Gerçek Medyum Yorumları

Medyum İranlı Selman

Tıkla ve Medyum Muhammed El Ziyad'ı Şimdi Ara: 0532 215 68 88

Medyumları uzun ve detaylıca bir süreç içerisinde güvenilir ve birincil kaynaklar da vasıtası ile araştırarak ulaştığımız sonuçları yazılarımız vasıtası ile sizlerle paylaşıyoruz.

Medyum İranlı Selman Kimdir?

Medyumlar kökenleri, geldikleri güçlü bağlar, ailesinin ve kendi bireysel sahip olduğu ilim öğretileri, araştırmaları gibi birçok nokta ile öne çıkmaktadırlar. Medyum İranlı Selman ismini de bu noktalara dikkat ederek araştırdık.

Medyum İranlı Selman Biyografisi

Medyum İranlı Selman ismi kendi sektör içerisinde kullanmayı seçtiği adından da anlaşılacağı üzere kökenleri İran ve çevresine dayanan bir medyumdur. Güçlü aile kökenlerinin ve bu kökenlerin sağlamış olduğu gizli ilim öğretilerinin çevresinde büyüdüğünden bahseden medyum cefr, ilmi ledun, havas, hüddam gibi farklı ilimlerin öğretilerine sahip olduğu kendisi hakkındaki bilgilere eklemektedir.

Medyum İranlı Selman Yorumları

Medyum İranlı Selman hakkında yapılan yorumlar içerisinde kişiler kendisinden aşk, bağlama vefki işlemleri dahilinde hizmet aldıklarını, medyum ile bu çalışmalar kapsamında en sık iletişime geçtiklerini belirtmişlerdir.

Medyum İranlı Selman Şikayetleri

Medyum İranlı Selman hakkında yapılan şikayet içerikli yorumlar içerisinde kişiler medyumun hakkındaki bilgilerin kendi şahsi internet sitesinde yazmıyor olması, medyum hakkındaki bilgilere zor ulaşılabiliyor olmasından bahsetmişlerdir.

Tıkla ve Medyum Muhammed El Ziyad'ı Şimdi Ara: 0532 215 68 88

İlgili Makaleler

2 Yorum

  1. Öncelikle herkese merhabalar eski eşim bana çocuklarımı göstermiyordu sürekli beni çocuklarıma kötülüyordu çocuklarım beni hiç sevmiyordu Çocuklarım benimle görüşmek istemiyorlardı bu durum benim için çok zor bir durumdu daha sonra Medyum Muhammed El Ziyad hocamı önerdiler hocamla iletişime geçtik sorunlarımı anlattım ve bana yardımcı olabileceğini söyledi ve bazı işlemlerden bahsetti işlemlere başlamak için onayımı istedi onayımı verdim ve 14 gün süre verdi bu sürenin sonunda da işlemlerimi bitirdi Ve çocuklarım bana geri döndü sanki böyle tekrardan beni sevmeye başladılar şu an çocuklarımlayım mutluyum ALLAH razı olsun hocam sizden

  2. Selamünaleyküm eski eşimden bir yıldır ayrıydık tekrar barışmak istiyordum o istemediğini söylüyordu benim hatalarım yüzünden ayrılmıştık bana hiç güvenmiyordu ne yaptıysam olmadı bana geri dönmedi daha sonra araştırmalar yapmaya başladım ve araştırmalarımın sonucunda Medyum Muhammed El Ziyad hocam karşıma çıktı iletişime geçtik bana bazı işlemlerden bahsetti Ve bu işlemlere başlamak için benden olmayı mı istedi onayımı verdim bana 14 gün süre verdi ve bu 14 gün sürenin sonunda da işlerimi bitirdi eski eşinle tekrar barıştık yakında düğünümüz var çok teşekkür ederim Medyum Muhammed El Ziyad hocam

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu