Gerçek Medyum Yorumları

Medyum Fettah Adil

Tıkla ve Medyum Muhammed El Ziyad'ı Şimdi Ara: 0532 215 68 88

Medyumlar gizlilik esaslı çalışan bulundukları alanlar dahilinde manevi yöntem uygulamalarını gizli ilimler temeline dayandıran isimlerdir.

Medyum Fettah Adil Kimdir?

Medyum Fettah Adil ismini de medyumları araştırdığımız dosyamıza dahil ettik. Medyumların çalışma alanları ve ilimleri onların merak edilmesine sebep olmaktadır. Bu merak doğrultusunda bizlere ilettiğimiz isimleri araştırarak, medyumların kimlikleri, ilmi bilgileri ve tecrübeleri kapsamında ulaştıklarımızı yazımızda sizlere aktarıyoruz.

Medyum Fettah Adil Biyografisi

Medyum Fettah Adil hakkındaki araştırmamızda öncelikle kendisinin lise eğitimini bitirmesinin ardından çevresinden farklı olduğu hissini daha yoğun yaşamaya kuvvetli altıncı his görüleri ile birlikte farklı bir ilme yönelme ihtiyacı duyduğundan bahsetmektedir. İlk olarak 18 yaşında gizli ilimlere yöneldiğinden bahseden medyum hocalardan aldığı gizli ilim öğreti dersleri ile birlikte kendisindeki güçlü hisleri eğittiğinden de bahsetmektedir. Duru görü yeteneğinin gelişmiş olması ve güçlü sezgileri ile birlikte aldığı ilim eğitimlerinin kendisini uzmanlaştırdığından da bahsetmektedir.

Medyum Fettah Adil Yorumları

Medyum Gencal hakkında yapılan yorumlar içerisinde kişiler medyumdan aldıkları desteğin genel olarak büyü ilimleri çerçevesinde olduğundan, büyü bozma, güçlü aşk ve bağlama büyüsü medyum ile çalışma alanları olduğundan bahsetmişlerdir.

Medyum Fettah Adil Şikayetleri

Medyum Gencal hakkında yapılan şikayet içerikli yorumlar çerçevesinde kişiler medyum hakkında detaylı bilgilere işlemleri çerçevesinde bilgi almaya yönelik güvenilir bir yolun olmaması bundan dolayı da kendisine ulaşamadıklarını yazmışlardır.

Tıkla ve Medyum Muhammed El Ziyad'ı Şimdi Ara: 0532 215 68 88

İlgili Makaleler

2 Yorum

  1. Merhaba arkadaşlar benim 4 yıllık sevgilim ile çok güzel bir birlikteliğimiz var fakat sevgilim bu son 3 aydır yerli yersiz sorunlar çıkartarak benden uzaklaşmaya başladı birçok kez ilişkimizi bitirmek istediğini söyledi fakat her seferinde bir şekilde buna izin vermedim bu durumu düzeltmek için her yolu denedim fakat hiçbir işe yaramadı.Bir arkadaşımın önerisi üzerine Muhammed El Ziyad hoca ile tanıştım ona bu olanlardan bahsettim ve bana bu sorunu 6 gün içerisinde çözebileceğini söyledi.İlk başta pek sıcak bakmasamda denemek istedim ve işlemlere başladık işlemler boyunca benimle iletişimi hiç kesmedi.İşlemin 2. Gecesi onu rüyamda gördüm sabahında bana mesaj attı,eski günlerimizi özlediğini aramızın böyle kalmasını istemediğini söyledi.İşlemler tamamen bittiğinde evlenme kararı alma aşamasına gelmiştik bu kadar hızlı ve net bir sonuç almayı asla düşünememiştim,ama hocam beni yanılttı şimdi inşallah nişan düşünüyoruz.Muhammed El Ziyad hocam Allah sizden razı olsun

  2. Selamlar
    Atıldığım yapmak istediğim hiçbir işte başarı elde edemedim. çok kez birşeyleri denedim bir şekilde olmadı. Her seferinde başaramadığım için piskolojik olarak kötü bi dönemde tanıştım Muhammed El Ziyaf Abi ile intiharın eşiğinden aldı kurtardı beni. Gerçekten yapılan işlemlerden ziyade kendisi abilik yaptı bana. Üzerimde olan işlemleri bana bildirdi. Ve bozmak için start verdik. ayrıyeten yapılan işlemlerin tam tersi işlemler yaptı. Gerçekten faydasını görüyorum Çok teşekkür ederim Hocam

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu