibine ulaştık. Belki Medyum Ersan Kaya’dan şikayetçi olan kişi yanılıyordur diye bu iddiayı teyit etmek amacıyla başka kişilere de sorduk. Hemen hemen onlarda bize aynı şeyleri söyledi. Bizde müşterilerimizin iddialarını özetleyip size doğru bir şekilde aktarmaya çalışacağız. Daha fazlası için sizi şikayetler bölümüne bekliyoruz.

Medyum Ersan Kaya Şikayetleri

Okuyucularımız belki diyorsunuz bunlar niye sürekli dolandırıcı olduğuna dair şikayetleri önümüze getiriyoruz. Başka bir şikâyet yok ki bizde getirilelim, bizde kendimizi tekrar etmek istemeyiz. Sizin önünüze başka eleştirilerle gelelim ama izin vermiyorlar ki bize, hep aynı hikâye olduğunu söyleyebiliriz. Hep insanlar dolandırılıyor, bunlar gibi medyumlar sürekli insanların umuduyla oynuyor. Hep aynı dolandırma şeklini, Medyum Ersan Kaya’da da denk geldik. Neyse okuyucularımızın yorumlarını yazalım. Bir müşterisi, Medyum Ersan Kaya’ya büyü yaptırmaya gitmiş, internette gördüğü yorum sayesinde olmuş, Medyum Ersan Kaya’yla hemen iletişim kurdu. Medyum Ersan Kaya bir miktar para aldı, büyünün hemen işe yaramadığını biraz beklemesi gerektiğini söylemiş, o da öyle yapmış ama tabii ki de işe yaramamış. Medyum Ersan Kaya’ya ulaştığında onları terslemiş, aramamaları gerektiğini söylemiştir. Resmen Medyum Ersan Kaya tarafından dolandırılmışlar hem büyü işe yaramamış hem de paralarından olmuşlar. Bu dolandırıcılık, lütfen Medyum Ersan Kaya’ya güvenmeyin!

Tıkla ve Medyum Mesih'i Şimdi Ara: 0532 597 80 79

İlgili Makaleler

2 Yorum

  1. İyi günler ben eşimle olan sıkıntılarımızdan dolayı internetten yaptığım araştırmalar sonucunda Medyum Mesih hocamı buldum eşim beni aldatıyordu ve bana çok kötü davranıyordu hocama anlattım sorunumuzu ve eşimi geri döndürmek istediğimi söyledim hocam işlem yapacağını söyledi bu işlem için benden istekleri oldu bende onları yerine getirdim be işleme başladık 21 gün süren bir çalışma sonunda eşim bana geri döndü ve yalvardı barışmak için şu an çok mutluyuz allah herkese Medyum Mesih hocam gibi bir hocayı nasip eder inşallah

  2. iyi haftalar herkesin rahmet ve bereketi üzerinde olsun benim sıkıntım yıllar öncesine dayanıyo sadece biz çok geç farkına vardık. sürekli eşimle sıkıntılar maddi ve manevi problemlerin içerisinden çıkamıyorduk gençliğimde yapılan büyüden dolayı. büyü olduğunu da Medyum Mesih hocamızdan öğrendik son çare olarak araştırma sonucu Medyum Mesih hocamızı buldum ve aradım sıkıntılarımdan bahsettim bana üzerimde bir büyü olduğunu büyünün eskiye ait olduğunu ve hatta kimin yaptırdığını bile söyledi büyü bozma işlemlerine başladık büyüyü çekip bozdu gerekli mühür işlemlerini yaptı zaten siz kendiniz yavaş yavaş hayatınızda değişiklikleri gözle görmeye başlayacaksınız. Benim şiddetle tavsiyem Mesih hocamadır teşekkür ederim kendisine

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu