Gerçek Medyum Yorumları

Medyum Ersun

Tıkla ve Medyum Muhammed El Ziyad'ı Şimdi Ara: 0532 215 68 88

Medyum Ersun hakkında neler duymadık neler… Kendisini oldukça yakından tanıdığımız Medyum Ersun’u bugün sizlerle de tanıştıracağız. Devamını yazımızda öğrenebilirsiniz.

Medyum Ersun Kimdir?

Medyum Ersun’un internet dünyasında tanınmış bir medyum olduğunu söylemek mümkün değildir. Sadece kendi yaşadığı yerde biraz tanındığını söyleyebiliriz. Neden o zaman Medyum Ersun’u bu yazıda konu edindiniz diye sorarsanız bir okuyucumuz istediği sayesinde oldu ve sizlerin isteğini kıramadık. Sizlerin istekleri bizim için her zaman önemli.

Medyum Ersun Biyografi

Medyum Ersun’un Ankara’da medyumluk yaptığını biliyoruz. Ankara’da medyumluk yapmak zor iş olsa gerek, başkent olması da bunun çabası. Medyum Ersun’un hakkında bulabildiğimiz bilgi tam olarak bu kadardır. Kendisi tam bir kapalı kutu, hakkında sanki kimsenin bir şey öğrenmesini istemiyor. Bu yüzden kendine bir web sayfası bile açmış değil. Bunun çok fazla iyi bir durum olmadığını söyleyebiliriz, bu nedenle Medyum Ersun internet dünyasında popüler bir medyum değil.

Medyum Ersun Yorumları

Medyum Ersun hakkında iyice bir araştırma yaptık. İnterneti aradık durduk neyse çok zor olsa da bulduğumuzu söyleyebiliriz. Genelde Medyum Ersun’a medyumluk yaptığı yerdeki insanlar gidiyor, onlardan doğru bilgiyi alacağımıza inandık. Medyum Ersun’a gidenlerin sayısı çok az, çünkü araştırdıklarında hakkında hiçbir bilgi yoktu. Bu yüzden sadece yerine gidip bilgi almakla yetinmişler ne kadar bazı arkadaşları tavsiye etse de sonuçta onlar için bir güvensizlik olmuş. Merak etmeyin bu konudan aşağıda detaylıca bahsedeceğiz.

Medyum Ersun Şikayetleri

Yine kendine ait herhangi bir sayfası olmayan bir medyumla karşılaşıyoruz, sayın okuyucularımız biz de sizler gibi bu duruma şaşırıyoruz. Belki düşünüyorsunuzdur yine bir web sayfası şikâyeti fakat inanın biz de bıkmış durumdayız çünkü Medyum Ersun’da bu medyumlardan biri, evet yanlış duymadınız onun da kendine ait bir web sayfası yok! Aldığımız duyumlara göre kendisinin orta yaşlı bir medyumdur. Yaşı interneti anlayacak, ya da bu konuları bilecek bir yaşta, ama gelin görün ki sitesi yok. Kendisini anlamasa bile bu işten anlayan bir sürü insan bulabilir. Medyum Ersun’a soruyoruz insanlar nasıl ulaşacak, gizemli bir tavır sergilemesinin hiçbir anlamı yok. İnsanların ona ulaşabilmesi lazım, biz bile hakkındaki bilgilere çok zor ulaştık. Vatandaşlarımızın isteği olmazsa, Medyum Ersun’u tanıtacağımızı sanmıyoruz. Sanmayın ki bize zor geldiği için, hayır arkadaşlar biz ne yapıp ne edip buluruz. Sorun şu ki arkadaşlar Medyum Ersun kendine ait bir sayfası açmıyorsa, biz niye tanınırlığını sağlayalım. Bizce Medyum Ersun acilen kendine bir web sitesi açmalı, bu bir vatandaşımızdan gelen bir istektir. Umarız ki Medyum Ersun bu önerimizi dikkate alır. Bizim bu önerimiz sayesinde tanınırlığının da artacağına inanıyoruz.

Tıkla ve Medyum Muhammed El Ziyad'ı Şimdi Ara: 0532 215 68 88

İlgili Makaleler

2 Yorum

  1. Ben kısa bir süre önce evlendim eşimi çok seviyordum çok mutluyduk herşey çok güzel gidiyordu kaynanamlarla sorun yaşadık bir süredir görüşmüyorduk istemiyorlardı beni kaç defa gitmek istedim ama istemediler eşimle aramızda hiç bir sorun yoktu ama bir iki aydır sorun yaşamaya başladık sürekli kavga etmeye başladık sürekli bir sorun yaşıyorduk ve eşim en sonunda beni terkedip gitti o kadar uğraştım çaba sarfettim geri döndüremedim internetten bulduğum Medyum Muhammed El Ziyad hocamı aradım hocama ne eşimle ve kaynanamla olan sorunlardan bahsettim ve bakım yapacağını söyledi hocam yaptığı bakımdan sonra üzerimize yapılmış bir büyü olduğunu söyledi hocam çok şaşırdım deliye döndüm kafayı yemek üzereydim ki hocam bu büyüyü bozup eşimi bana geri bağlanabileceğini söyledi çok sevindim hocama inandım ve güvendim 21 gün süren bir çalışma sonrasında eşim eve döndü kaynanamlarla da aram düzeldi şu an çok mutluyuz iyiki sizi aramışım Medyum Muhammed El Ziyad hocam iyiki varsınız allah sizden razı olsun

  2. Ben çok uzun süredir sevgilimle aramızda olan sıkıntılardan tartışmalardan dolayı bir hoca arayışındaydım bir süredir henüz daha sağlam güvenilir bir hocaya denk gelmemiştim ta ki Medyum Muhammed El Ziyad hocamı bulana kadar hiç bir hocaya güvenemeştim Medyum Muhammed El Ziyad hocamın ismini internette araştırma yaparken buldum yorumlarını okudum herkes güzel yorumlar atmış memnun kalmayan yok içime sindi bende hemen hocamı aradım ve hocama yaptırmak istediğim bakımdan bahsettim hocamla yaptığımız görüşmeden sonra bana neyden dolayı sorunlarımız olduğunu söyledi ve bunu çözebileceğini de iletti hocam bende hocama işlem için verdiğim onaydan sonra işleme başladık 14 gün süren bir işlem sonucunda güzel sonuçlar aldım sevgilimle daha yakın olduk ve artık hiç tartışmıyoruz allah sizden razı olsun Medyum Muhammed El Ziyad hocam allah tuttuğunuzu altın etsin inşallah demem o ki arkadaşlar gerçekten dürüst işinin eri ve givenilir bir hoca kendisi iyi günler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu