Gerçek Medyum Yorumları

Medyum İbrahim Hoca

Tıkla ve Medyum Mesih'i Şimdi Ara: 0532 597 80 79

Manevi yöntem uygulamaları medyumların çalıştıkları alanlardır.

Medyum İbrahim Hoca Kimdir?

Medyumları merak etmeniz olağandır. Haklarında araştırma yaparak merakınızı gidermeye çalışsanız da sınırlı bilgilere ulaşabilirsiniz. Biz sizler adına Medyum İbrahim Hoca gibi isimleri araştırarak ulaştığımız sonuçları yazımızda aktarmaktayız.

Medyum İbrahim Hoca Biyografisi

Medyum İbrahim Hoca hakkında yaptığımız araştırmamız içerisinde kendisinin Mardin doğumlu olduğu ilk ulaştığımız bilgilerdendir. Medyum küçüklük yaşlarından itibaren ilmi ve dini eğitimler alarak büyüdüğünden bahsetmektedir. Aynı zamanda da havas ve hüddam ilmi öğretilerine de zamanla hakim olup kendisini çalışmalar ile geliştirdiğinden de bahsetmektedir.

Medyum İbrahim Hoca Yorumları

Medyum İbrahim Hoca hakkında yapılan yorumlar içerisinde kişiler medyuma ulaştıkları anda işlemlere başlandığından genellikle de büyü işlemlerinde medyumdan destek aldıklarından bahsetmişlerdir.

Medyum İbrahim Hoca Şikayetleri

Medyum İbrahim Hoca hakkında yapılan şikayet içerikli yorumlarda kişiler medyuma ulaşabilecekleri kolay ve rahat bir internet adresinin olmaması ve bunun güven vermemesi kapsamında şikayetlerini yazmışlardır.

Tıkla ve Medyum Mesih'i Şimdi Ara: 0532 597 80 79

İlgili Makaleler

2 Yorum

  1. Merhaba arkadaşlar benim yedi yıllık bir ilişkim var sevgilimle birbirimize çok aşığız çevremizde arkadaşlarımız tarafından öğlen sevilen ve çok uyumlu buldukları bir çiftiz fakat sevgilim bu son altı aydır olur olmadık sebeplerden dolayı kavgalar yaratarak beni kendinden soğutmaya başladı bu durumu düzeltmek için bir çok kez konuştum fakat hiçbir işe yaramadı bunun üzerine internette araştırmalar yapmaya başladım yaptığım araştırmalar sonucunda medyum mesih hocayı buldum ve iletişime geçtim bana bu sorunu çözebileceğini söyledi ilk başta önyargılı olsam denemek istedim işlemler boyunca benimle iletişime hiç kesmedi işlemler tamamile olup bittikten sonra sevgilimle aramda hiçbir sıkıntı kalmadı Allah sizden razı olsun hocam

  2. Merhaba arkadaşlar benim dört yıllık bir evliliğim var eşimle çok uyumlu ve birbirimizi çok seven bir çiftiz fakat eşim bu son yedi aydır hiç kendi gibi davranmıyor ufak tefek şeyleri büyüterek kavgalar çıkartıyor bu kavgaları büyüterek beni durmadan aşağılıyor kırıyor ve çok üzüyor bu durumu birkaç kez kendisiyle konuşmak istedim fakat her seferinde beni umursamadı bunun üzerine internette araştırmalar yapmaya başladım yaptığım uzun araştırmalar sonucunda medyum Mesih hocayı buldum iletişime geçtim bana bu sorunu 21 gün içerisinde çözebileceğini söyledi ilk başta İnanmasamda denemek istedim işlemler boyunca benimle iletişim hiç kesmedi bu beni bir nebze bile olsa daha da ümitlendirdi işlemler tamamile olup bittikten sonra eşim ile aramda hiçbir sorun kalmadı Allah sizden razı olsun hocam

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu