Gerçek Medyum Yorumları

Medyum Esir Hoca

Tıkla ve Medyum Mesih'i Şimdi Ara: 0532 597 80 79

Gizli ilimler, amnevi yöntem uygulamaları, simya ilimleri medyumların ilgili oldukları ve çalışmalar gerçekleştiridkleir alanlardandır.

Medyum Esir Hoca Kimdir?

Medyumların çalışma alanları incelenmesi, hakkında bilgi sahibi olunmak istenilen alanlardandır. Bundan dolayı da medyumların hem çalıştıkları alanlar hem de kendileri araştırma konusu olmaktadır.  Medyum Esir Hoca gibi isimleri bizler de araştırarak ulaştığımız sonuçları yazımızda sizler aktarıyoruz.

Medyum Esir Hoca Biyografisi

Medyum Esir Hoca hakkında ulaştığımız ilk ve önemli bilgilerden bir tanesi medyumun yaklaşık 29 yıldır gizli ilim ve manevi yöntem uygulamaları alanının içerisinde bulunduğu ve hem çalışmalar hem de araştırmalar yaptığıdır. Medyum küçüklük yaşlarından itibaren hem medreselerde hem de büyük hocaların yanında ebced, ilmi ledun, ahvas, hüddam gibi ilim öğretilerinde ders alarak geliştiğinden bahsetmektedir.

Medyum Esir Hoca Yorumları

Medyum Esir Hoca hakkında araştırmalarımız doğrultusunda ulaştığımız noktalardan birisi de yorumlardır. Medyum hakkında kişiler sıklıkla kendisinden büyüler kapsamında destek alarak iletişime geçtiklerini yazmışlardır.

Medyum Esir Hoca Şikayetleri

Medyum Esir Hoca hakkında yapılan şikayet yorumlarında ise medyumun işlemlere başlaması süresini uzun tutması ve hızlıca çözüme bağlanamıyor olması kişilerin en sık bahsettikleri şikayetlerdendir.

Tıkla ve Medyum Mesih'i Şimdi Ara: 0532 597 80 79

İlgili Makaleler

2 Yorum

  1. Selam arkadaşlar benim 17 yıllık bir evliliğim var eşimle birbirimizi çok seviyoruz çok iyi anlaşıyoruz fakat eşim bu son 1 senedir bana inanılmaz derecede çok kötü davranıyor çok küçük sebeplerden dolayı inanılmaz kavgalar ediyoruz bir çok kez bu durumu düzeltmek istedim fakat hiçbir işe yaramadı bunun üzerine irtennete araştırmalar yapmaya başladım yaptığım araştırmalar sonucu medyum mesihi buldum ona bu sıkıntımdan bahsettim ve bana bu sorunu çözebileceğini söyledi ilk başta ön yargılı olsamda denemek istedim ve işlemlere başladık işlemler boyunca benimle iletişimi hiç kesmedim işlemler tamamiyle bittikten sonra eşimle aramda bir sıkıntı kalmadı allah sizden razı olsun hocam

  2. Merhaba arkadaşlar beni 5buçuk yıllık bir ilişkim bar sevgilim ile çok güzel sevgi dolu bir ilişkimiz var fakat sevgilim bu son 7 aydır ilk başta küçük küçük başlayan sorunlar zaman geçtikçe çığ gibi büyüyerek inanılmaz kavgalara dönüştü bu durumu düzeltmek için bir çok kez konuştum fakat sevgilim pek oralı olmadı bu durumdan samimi bir arkadaşıma bahsettim arkadaşımın vesilesi ile medyum mesih hoca ile tanıştım ve ona sıkıntımdan bahsettim bana bu sorunu çözebileceğini söyledi ilk başta pek güvenmesemde denemek istedim ve işlemlere başladık işlemler boyunca hocamla iletişimi hiç kesmedim işlemler tamamiyle bittikten sonra sevgilim ile aramda hiçbir problem kalmadı allah sizden razı olsun hocam

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu