Gerçek Medyum Yorumları

Medyum Hasan

Tıkla ve Medyum Mesih'i Şimdi Ara: 0532 597 80 79

Medyumlar gizli ilim ve manevi yöntem uygulamaları konusunda ilgili, bilgili olan kişiler olarak görülmektedirler.

Medyum Hasan Kimdir?

Medyum Hasan adını diğer medyumları araştırdığımız süreci izleyerek araştırdık ve her yazımızda olduğu gibi bu yazımız içerisinde de ulaştığımız sonuçları açıkça sizlerle paylaştık.

Medyum Hasan Biyografisi

Medyum Hasan 1956 Kayseri doğumludur. Medyum uzun yıllar doğduğu yerde yaşamış ardından da farklı medyum hocalar ile birlikte ilmi geziler yapmış olduğundan bahsetmektedir. Medyum havas ilmi, gizli ilimler, manevi şifacılık, bio enerji, astroloji kapsamında uzun yıllar eğitimler aldığını çalışmalar gerçekleştirdiğini de belirtmektedir.

Medyum Hasan Yorumları

Medyum Hasan hakkında yapılan yorumlar içerisinde kişiler kendisinden büyüler kapsamında destek aldıklarını ve büyü çalışmaları ile medyumu tanıdıklarını yazmışlardır.

Medyum Hasan Şikayetleri

Medyum Hasan hakkındaki şikayet yorumları içerisinde kişiler medyumun yalnızca büyü çalışmalarında hizmet verdiği başka alanlarda çalışmadığı ile ilgili şikayetlerde bulunmuşlardır.

Tıkla ve Medyum Mesih'i Şimdi Ara: 0532 597 80 79

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Mesih hocam ilginizden dolayi sagolun ovdukleri kadar varmisssiniz hakkinizi helaal edin elinizden gelenin fazlasini yapiyorsunuz sagolun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu