Gerçek Medyum Yorumları

Medyum Hasan Hoca

Tıkla ve Medyum Mesih'i Şimdi Ara: 0532 597 80 79

Medyum Hasan Hoca bu sektörde daha önce çok fazla duyulan bir isim değildir. Bizler bu yazımızda Medyum Hasan Hoca’yı sizler için tanıtıp hakkındaki yorumları ve hakkında ne gibi şikayetler yapıldığını aktaracağız. Sizler de bu yazımız da Medyum Hasan Hoca’yı daha net tanıyıp belki de Medyum Hasan Hoca’dan gizli ilimler konusunda yardım almak isteyeceksiniz.

Medyum Hasan Hoca Kimdir?

Medyum Hasan Hoca geçmişten beridir bu sektörde olan ama Şanlıurfa’daki insanlar dışında, çok fazla tanımış bir medyum değildir. Bu yazıda neden daha önce Şanlıurfa dışında isminin duyulmadığından bahsedeceğiz. Tabii bir medyum olarak hangi büyüleri yaptığından ve büyü bozma konusunda yetkin olup olmadığından size kısaca bahsedeceğiz.

Medyum Hasan Hoca Biyografi

Medyum Hasan Hoca doğu kökenli bir medyumdur. Doğum yeri Şanlıurfa’dır. İyi derecede Arapça bilmektedir. Büyü konusunda yeteneğini küçük yaşlarda fark etmiş ve ailesi onu gizli ilimler konusunda eğitim alması için teşvik etmiştir. Yani küçük yaşlardan beridir neredeyse büyülerle iç içedir. Şanlıurfa da eğitim alabileceği kendince iyi bir medyum bulamayınca kendi oturduğu yere yakın olan Mardin’e eğitim almak için gitmiştir.  Mardin’de tecrübeli bir medyumdan eğitim alan Medyum Hasan Hoca eğitimini tamamlamak için yaşadığı şehir olan Şanlıurfa’ya tekrar gelmiştir. Eğitimlerindeki tecrübelerini Şanlıurfa’daki yurttaşlarıyla paylaşmak istemiştir. Bu nedenle kendisi 35 yıldır Şanlıurfa’da hizmet veriyor.

Medyum Hasan Hoca Yorumları

Medyum Hasan Hoca çok tanınmış bir medyum olmadığı için uzun uzun araştırma yapmamız gerekti. Biz bu konuda çok fazla şikâyet etmiyoruz tabii, bunun bizim görevimiz olduğunun bilincindeyiz. Sizler için Medyum Hasan Hoca’ya giden bazı insanlara ulaştık. Türkiye’de tanınmıyor olabilir ama Şanlıurfa’da epey tanınınmış durumda. Şanlıurfa’da Medyum Hasan Hoca’ya gidenlerin yorumlarını incelediğimizde gerçekten sevildiğini görüyoruz. Sadece bilgi almak için gidenlere bile çekinmeden bildiklerini paylaşmıştır. Onlara oldukça sevecen ve güler yüzlü davranmıştır. Büyü bozmak için gidenlere elinden geldiğince yardımcı olmaya çalışmış ve işini hakkıyla yapmak için büyük uğraş vermiştir. Yaptığı en iyi büyülere baktığımız zaman ise bağlama büyüsünde çok iyi olduğunu görmekteyiz. Bağlama büyüsü yaptırmak isteyip Medyum Hasan Hoca’ya gidenler bağlama büyüsünden memnun kalmış, ve yakınlarına da tavsiye etmiştir.

Medyum Hasan Hoca Şikayetleri

Medyum Hasan Hoca Şanlıurfa’da tanımış bir medyumdur fakat Türkiye’de çok fazla tanınan bir medyum olamamıştır. Kendisiyle görüştüğümüz de ise Türkiye’deki bütün insanlara yardımcı olmak istediğini dile getirmiştir ama elbette bize bunu gerçekleştirmek için ne yaptığından pek söz etmedi. Biz de nasıl bir yol izlediğini merak ettik doğrusu. Eğer hedefi daha fazla tanınırlık ise daha çok çalışması gerektiği ön görülebiliyor. İnternette kendisi hakkında daha çok bilgi verebilir, hangi büyüleri yaptığına da daha fazla yer verebilir. Bunun yanı sıra kendisinden hizmet alanların yorumlarını sitesinde paylaşabilir. Bu durum dolayısıyla daha çok tanınmasına yardımcı olacaktır. Eğer internette popüler olursa zaten bu durum tüm Türkiye’de tanınmasına yol açacaktır.

Tıkla ve Medyum Mesih'i Şimdi Ara: 0532 597 80 79

İlgili Makaleler

2 Yorum

  1. Benim aylardır birlikte olduğum kız arkadaşım vardı artık evlenelim diyordum adını koyalım ya da diyordum ama daha erken diyordu sürekli baskı da uygulamak istemiyordum ama istemiyordu erken diyordu aileler arası bi yemek yedik ailesi de onay verdi ama kız arkadaşım istemiyordu bu durum beni rahatsız etmeye başlamıştı sanki benden kopacak bırakacak gidecek gibi tavırlar sergilemeye başlamıştı son zamanlarda bende elimden gelenin fazlasını yapmaya çalışıyordum kız arkadaşımla ayrılmamak için ve teyzemin bana önerisi üzerine Medyum Mesih hocam ile tanıştım hocama derdimi anlattım konuştuk hocamla yaptığı bakımdan sonra işleme başladık ve 14 gün süren işlem sonunda kız arkadaşımın bana daha çok bağlandığını hissettim ve karar aldık nişanlanıyoruz bir kaç güne Medyum Mesih hocam iyiki sizi tanımışım allah sizden razı olsun iyiki varsınız hocam

  2. Benim sorunum erkek arkadaşımlaydı aramız çok iyiydi çok mutluyduk ama bir süredi bir kaç haftadır sürekli beni tersliyor itici şekilde davranıyor ne yapsam olmuyor en ufak şeyleri bile çok büyütüyor artık delirmeye başladım aklımı dengemi kayabettim ne yapacağımı bilemiyordum o dereceye gelmiştim çıldırmak üzereydim ve internetten yaptığım araştırmalar sonucunda Medyum Mesih hocamı buldum hocam kendimden ve erkek arkadaşımdan bahsettim sorunumu anlattım yardımcı olabileceğini söyledi hocam güven verdi bana inandım hocama ve bakım yaptı bize yaptığı bakımdan sonra üzerimize yapılmış olan bir büyü olduğunu söyledi hocam bende nasıl yaparız ne ederiz diye düşündüm hocama işlem için onay verdim herşeye razıydım yeterki erkek arkadaşım bana dönsün istiyordum ve işleme başladık 2 hafta süren işlem sonunda erkek arkadaşım bana geri döndü ve eskisinden daha çok bağlandığını hiseetim ve şu an çok mutluyuz allahım sizden razı olsun Medyum Mesih hocam allah tuttuğunuzu altın etsin inşallah iyi günler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu