Gerçek Medyum Yorumları

Medyum Hakan Erkan

Tıkla ve Medyum Mesih'i Şimdi Ara: 0532 597 80 79

Medyumlar gizli ilimler ve manevi yöntemler uygulamaları kapsamında ilgisi ve bilgisi olan bu ilgi ve bilgi dahilinde de uzman olan isimlerdir.

Medyum Hakan Erkan Kimdir?

Medyum Hakan Erkan ismini doğru ve güvenilir kaynakları referans alarak araştırdık. Araştırmalarımız dahlinde ulaştığımız sonuçları ise yazımız vasıtası ile sizlere sunduk.

Medyum Hakan Erkan Biyografisi

Medyum Hakan Erkan Fatih İstanbul doğumludur. Ailesinin de ilmi gücü kuvvetli olan medyum farklı ilimlerin öğretilerine hakim olarak büyümüştür. Medyumun babası Fatih medreselerinde eğitim almış ve uzun yıllar da buralarda eğitimler vererek Havas ilmi öğretilerini sunmuştur. Kendisini metafizik uzmanı olarak da tanıtan medyum farklı ilimlerin öğretileri ile işlemlerini gerçekleştirmektedir.

Medyum Hakan Erkan Yorumları

Medyum Hakan Erkan hakkında yapılan yorumları da araştırmamız dahiline katarak net bilgilere ulaşmayı amaçladık. Medyum ile iletişime geçmiş kişilerin yorumlarına göre medyum en sık metafizik, bioenerji, bakım konularında tercih edilmektedir.

Medyum Hakan Erkan Şikayetleri

Medyum Hakan Erkan hakkında yapılan yorumlar içerisinde kişilerin şikayetlerinden bahsettikleri yorumlar da bulunmaktadır. Bu yorumlarda da en sık medyumun bir referansına rastlanmadığı konusu yazılmıştır.

Tıkla ve Medyum Mesih'i Şimdi Ara: 0532 597 80 79

İlgili Makaleler

2 Yorum

  1. Öncelikle merhabalar bir süredir erkek arkadaşımın beni aldattığını düşünüyordum benimle hiç ilgilenmiyor ve beni takmıyordu telefonla bile konuşamıyorduk beni aldattığını düşünmeye başlamıştım ne yapacağımı bilmiyordum bu duruma çok üzülmeye başladım erkek arkadaşım benim üzüldüğümü fark ettiğinde daha çok üzmeye başladı tam ayrılık aşamasına gelmeye başlamıştık ve beni terk etti kendimi eve kapatmıştım nasıl geri döner diye düşünmeye başladım araştırmaya başladım ve karşıma Medyum Mesih hocam çıktı bana bazı işlemlerden bahsetti ve işlemler için onayımı aldı ve 14 gün içerisinde de işlemimi bitirdi erkek arkadaşım bana geri döndü ve bağlandı bana teşekkür ederim Medyum Mesih hocama

  2. Selamünaleyküm benim kısmetim kapalıydı evlenemiyordum sürekli bir engel çıkıyordu gerçekten evlenmek istiyorum evlenmek için elimden gelen her şeyi yapmaya başladım fakat ne yaptıysam olmadı çok uğraştım daha sonra Medyum Mesih hocam mı gördüm İletişime geçtik derdimi anlattım bana derdimi çözebileceğini söyledi bazı işlemlerden bahsetti ve bana 14 gün süre verdi ve işlemine başlamak için benden onayını istedi ben de onayımı verdim 14 gün içerisinde işlemimi bitirdi ve evlendim teşekkür ederim Medyum Mesih hocam

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu