Gerçek Medyum Yorumları

Medyum Esay

Tıkla ve Medyum Mesih'i Şimdi Ara: 0532 597 80 79

Medyumlar farklı ilimlere ilgi duyan bu ilgilerini de farklı yöntemlerle kanıtlayan kişilerdir.

Medyum Esay Kimdir?

Medyum Esay ismini, bu ismin ilmini, ilim öğretilerini, sahip olduğu birikimleri sizler adına araştırdık ve ulaştığımız sonuçları yazımızda aktardık.

Medyum Esay Biyografisi

Medyum Esay hakkında öncelikli olarak kendisinin Süryani asıllı olduğu bilgisine ulaştık. Medyum Süryani asıllı köklü bir aileden geldiğinden bahsetmektedir. İlk olarak Ankara’da bulunan medyum ardından Adıyaman’a göç ettiğinden ilimlerine de burada devam ettiğinden bahsetmektedir. Medyum ilk ilimlerine fallar aracılığı ile başladığından bahsetmektedir. Su falı, kahve falı, el falı, tarot ve melek falı gibi alanlarda uzmanlaştığından ve kendini kanıtladığından bahsetmektedir. Zamanla da büyü ilimlerinde çalışmaya başladığını eklemektedir.

Medyum Esay Yorumları

Medyum Esay hakkında yapılan yorumlar dahilinde kişiler kendisinden aldıkları işlemlerin tarot açılımı, yıldızname bakımı ve büyüler olduğundan medyum ile çalışmanın kolay olduğundan bahsetmişlerdir.

Medyum Esay Şikayetleri

Medyum Esay hakkında yapılan şikayetler içerisinde en sık yazılanlardan birisi medyum hakkında herhangi bir bilgiye kolay ulaşılamıyor olduğudur. Medyumun kimliği kapsamında ulaşılabilir bilgilerin sınırlı olması yazılanlardandır.

Tıkla ve Medyum Mesih'i Şimdi Ara: 0532 597 80 79

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Selam arkadaşlar ben narin benim altı yıllık bir ilişkim var sevgilimle çevremizde çok sevilen birbirine çok aşık bilinen bir çiftiz bir çok ortak yönümüz var ve hala birbirimizi deliler Sevdiğimize inanıyorum fakat sevgilim hemen hemen bu son dört aydır bana karşı eskisi gibi değil hareketleri konuşma tarzı İlişkimiz boyunca toplasan bir elin parmaklarını geçmez tartışmaz fakat bu son dört aydır hiç etmediğimiz kadar kavga ediyoruz tartışıyoruz her seferinde aynı hiçbir sonuca varamıyoruz bu durumu düzeltmek için karşıma alıp konuştun fakat nafile bir işe yaramadı bunun üzerine internette araştırmalar yapmaya başladım yaptığım araştırmalar sonucu medyum Mesih hocayı buldum ve iletişime geçtim hocam bana bu sorunu çözebileceğini söyledi benim de onayı üzerine işlemlere başladık işlemler boyunca benimle iletişimi hiç kesmedi işlemler tamamıyla olup bittikten sonra sevgilimle aramda hiçbir problem kalmadı Allah sizden razı olsun hocam

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu