Gerçek Medyum Yorumları

Medyum İbrahim Çakar

Tıkla ve Medyum Mesih'i Şimdi Ara: 0532 597 80 79

Hayat bazen gerçekten içinden çıkılamaz bir hal alır. Küçük sandığınız dertler bile zamanla birikerek sizi içten içe çürütmeyi başlar. Tam sırada insan, bütün bunlardan kurtulabilmek için çalacak bir kapı ve gidilecek bir yer aramaya başlar. Medyumlar ise içine düştüğünüz bu durumlarda gideceğiz ve çalacağınız en iyi ve en etkili adres olabilir.

Dünya üzerinde doğuştan yetenek sahibi veya sonradan eğitimle medyum olmuş binlerce insan bulunmaktadır. Medyumlar fal, kehanet, yıldızname, dualar, ritüeller ve büyüler gibi birçok hizmetle sizlere tüm sıkıntılarınız konusunda yardımcı olabilecek mucizevi kişiliklerdir. Bahsettiğimiz tüm bu hizmetlerin gerçekliği ve %100 geçerliliği ise ispat edilmiştir. Hal böyle olunca medyumlara olan güven ve ilgi giderek fazlalaşmıştır. Bizler, medyum yorumları sitesi ekibi olarak her geçen gün çoğalan medyumlar dünyasında sizlere aralarından iyi bir süzgeç ve eleme yapabilmenizi sağlayacak bilgileri sunuyoruz. Böylelikle bu kalabalık dünya içerisinden sizin için en doğru olanıyla yola devam edebilirsiniz.

Medyum İbrahim Çakar Kimdir?

Medyum İbrahim Çakar internet üzerinden pek rastlamayacağınız biridir fakat kendisi hizmet verdiği bölgede oldukça tanınmaktadır. Bilinen eski hocalardan biri olan İbrahim Çakar zamanla değişime ayak uydurarak medyum olarak ta mesleğini icra etmeye karar vermiştir. Halk arasında merak edilen çok merak edilen bir soru vardır. Şöyle ki hoca ile medyum aynı kişi midir veya farkları nelerdir? Bizlerde sözü açılmışken bu konuya bir açıklık getirmek isteriz. Hoca dediğimiz kimseler, vaazlar veren, dualar okuyan, muska yapan, belirli ve ezberlenmiş ritüeller ile büyüler yapan kişilerdir. Hocaların genel kaynağı Kur’an ve dini bilimlerdir. Fakat medyum ise daha geniş çaplı bir işleve sahip kimselerdir. Öncelikle Hocalık daha sonradan öğrenilebilir ama medyumların çoğu doğuştan yetenekli ve spritüal kimselerdir. Bu özellikleri sayesinde insanların sadece ellerine bakarak bile hayat çizgisini görebilirler.

Medyum İbrahim Çakar Biyografi

Medyum İbrahim Çakar iç Anadolu bölgesinde yetişmiş, 45 yaşını geçkin olduğunu bildiğimiz olgun medyumlardan biridir. Üstte de söylediğimiz gibi kendisinin asıl olarak hoca kimliği bulunmaktadır. Bulunduğu bölgeden taşınıp bir ara İstanbul’a yerleşmiş ve burada hizmet vermeye başlamıştır. Fakat eski şehrinde olduğu kadar ilgi göremeyince yeniden oraya dönmüştür. İstanbul’da bulunduğu kısa zaman içerisinde ise ismini biraz daha fazla kişiye duyurabilmiştir.

Medyum İbrahim Çakar Yorumları

Şöyle bir kısaca gezindiğimizde Medyum İbrahim Çakar hakkında gerçekten olumsuz onlarca yoruma rastlamaktayız. Kendisinin dolandırıcı, sapık ve sahtekâr gibi birçok yorum gelmektedir. İnternet ortamında herhangi bir varlığı bulunmayan Medyum İsmail Çakar’a gelen bu yorumlar bizleri de şaşırtmış durumda. Peki, nedir bu yorumların kaynağı, gelin hep birlikte alttaki başlık üzerinden inceleyelim.

Medyum İbrahim Çakar Şikayetleri

Evet, neden Medyum İbrahim Çakar’a dolandırıcı, sahtekâr ve sapık gibi yorumlar geliyor! Dolandırıcı yorumlarını kesin olarak temellendirecek herhangi bir bilgimiz yok fakat sapık denmesinin sebebini kendisine gelen birkaç şikâyet üzerine çözmüş bulunmaktayız. Yapılan şikayetlere göre kendisinden hizmet almak isteyen bazı bekar kadınları, daha sonrasında onlardan aldığı kişisel numaraları ile sürekli olarak aramaya ve rahatsız etmeye başlamıştır. Bunun üzerine rahatsız olan müşteriler kendisine sapık şeklinde ithamlarda bulunmuştur. Açıkçası bildiğimiz kadarıyla Medyum İbrahim Çakar evli değildir, bu tarz hareketleri her ne kadar doğru bulmasak ta onların da her insan gibi hata yapabileceği kanısındayız.

Tıkla ve Medyum Mesih'i Şimdi Ara: 0532 597 80 79

İlgili Makaleler

2 Yorum

  1. Merhabalar herkese benim 1 yıllık kız arkadaşım vardı ilişkimiz çok iyiydi herşey çok güzeldi ailelerimiz de tanışmıştı ilişkimize onay vermişlerdi çok yakın bi zamanda nişanımız vardı herşey gün geçtikçe daha güzel oluyordu ama son 2 aydır aramız açık ve durmadan bir takım sorunlar yaşıyoruz sebebini bilmiyoum ne oluyor ne bitiyor ne yapıyorum bilmiyorum o kadar üstüne düşüyorum bir dediğini ikiletmiyorum ama durumumuz çok kötüydü ve 1 ay önce ayrıldık ama ben hala çok seviyordum onunda beni sevdiğini biliyordum ama neden sorunlarımız oluştu neden ayrıldık bilmiyordum çok çaba sarf ettim barışmak için ama yüzüme bakmıyordu bende bi hocayla görüşmeye karar verdim Medyum Mesih hocamı buldum araştırmalarım sonucunda hocama derdimi anlattım bana dediki benim senden yapman gerektiğini istediğim bir kaç bişe olacak bende tamam dedim hocamın benden istediklerini tek tek yerine getirdim basit kolay şeylerdi ve işleme başladık hocam her gün kendisini arayıp bilgi vermemi de istemişti arıyordum bilgi veriyordum ve artık sabırsızlanmaya başlamıltım 10 gün olmuştu henüz daha kız arkadaşım bana geri döndü ve şu an nişanlıyız allah senden razı olsun Medyum Mesih hocam iyiki varsınız herkese tavsiye ediyorum arkadaşlar iyi günler

  2. Biz kızları olarak en çok istediğimiz şey telli duakli baba ocağından sevdiğimiz adamla kendi yuvasina gitmek. Hepimizin hemen hemen hayalî böyle. Fakat erkeklerin çoğu evlilik konusunda kaçıyor. Ne zaman bahsetsem hep bir soğukluk giriyor. Artık bizimkiler de evde baskı kurmaya başladılar. Yaşımız ilerledi yeterince ne yapacaz derken arkadaşlarım Medyum Mesih hocamla tanistirdilar. İlk başlarda taskalaya alırken birkaç basit işlem sonucu Evlilik teklifi aldım. O kadar mutlu oldum ki bir hayalin içindeymiş gibi hissediyordum. Ve artık eğleniyoruz Allah Medyum Mesih hocamdan razı olsun bizim gibi genç kızların hayalini de gerçekleştirebilecek hocamızin olması da çok güzel. Kesinlikle tavsiye ediyorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu