Gerçek Medyum Yorumları

Medyum Gasilin

Tıkla ve Medyum Muhammed El Ziyad'ı Şimdi Ara: 0532 215 68 88

Medyumlar gizli ilim öğretileri ilimlerinde ve manevi yöntem uygulamalarında ilgisi ve ilgisi olan bu alanlar dahilinde kişilerin yaşamlarında onlarla iletişimde olan isimlerdir.

Medyum Gasilin Kimdir?

Medyumları araştırdığımız yazılarımızda Medyum Gasilin ismine de yer verdik. Bu ismin sahip olduğu yetkinlikler, ilimleri, uzmanlaştığı alanlar kapsamında ulaştığımız sonuçları yazımızda sizlere aktardık.

Medyum Gasilin Biyografisi

Medyum Gasilin isminin araştırmasını yürüttüğümüz süreç içerisinde ilk olarak 3 Mart 1990 doğumlu olduğu bilgisine ulaştık. Medyumun annesi Ermeni asıllı babası ise Süryani asıllı olduğu bilgisi ve aynı zamanda da kendisinin Hristiyan olduğu bilgisine eriştik. Dedesi büyük medyum hocalar arasında yer almasına rağmen medyum doğmadan önce vefat etmesinden ötürü derslerini ondan alamamıştır. Dedesinin kendisi gibi medyum hoca olan arkadaşları medyumu küçük yaşta yanlarına alıp gizli ilim öğretileri, havas ilmi ve hüddam ilmi öğretilerinde eğittiğini de eklemektedir.

Medyum Gasilin Yorumları

Medyum Gasilin hakkında yapılan yorumlar içerisinde kişiler medyuma ulaştıkları taktirde kendisinde  aldıkları işlemin, desteğin büyüler kapsamında olduğunu en özel olarak da kişiyi kendine aşık etme, kişiyi kendine bağlama işlemlerinde çalıştığını belirtmektedir.

Medyum Gasilin Şikayetleri

Medyum Gasilin hakkındaki şikayet yorumları çerçevesinde kişiler medyumun çalışma alanının yalnızca büyüler olması ve bu işlemlerinde dine uygun olmaması, tehlikeli olmasının uzak tuttuğu hakkında şikayetlerini yazmışlardır.

Tıkla ve Medyum Muhammed El Ziyad'ı Şimdi Ara: 0532 215 68 88

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu