Gerçek Medyum Yorumları

Medyum Ferzan

Tıkla ve Medyum Mesih'i Şimdi Ara: 0532 597 80 79

Medyumlar gizli ilim ve manevi yöntem konularında ilgisi bilgisi bulunan isimlerdir. Yöntemlerini bu ilimlere dayandırarak farklı alanlarda gelişmişlerdir.

Medyum Ferzan Kimdir?

Medyumları, ilimlerini ve tecrübelerini sizler adına araştırmaktayız. Medyum Ferzan ismini de bize iletmenizin ardından bir araştırma sürecine dahil ettik. Medyumun kimliği, ilmi bilgileri ve tecrübeleri hakkında edindiğimiz bilgileri yazımızda aktardık.

Medyum Ferzan Biyografisi

Medyum Ferzan hakkındaki araştırmamız dahilinde öncelikle medyumun Mardin doğumlu olduğu bilgisine ulaştık. Yahudi kökenli bir aileden gelen medyum zamanla yerleşim yerlerinin değişmesi ile köklerini Mardin’e atan bir ailenin küçük torunu olduğundan kendisi hakkında bahsetmektedir. Medyum dini eğitimlerini tamamlamasının ardından çalışmaya başladığından bu süreçte de farklı insanlar ile tanıştığından ve süreçte fal bakma konusunda kendisini geliştirdiğinden bahsetmektedir. Zamanla tanıştığı farklı insanların kendisine referans sağladığında bahseden medyum su falı, tarot açılımı, melek falı, yıldızname bakımı işlemlerinde birincil dereceden yakın olduğu insanlara uygulama yaptığından zamanla da farklı insanlara da işlemlerini ulaştırdığından bahsetmektedir.

Medyum Ferzan Yorumları

Medyum Ferzan hakkında yapılan yorumlar dahilinde kişiler medyumun kendisi ile büyü işlemlerinde iletişime geçtiklerini, tarot kart açılımı, yıldızname yorumlanması ve aşk büyüsü işlemlerinde medyumun çalıştığını belirtmişlerdir.

Medyum Ferzan Şikayetleri

Medyum Ferzan hakkında yapılan şikayet içerikli yorumlarda kişiler medyuma direkt ulaşabilecekleri güvenilir bir kaynağının bulunmadığından bundan dolayı da iletişim sürecinin uzadığından sıklıkla bahsetmişlerdir.

Tıkla ve Medyum Mesih'i Şimdi Ara: 0532 597 80 79

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Sözlüydüm sözlümle ayrıldık. O kadar saçma bir sebepti ki kendimi aylarca kapattım eve. Depresyona girdim. Barışmak için yazdım kabul etmedi. Beni görmeye bile tahammülü yoktu gerçekten üzülüyordum barışmak için her yolu denedim fakat nafile bu durumdan bir arkadaşıma bahsettim ve bana medyum mesih hocayı tavsiye etti bunun üzerine bende iletişime geçtim ve sorunu anlattım bana bu sorunu çözebileceğini söyledi İlk başta önyargılı olsam da denemek istedim benim de isteğim üzerine işlemlere başladık işlemler boyunca benimle iletişime hiç kesmedi işlemler tamamıyla olup bittikten sonra sözlüm bana geri döndü Allah sizden razı olsun hocam

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu