Gerçek Medyum Yorumları

Medyum İlhami Hoca

Tıkla ve Medyum Muhammed El Ziyad'ı Şimdi Ara: 0532 215 68 88

Bugünkü konumuz daha çok Manisalıları ilgilendiriyor! Evet, bugün Manisalı bir medyum olan Medyum İlhami Hoca’yı sizler için kaleme alacağız. Eğer Manisa da yaşıyorsanız ve kendisiyle tanışma fırsatı bulmuşsanız sizlerin de yorumlarını aşağıya bekliyoruz.

Medyum İlhami Hoca Kimdir?

Manisa’nın hemen hemen her yerinde hizmet vermeye çalışan Medyum İlhami Hoca, kendi şehrinde oldukça tanınmış ve popüler bir medyum haline gelmiştir. Kendisi dini ilimlerde olan başarısını bir de gizli ilimler ile pekiştirmeye karar vermiş ve 1998 yılında resmi olarak medyumluk yapmaya başlamıştır.

Medyum İlhami Hoca Biyografi

Manisa’nın Turgutlu ilçesinde ikamet eden 63 yaşındaki Medyum İlhami Hoca, öncelik olarak Kur’an-ı Kerim kurslarında eğitim vermesiyle tanınmıştır. İmam hatip lisesinde aldığı eğitim ile dini ilimler konusunda uzmanlaşmış ardından dua, vefk, muska ve büyüler hakkında öğrendiği tüm bilgileri harmanlayarak doğru bir şekilde insanların hizmetine sunmaya karar vermiştir. Bugün, ciddi sıkıntıları olan ve son çare olarak sihirli birkaç cümleye ve vaaza ihtiyaç duyan herkes için kendisinin kapısını daima açıktır.

Medyum İlhami Hoca Yorumları

Medyum İlhami Hoca daha çok adını Manisa ilçesinde yani yaşadığı bölgede duyurmuştur. İsmini daha fazla kişiye duyurmak amacıyla kendisine ait bir web sitesi oluşturan İlhami Hoca, Türkiye’nin her yerinden yavaş yavaş müşteri edinmeye başlamıştır. Bir medyumun hem medyum hem de hoca unvanlarına sahip olmasının nedenini de aslında İlhami Hoca sayesinde anlayabilirsiniz. Bildiğiniz üzere medyumluk ve hocalık oldukça farklı alanlardır. Medyum daha çok doğuştan gelen yeteneklerin bazı kuramlar ile bütünleştirilmesiyle edinilen bir unvanken hoca ise tamamen dini ilimler, dualar ve Kur’an-ı Kerim kutsal kitabımızda uzmanlaşmış kişilere verilen unvandır. Bu her iki alanı birlikte icra etmeye karar veren kişiler ise Medyum Hoca unvanını alır. Medyum İlhami Hoca’da bu hocalardan biridir.

Medyum İlhami Hoca Şikayetleri

Manisa’da bulunan İlhami Hoca hakkında Manisalılar tarafından yapılan bazı yorumlara göz atıyoruz. Kendisi daha önce de bahsettiğimiz gibi 63 yaşında ve yaklaşık 20 yıldır bu işin içerisindedir. 20 yıllık tecrübesiyle birçok kişi tarafından tanınmayı başarmıştır. Manisalılar, kendisinin her konuda içtenlikle yardımcı olduğunu ve çok yüksek ücretlere çalışmadığını, genelde ise ‘’Gönlünüzden kopan ne ise onu verin. ‘’ gibi bir ifade kullandığını söylemektedir. Bu ifadesiyle gönüllere taht kuran Medyum İlhami Hoca’nın ama ne yazık ki büyü işlemlerinin çoğu başarı ile sonuçlanmamaktadır. Gelen şikayetleri incelediğimizde bu takım sorunları ifade eden çokça şikâyete rastlanmıştır.

Tıkla ve Medyum Muhammed El Ziyad'ı Şimdi Ara: 0532 215 68 88

İlgili Makaleler

2 Yorum

  1. Merhabalar benim sorunum eşimle alakalıydı 5 yıldır beraberdik çocuğumuzda vardı daha önce sorunlarımız olmamıştı hiç ama yaklaşık 2 aydır bi takım sorunlar oluşmaya başladı bende şüphelenmeye başladım artık sürekli laf ediyordu bana ne kadar iyi yaklaşsam bile herşeye sinirleniyordu bende artık sabrım kalmamıştı ama bir gün telefonla biriyle konuştuğunu duydum ve tam şüphelenmeye başladım hayatında birimi var diye takip ettim telefonunu kontrol ettim falan hayatında bir kadın olduğunu öğrendim benm tek isteğim o kadını bıraksın geri bana dönsün istiyordum bir iki kişiyle görüşme yaptım ve bana ni hocaya danış bi hocayla görüş dediler bende internetten araştırmaya başladım ve araştırmalar sonucunda Medyum Muhammed El Ziyad hocamı buldum herkes yazmış adını bende arıyım şansımı deniyim dedim aradım derdimi anlattım hocama hocamdan eşimi bana geri döndürmesini ve geri bağlamasını istedim ve işleme başladık benden istedikleri oldu hocamın korktum ilk başta ama kolay şeylermiş bende Medyum Muhammed El Ziyad hocamın dediklerini yerine getirdim ve 2 hafta süren işlem sonucunda eşimde değişiklikler hissetmeye başladım ve artık bana bağırmıyordu eve de erken gelmeye başladı ve artık bana karşı çok iyi olmuştu hayatında ki kadını da hayatından çıkardığını öğrendim şu an çok mutluyuz allah senden razı olsun Medyum Muhammed El Ziyad hocam

  2. İyi günler ben bi aşk büyüsü yaptırmak istiyordum ve araştırmalarım sonucunda herkesin söyleyip övdüğü Medyum Muhammed El Ziyad hocam ile tanıştım aşk büyüsü çalışması yaptırmak istediğimi söyledim iş yerinde platonik aşk yaşadığım bir adam vardı ve yüzüme dahi bakmıyordu bu adamı ne yapıp edip kendime aşık etmeliydim çünkü çok aşıktım Medyum Muhammed El Ziyad hocamın numarasını gördüm ve aradım kendisi gerçek anlamda çok iyi bir insan ve çok iyi bir dinleyici sorunumu dinledi ve bana çözüm yolları söyledi fiyat konusunda anlaştıktan sonra işlemlere başladık 21 gün sürecek olan işlem demişti hocam ama henüz işlemin 12 gününde aşık olduğum adamı ayağıma kadar getirip bana çıkma teklif etmesini sağladı. Bu zamanda böyle bir medyum bulmanız gerçekten zor. Bulmuşken kaçırmayın allah senden razı olsun Medyum Muhammed El Ziyad hocam herkese tavsiye ediyorum arkadaşlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu