Gerçek Medyum Yorumları

Medyum Işılay

Tıkla ve Medyum Mesih'i Şimdi Ara: 0532 597 80 79

Bugün size kadın bir medyumu tanıtmak istedik. Sitemizde kadın medyumlara daha az yer verdiğimizi fark ettik bu nedenle size bugün Medyum Işılay’ı tanıtmak istiyoruz. Bu durumun yalnızca kadınları ilgilendirdiğini zannediyorsanız yanlıyorsunuz! Büyü yaptırmak için herkes Medyum Işılay’a başvurabilir. Şimdi Medyum Işılay’ı hep beraber keşfedelim.

Medyum Işılay Kimdir?

Medyum Işılay genç yaşına rağmen öne çıkan insanlar arasına girmiştir. Ailesi de gizli ilimler konusunda iyi olan Medyum Işılay, eğitimlerini aile büyüklerinden almıştır. Ailesinin tecrübelerini ve aldığı eğimleri birleştirip müşterilerine aktarmak için elinden gelenin fazlasını yapmaktadır. Medyum Işılay’ın nerede oturduğuna gelirsek İzmir’de Buca’da kendine ait evinde yaşamını sürdürmektedir. Sadece İzmir’e değil Türkiye’nin bütün şehirlerine hizmet vermektedir.

Medyum Işılay Biyografi

Aile çok önemlidir. İnsanın arkasında aile olduğunda başarı da bir o kadar artar. Medyum Işılay’ın ailesi de daima kendisinin arkasında durmuştur. Medyum Işılay, medyumluk ile uğraşan çok köklü bir aileden gelmektedir. Medyum Işılay, ailesinden dolayı küçük yaşlarda büyü ile iç içe olarak büyümüştür. Medyum Işılay’ın Balkan ve Kafkas tarafında birçok akrabası vardır. Akrabalarının yürüttüğü çalışmalar sayesinde, eski zamanlarda ne gibi büyüler yapıldığını gün yüzüne çıkarmıştır. Küçük yaşlardan beri aldığı eğitimler, genç yaşında olmasına rağmen popüler medyumlar arasına girmesini sağlamıştır.

Medyum Işılay Yorumları

Medyumların genelde erkek olduğunu görüyoruz. Bazı kadınlar daha rahat olmak için belki de dertlerini hem cinslerine daha rahat anlatmak için kadın medyumlar arıyorlar. Kadın medyumlara kendilerini daha rahat açabileceklerine inanıyorlar. Medyum Işılay da onlara bir nevi çözüm oluyor. Medyum Işılay, kadın bir medyum olduğu için yalnızca kadınlara hizmet veriyor gibi düşünebilirsiniz fakat Medyum Işılay kadın ya da erkek demeden herkese hizmet vermektedir. Şehir ya da köy demeden, tüm Türkiye’nin hizmetine koşmaya çalışıyor. Peki ya gerçekten başarılı mı? Gelin birlikte kendisine gelen şikayetlere göz atalım.

Medyum Işılay Şikayetleri

Medyum Işılay, Türkiye’nin bütün şehirlerine hizmet vermekle kalmayıp köylerdeki ufak kesimlere bile hizmet verdiğini söylüyor. Peki bunu nasıl yapıyor? Acaba sadece bir sözden mi ibaret? Kendisini yakın kadraja alıp derinlemesine incelediğimizde bir tane müşterisinin önemli bir yorumunu gördük. Daha sonra hemen yorum sahibine ulaştık. Bu kişi Medyum Işılay’a Manisa’dan ulaşmış ve ona WhatsApp üzerinden yazmış. Fakat gel gelelim ki mesajına hemen cevap verilmemiş. Tam bir hafta sonra konuyla ilgili kendisine dönüş yapılmış ancak bu gerçekten uzun bir süreç! Yoğunluktan dolayı hemen cevap veremeyebilir ama bir hafta sonra sizce de çok geç değil mi? Hizmet almak isteyen kişinin mağduriyetini ve aciliyetini hesap katmak biz medyumlar için son derece önemlidir. Bu nedenle bu tarz bir şikayetin gerçekten dikkate alınması gerektiğini düşünüyoruz.

Tıkla ve Medyum Mesih'i Şimdi Ara: 0532 597 80 79

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Ben uzun süredir evliyim eşim yurtdışında bir süredir de türkiyeye gelmiyor herşey çok güzeldi sürekli arıyordu konuşuyorduk ama son zamanlarda bir değişiklikler hissetmeye başlamıştım sordum bişeyim yok dedi bir kaç defa daha sordum ama bir şeyim yok dedi aradan 2 hafta geçti hiç aramıyordu artık ve bir baktım posta geldi elim boşanma davası açmış bana ve o zarfı görünce deliye döndüm ne yapacağımı bilemedim kafayı yemek üzereydim ve sonrada öğrendim ki eşim gelmiş memleketteyim ama benim sonradan haberim oldu ve ne yaptıysam benimle iletişim sağlamadı ne yapsam diye düşünüyordum teyzemlerle konuşurken teyzem bana bir hoca var çok iyi dedi araştırmaya başladım ismini buldum Medyum Mesih hocamı buldum aramaya çekindim korktum ama elimden başka bişe gelmiyordu mecburdum aradım hocamı konuştuk hocam yaptığı bakımdan sonra işleme başladık 2 hafta süren işlem sonunda eşim eve geldi ve çok pişman olduğunu söyledi ve bana yalvardı onu affetmem için ve şu an çok mutlu ve huzurluyuz allahım işinizi gücünüzü rast getirsin Medyum Mesih hocam allah ne muradın varsa versin arkadaşlar herkese tavsiye ediyorum gerçekten samimiyetli ve güvenilir dürüst bir hoca kendisi iyi günle

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu