Gerçek Medyum Yorumları

Medyum Hurşid

Tıkla ve Medyum Muhammed El Ziyad'ı Şimdi Ara: 0532 215 68 88

Medyumlar gizli ilimler ile ilgilenen, farklı ilimlerin öğretilerine sahip ve bu öğretileri farklı işlemler ile kullanmayı bilebilen kişiler olarak görülmektedirler.

Medyum Hurşid Kimdir?

Medyum Hurşid, farklı ismi ile ilk olarak kişilerin dikkatini çeken ardından ise işlemleri ile merak ettiren isimlerdendir. Sizler adına medyumun kimliğini araştırarak ulaştığımız sonuçları yazımıza aktardık.

Medyum Hurşid Biyografisi

Medyum Hurşid ilmi ledun, cefr, hüddam, havas, ebced ilimlerinin öğretilerine hakim bir isimdir. Farklı ilimlerin öğretilerini bilen medyum bu öğretileri farklı ve güçlü işlemler kapsamında kullandığından bahsetmektedir. Büyüler kapsamında işlemlerini gerçekleştiren medyum kara büyüler konusunda yıllardır var olduğunu da eklemektedir.

Medyum Hurşid Yorumları

Medyumlar hakkındaki yorumlar onların hakkında gerçek knaılara ulaşılmasına olanak vermektedir. Medyum Hurşid hakkında yapılan yorumları incelediğimizde kişiler medyumdan ayırma, soğutma, papaz büyüsü gibi işlemler kapsamında medyumdan destek aldıklarını yazmışlardır.

Medyum Hurşid Şikayetleri

Medyum Hurşid hakkında yapılan şikayet içerikli yorumlar içerisinde kişiler medyum hakkında kötü deneyimlerinden bahsetmektedirler. Medyum hakkında kendisi ile ilgili bilgilerin ve kendisine direkt olarak ulaşmanın zor olduğundan şikayet etmişlerdir.

Tıkla ve Medyum Muhammed El Ziyad'ı Şimdi Ara: 0532 215 68 88

İlgili Makaleler

2 Yorum

  1. Bir süredir aşık olduğum adamla beraberdim ama onun peşine bir kız takılmıştı bırakmıyordu peşini ne yaptıysak olmadı bir türlü vazgeçmiyordu şikayet ettik ama ne boşaydı ne yapsak olmuyordu korkuyordum zarar görecez diye ilişkimiz bitecek diye korkuyordum ve en sonunda oldu korktuğum başıma geldi ve sevgilim benden ayrılıp ona gitti neden böyle oldu nasıl oldu bilmiyordum ve bir hocayla görüşmeye karar verdim bana Medyum Muhammed El Ziyad hocayı önerdiler hocamı aradım ve bakım çalışması yaptı yaptığı çalışma sonrasında sevgilimle bana bir büyü yapılmış olduğunu söyledi hocam az çok farkına varmıştım böyle bişeyden şüphleniyordum zaten hocam bu büyüyü bozup sevgilimi bana geri döndürebileceğini söyledi hemen onay verdim ve işlemleri başlattı 21 günlük işlemler sonucunda sevgilim bana geri döndü ve o kız birdaha da karşımıza çıkmadı allah sizden razı olsun Medyum Muhammed El Ziyad hocam iyiki varsınız

  2. Sevdiğim kız uzun bir süredir başka biriyle beraberdi ayrıldıklarını duydum ve bana gelmesi içim elimden geleni yaptım ama bir türlü gözü görmüyordu beni internette yapmış olduğum araştırmalar sonucunda Medyum Muhammed El Ziyad hocamı buldum ve derdimi anlattım hocam onay istedi ve işlemleri başlattı 21 gün süren işlemden sonra kız bana geldi ve konuşmaya başladık şimdi mutlu bir ilişkimiz var iyiki varsınız hocam

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu