Gerçek Medyum Yorumları

Medyum Hasan Han

Tıkla ve Medyum Mesih'i Şimdi Ara: 0532 597 80 79

Gizli ilim öğretileri ve manevi yöntem uygulamaları medyumların içerisinde bulundukları, çalışmalarını gerçekleştirdikleri alanlar dahilindedir.

Medyum Hasan Han Kimdir?

Medyum Hasan Han ismini ve bu ismin ardında yatan tecrübeleri, kendine kattıklarını, medyumun çalışma alanlarını sizler adına araştırarak ulaştığımız sonuçları yazımız vasıtası ile sizlere aktardık.

Medyum Hasan Han Biyografisi

Medyum Hasan Han hakkındaki araştırmalarımız doğrultusunda öncelikle medyumun kendisini birçok farklı alanda uzmanlaştırmaya ve geliştirmeye çalıştığından bahsettiği bilgisine ulaştık. Medyum ailesinin de kendisindeki güçlü ve farklı hislerin, yetkinliklerin erken yaşta farkına varmasının ardından eğitimlerine başlandığından bahsetmektedir. Medyum ilk olarak büyük medyum hocalardan dini eğitimler aldığını zamanla ise farklı kiliselerde ve farklı ülkeler içerisinde astroloji, bio enerji, şifacılık, havas ilmi öğretileri eğitimleri alarak kendisini geliştirdiğinden de bahsetmektedir.

Medyum Hasan Han Yorumları

Medyum Hasan Han hakkındaki yorumlar dahilinde kişiler genel olarak kendisinden aldıkları desteklerin, medyuma ulaşma yollarının aşık etme çalışmaları, enerji uyumlama, büyü gibi işlemlerin tespiti ve bozulması işlemleri olduğunu, bu işlemlerde medyumu tanıdıklarını yazmışlardır.

Medyum Hasan Han Şikayetleri

Medyum Hasan Han hakkındaki şikayet içerikli yorumlarda da kişiler medyuma ulaşmanın ardından işlemler hakkında detaylı bir bilgi almanın zor olduğu, işlemlerin süreçleri kapsamında medyumun ve onunla çalışan kişilerin bilgilendirme yapmadığı hakkında şikayetlerini belirtmişlerdir.

Tıkla ve Medyum Mesih'i Şimdi Ara: 0532 597 80 79

İlgili Makaleler

2 Yorum

  1. Bir süredir görüştüğüm bir erkek arkadaşım vardı ve bir türlü kendisine açıklamıyordum aramız baya iyiydi ama onun sevdiği başka birisi olduğu için kendimi anlatmak istemiyordum kendisini kaybetmek istemiyordum o yüzden internetten araştırma yapmaya başladım ve karşıma çıkan ilk Medyum Mesih hocamı aradım hocama derdimi anlattım ve direk çalışmaları başlattı Medyum Mesih hocamın bana yaptığı 14 günlük işlemler sonucunda erkek arkadaşım bana aşık olduğunu söyledi ve sürekli benimle ilgilenmeye başladı her gün yanıma geliyor hediyeler alıyor Allah senden razı olsun Medyum Mesih hocam iyiki varsınız

  2. Üzerimde yazı çizi olduğunu yıllarca düşündüm. hangi işe kalkışsam sonunda sıkıntı çektim yada olmadı. ikili ilişkilerimde olsun iş konusunda olsun hep talihsizlik yaşadım. Ablam daha öncesinde Mesih Bey’e işllem yaptırmıştı Mesih Beyi aradım ablam aracılığı ile. Üzerime yapılan işlem olduğunu söyledi. Zaten ablam iş yaptırdığı için ve istediği sonuca ulaştığı için herhangi bir güven problemimiz yoktu. Hemen üzerime yapılan işlemleri bozmak için işlemlere başladık. Gerçekten kimin yaptığına kadar bana söyledi. Medyum Mesih Gerçekten kendi alanında profesyonel piyasadakiler gibi çakma kendini hoca diye tanıtan biri kesinlikle değil. Artık ikili ilişkilerde de iş anlamında da bolluk bereket anlamında da rahatım gönlümce hereket edebiliyorum. Öncesinde sanki paratonel gibiydim bela çekiyordum adeta Hiçbirşey yolunda gitmiyordu Mesih Hocama borçluyum bu olanları hayatım değişti resmen Teşekkür ederim Mesih Hoca

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu