Gerçek Medyum Yorumları

Medyum Hızır Ali

Tıkla ve Medyum Mesih'i Şimdi Ara: 0532 597 80 79

Gizli ilimler zor ve keskin alanlardan görülmektedir ve aynı zamanda tehlikeli de olan bu alanlarda medyumlar çalışmaktadır.

Medyum Hızır Ali Kimdir?

Medyum Hızır Ali ismini, bu ismin ardında yatan tecrübe ve ilimleri sizler adına detaylı şekilde araştırdık. Medyum hakkında edindiğimiz bilgileri ise yazımızda sizlerle paylaştık.

Medyum Hızır Ali Biyografisi

Medyum Hızır Ali hakkında yaptığımız araştırmamızda ilk ulaştığımız bilgiler medyumun 1978 Mardin doğumlu olduğu ve Süryani bir ailenin ilk çocuğu olarak dünyaya geldiğidir. Medyum 6 aşından itibaren kendisinde olan güçlü ve farklı hislerin farkına varıldığının ardından da dini eğitimler alarak geliştiğinin altını çizmektedir. Medyum Mısır’da bir medresede tasavvufi eğitimlerini tamamlamasının ardından Mardin’e döndüğünü ve burada uygulamalarına başladığını da belirtmektedir.

Medyum Hızır Ali Yorumları

Medyum Hızır Ali hakkında yapılan yorumlar içerisinde medyum ile iletişimde olan kişiler medyumun en sık büyü işlemlerinde çalıştığından ve kendilerinin de sabun, ikna, döndürme büyülerinde medyuma ulaştıklarından bahsetmişlerdir.

Medyum Hızır Ali Şikayetleri

Medyum Hızır Ali hakkındaki şikayetlerde medyumun çalışma alanının yalnızca tehlikeli işlemler olan büyüler olmasının kişilere zor ve uzak gelmesi en sık yazılanlardandır.

Tıkla ve Medyum Mesih'i Şimdi Ara: 0532 597 80 79

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu