Gerçek Medyum Yorumları

Medyum Hafize Hoca

Tıkla ve Medyum Muhammed El Ziyad'ı Şimdi Ara: 0532 215 68 88

Bugün sizlere genç bir medyum olduğunu bildiğimiz Medyum Hafize Hoca’dan bahsedeceğiz. Kadınlar için her zaman hemcinsi olan medyumlar daha çekici gelmiştir. Bunun sebebi elbette özel konularda hem daha rahat olabilecekleri hem de karşı tarafın onları daha iyi anlayabileceğini düşünmelerindendir. Hal böyle olunca günümüzde kadın medyumların sayısı git gide artmıştır çünkü medyum hizmeti almak isteyen büyük bir çoğunluk kadınlardan oluşmaktadır.

Medyum Hafize Hoca Kimdir?

45 yaşında olan Medyum Hafize Hoca, yaklaşık 20 yıldır medyum olarak hizmet vermektedir. Kendisinin deyimiyle daha çok yıldızname ve fallar alanında uzmandır. Eğer bilmiyorsanız yıldızname dünya üzerinde bilinen ve en gerçek bilgiler elde edebileceğimiz fal türünden biridir. Yıldızname sistemini gerçekten başarıyla yürütebilen her medyum, gelecek hakkında elle tutulur bir bilgiye sahip olabilir.

Medyum Hafize Hoca Biyografi

Medyum Hafize Hoca hakkında aldığımız bilgilere göre kendisi çocukluğundan beri fallara meraklı olarak büyümüş ve geleceğini doğal olarak bu konu üzerine kurgulamıştır. Çocukken yaşadığı travmatik bir olay üzerine bu ilgisi hayat bulmuştur. Şu anda birçok medyum gibi o da İstanbul’da ikamet etmektedir. Çocukluğunun ise Muğla’da geçtiğini öğrendiğimiz Medyum Hafize Hoca, söylenilenlere göre kendisine fal bakan bir medyumun sayesinde ölümden dönmüştür. Net bir bilgiye sahip olmamakla beraber falında söylenen bir olayın harfiyen gerçekleştiğini ve böylelikle herhangi bir sorun yaşamadan atlatabildiğini belirtmiştir.

Medyum Hafize Hoca Yorumları

Peki ya siz fallara inanır mısınız? Medyum Hafize Hoca’nın başına gelen olay gerçek olabilir mi? Bir kişinin sizin öleceğinizi önceden görebilmesi mümkün mü? Tüm bunlar aklınızda dolanıp duruyor değil mi! Bizler bu konuda birçok kez araştırma yaptık ve ilginç fal tecrübeleri yaşayan pek çok insana rastladık. Eğer siz de onlardan biriyseniz lütfen aşağıda bizlerle paylaşın. Medyum Hafize Hoca’nın oldukça dikkat çeken bu hikayesi, kendisinden hizmet alan kişiler tarafından bilinmektedir. Yapılan yorumlara göre yaşanmışlığı ve fala olan bakış açısı nedeniyle yıldızname hizmetiyle oldukça ön plana çıkmaktadır.

Medyum Hafize Hoca Şikayetleri

Medyum Hafize Hoca hakkında yapılan şikayetler çoğunlukla yıldızname üzerine olmaktadır. Yıldızname üzerine oldukça konuştuğumuz Medyum Hafize Hoca, bu konuda iddialı olsa da hikayelerin ardına sığındığı gerekçesiyle şikayetler de almaktadır. Kendisinin fala %100 inanan biri olarak yıldızname ile birçok derde deva bulabileceğini iddia edip sadece belli başlı cümlelerle geçiştirildiğini iddia edenler olmuştur. Bunun nedeni ise yıldızname falının bilinen en güçlü fal bakma yöntemlerinden biri olmasıdır. Bu konuda hizmet almak isteyen bir kimse, diğer fallar aracılığıyla duyduklarından daha fazlasını duymak istemektedir. Kısacası Medyum Hafize Hoca’nın yıldızname falı konusunda tam olarak tatmin edemediği gelen şikayetler arasındadır.

Tıkla ve Medyum Muhammed El Ziyad'ı Şimdi Ara: 0532 215 68 88

İlgili Makaleler

2 Yorum

  1. Erkek arkadaşımdan bir süre önce ayrıldım hiç bir sebep yokken hemen hemen 1 yıldır beraberdik ve bana benimle ciddi bir şeyler düşünmediğini söyledi ama beni sevdiğini ve beni bırakmak istemediğini düşünüyordum çünkü ben onu bırakmak istemiyordum ve onunla ciddi düşünüyordum araştırmalarım sonucunda Medyum Muhammed El Ziyad hocam ile iletişime geçtim erkek arkadaşımın bana geri gelmesini ve beni eskisi gibi çok sevmesini belirttim Medyum Muhammed El Ziyad hocam 16 günlük geri getirme ve bağlama büyüsü yapacağını belirtti hocam ile çalışmaya başladık ilk başlarda kararsızdım şüphelerim vardı ancak beklemekten başka çarem yoktu ve sevgilim daha henüz işlemin 8.gününde geri döndü bana Medyum Amır Ahmed hocamın çalışmasına inandım ve şuan evliyiz arkadaşlar hepinize tavsiye ediyorum Medyum Amır Ahmed hoca gerçekten işinin ehli

  2. 4 yıl kadar uzun süren bir ilişkim vardı erkek arkadaşıma tamamen bağlanmıştım fakat anlam veremediğim bir sebepten dolayı ayrılmak istediğini söyledi bir şeyler olduğunu anlamıştım ve hemen bir şey yapmam gerekiyordu çünkü erkek arkadaşımı kaybetmek istemiyordum internette gezinirken Medyum Muhammed El Ziyad hocam çıktı karşıma bir anda ve hemen aradım allah razı olsun oda elinden geleni yaptı ve hızlıca işlemlere başladık kaybetmek istemiyordum çünkü evliliği düşünüyorduk bir anda böyle olması üzmüştü ki işlemlerin başımda her ne kadar ümitsiz olsam da hocam sayesinde 21 gün içerisinde erkek arkadaşım bana döndü ve şuan nişanlıyız allah bin kere razı olsun Muhammed El Ziyad hocamdan

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu