Gerçek Medyum Yorumları

Medyum Hacı Raşit Beşar

Tıkla ve Medyum Muhammed El Ziyad'ı Şimdi Ara: 0532 215 68 88

Medyumlar güçlü yönleri ile bilinen ve tercih edilen isimlerdir. Manevi yöntem uygulamaları ile kendilerini belirtir ve kişilere ulaşırlar.

Medyum Hacı Raşit Beşar Kimdir?

Medyum Hacı Raşit Beşar ismi de manevi yöntem uygulamaları ile kişilere ulaşan ve kendisi ile iletişime geçen kişilere öğretileri kapsamında yardımcı olan isimlerdendir. Gizli ilim öğretilerine hakimdir.

Medyum Hacı Raşit Beşar Biyografisi

Medyum Hacı Raşit Beşar 1971 doğumludur. Dedesinin güçlü ilim öğretilerine sahip olması ve bu öğretileri uygulayan güçlü isimler ile iletişimde olması sayesinde farklı medyum ve hocalardan farklı eğitimler almaya küçüklük yaşlarında başladığından sıklıkla bahsetmektedir. Havas ilminin öğretileri ile özellikle ilgilendiğini ve kendisini bu ilim kapsamında geliştirdiğini de belirten medyum Metafizik alanında da ilgilidir.

Medyum Hacı Raşit Beşar Yorumları

Medyum Hacı Raşit Beşar hakkında yapılan yorumlar içerisinde kişiler medyumdan farklı birçok alanda destek aldıklarını belirtmişlerdir. Sıklıkla da büyü ve büyü bozma işlemlerinde medyuma danıştıkları yorumlarda belirtilenlerdendir.

Medyum Hacı Raşit Beşar Şikayetleri

Medyum Hacı Raşit Beşar hakkında yapılan yorumlar içerisinde kişiler medyumun yalnızca büyü gibi keskin ve tehlikeli bir işlemi uyguluyor olması farklı bir işlem konusunda kapalı olmasından şikayet etmişlerdir.

Tıkla ve Medyum Muhammed El Ziyad'ı Şimdi Ara: 0532 215 68 88

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Selamünaleyküm benim birkaç sorunum vardı geceleri rahat uyuyamıyordum rahat nefes alamıyorum daralıyordum içim daralıyordu bu sorunu nasıl geçer diye araştırmaya başladım birkaç kez psikolojik destek aldım fakat sonuç alamadım hiçbir şey düzelmedi daha sonra araştırmalarımız sonucunda Medyum Muhammed El Ziyad hocam çıktı karışma sorunlarımı anlattım ve bana bazı işlemlerden bahsetti bu işlemlere başlamak için benden numaramı istedi ve onayını verdim işlemlerine başladı bana 14 gün süre verdi Ve bu 14 günün sonunda işlemlerimi bitirdi ve çok rahatladım tekrardan eskisi gibi rahat uyku uyuyabiliyordum çok teşekkür ederim hocam size

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu