Gerçek Medyum Yorumları

Medyum Fikret Hoca

Tıkla ve Medyum Mesih'i Şimdi Ara: 0532 597 80 79

Televizyon dünyasında ünlü olan bir medyumu bu yazımızda konuk edineceğiz. Eğer kim bu medyum diyorsanız işte hakkında her şeyi paylaşacağımız Medyum Fikret Hoca! Gelin hep birlikte Medyum Fikret Hoca’yı detaylı bir şekilde tanıyalım.

Medyum Fikret Hoca Kimdir?

Medyum Fikret Hoca kimliğini gizlemeyen medyumlardan biridir. Bu durum da Medyum Fikret Hoca’yı oldukça farklı kılıyor çünkü çoğu medyum kimliğini yani yüzünü dijital platformlardan gizlemektedir. Bazı medyumlar müşterileriyle yüz yüze görüşmekten bile acizdir. Medyum Fikret Hoca ise televizyonda kendini gösterecek kadar cesaretli bir medyumdur ama Medyum Fikret Hoca hakkında bazı iddialar var ve bunlar oldukça ciddi iddialar. Bakalım bu iddialar neymiş ve doğru muymuş? Tüm bunlar Medyum Fikret Hoca’nın kariyerini nasıl etkiliyor? En önemlisi Medyum Fikret Hoca bu iddialara ne diyor? Bu bölüm elbette sadece bir girizgâh, daha fazlasını öğrenmek istiyorsanız bu yazımıza devam etmenizi öneririz.

Medyum Fikret Hoca Biyografi

Medyum Fikret Hoca diğer medyumların aksine müşterileriyle yüz yüze görüşmektedir. İnternette Medyum Fikret Hoca’nın dolandırıcı olduğuna dair bazı iddialar dolaşıyor. Medyum Fikret Hoca dolandırıcı olmadığını ve bunun sadece bazı kişilerin iftiraları olduğunu söylüyor. Medyum Fikret Hoca’nın dolandırıcı olduğu iddiaları elbette henüz kanıtlanmış değil. Diğer medyumların aksine Medyum Fikret Hoca kimliğini gizlememektedir. Kimliğini her zaman her yerde gösteren bir medyumdur. Eğer diğer medyumlar gibi kimliğini göstermek istemese haber kanallarına asla çıkmazdı ve medyumluk işini bu şekilde de yürütebilirdi. Medyum Fikret Hoca ise tecrübeli ve profesyonel bir medyum olarak kendine güvenle işini yürütmektedir.

Medyum Fikret Hoca Yorumları

Medyum Fikret Hoca’nın hakkında bazı yorumlar gördük ve bunlara oldukça şaşırdığımızı söylemeden edemeyiz. Hele ki hocamız televizyonlar çıkan biriyse… Televizyona çıkan birine bile güvenemeyeceksek daha hangi medyuma güvenelim ki? Önceki yazılarımızda dediğimiz gibi sayın okuyucularımız bu zamanda hiç kimseye asla güven olmuyor, unutmayınız!

Medyum Fikret Hoca Şikayetleri

Medyum Fikret Hoca hakkındaki iddiaları biyografi bölümümüzde biraz açmıştık. Medyum Fikret Hoca, kendini tecrübeli ve profesyonel olarak adlandırıyor fakat buna rağmen hakkında dolandırıcı gibi iddiaların çıkmasına engel olamamıştır. İnternette kendi hakkında dolandırıcı olduğuna dair o kadar çok iddia var ki artık kendisini açıklama gereği hissetmiştir. Acaba Medyum Fikret Hoca’nın dediği gibi sadece ünlü olmasından mı kaynaklı yoksa gerçekten de dolandırıcı mı? Bizim fikrimize göre dolandırıcı olması olası, sadece birkaç kişi yorum yapsa belki Medyum Fikret Hoca hakkında yapılan iftiralar diyebiliriz ama bakıyoruz ki Medyum Fikret Hoca’ya neredeyse herkes dolandırıcı demiş. Hakkında yapılan bir tane bile güzel bir yorum ne yazık ki yok! Medyum Fikret Hoca eğer dolandırıcı değilse kendini ciddi anlamda kanıtlamalıdır diye düşünüyoruz, o zaman insanlar ona tam olarak güvenebilir. Böyle giderse Medyum Fikret Hoca’nın bir tane bile müşterisi kalmayacaktır. Bu bizim yorumumuz ama size Medyum Fikret Hoca’ya güvenmeniz gerektiğini söyleyebilir miyiz? Elbette hayır! Bu bizim görev tanımıza uygun olmaz.

Tıkla ve Medyum Mesih'i Şimdi Ara: 0532 597 80 79

İlgili Makaleler

2 Yorum

  1. Ben uzun süredir evliydim 2 çocuk annesiyim eşim bir süre önce yurtdışına çıktı bir kaç yıldır orda çalışıyor burda çok mutluyduk kendisi gittikten sonra sorunlarımız olmaya başladı sebebini bilmiyordum ama yine alttan almaya çalışıyordum en son kötü bir tartışmamız oldu ve telefonu kapattım çok kötü kavga ettik bir süre konuşmadık hiç aramasını bekliyordum ama aramıyordu bir kaç hafta geçtikten sonra hayatında biri olduğunu öğrendim deliye döndüm ne yapacağımı bilemiyordum artık kafayı yemek üzereydim tek isteğim eşim bana geri dönsün evine geri dönsün istiyordum ama nasıl yapacağımı bilemiyordum aramaya karar verdim aradım aradım telefonlarıma cevap vermiyordu ve bir baktım bana boşanma davası açmış tam çıldırdım kafayı tam yedim ve teyzemin bana önerisi ile medyum Mesih hocamı aradım hocamla yaptığım görüşmede derdimi anlattım sorunlarımı söyledim eşimin bana geri dönmesini evine geri dönmesini istedim hocama işlem için verdiğim onaydan sonra işleme başladık 21 gün sürdü çalışmamız ve işlem bittikten bir kaç gün sonra eşim beni aradı boşanma davasını çektiğini çok pişman olduğunu ve evine döndüğü söyledi çok mutlu oldum şu an eşim evinde ve tekrar gitmeyi düşünmüyor allah senden razı olsun Medyum Mesih hocam arkadaşlar Medyum Mesih hocam sayesinde benim yüzüm güldü inşallah sizinkide güler herkese tavsiye ediyorum iyi günler

  2. İnsanların son zamanda içine kapanık. Bu kapanikligin herkes gibi sorun yaratacağı bu kadar beklemezken kardeşimi artık korklar bastırmışti. Bu kokuların anlaşılması biraz zor olsa da nedenini anlamyorduk. Bir şeyler ters gittiği belliydi. Bizde Medyum Mesih Hoca ile tanıştık. Hocamız belli insanların yuvamızı dağıtmak istemesi bizi üzmüştü. Bu durumdan kurtarmak için belli işlemler yaparak çok şükür eski neşemizi geri döndük . Allah medyum Mesih hocamızdan razı olsun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu