Gerçek Medyum Yorumları

Medyum İsmail Aktaş

Tıkla ve Medyum Muhammed El Ziyad'ı Şimdi Ara: 0532 215 68 88

Gizli ilimler doğuştan gelen bir yetenektir ve her insan gizli ilimler konusunda iyi olamaz. Bu nedenle büyü yaparken yetenekli insanlara başvurmak gerekir. Bazı insanlar, doğuştan gelen yetenekleriyle üstüne aldığı eğitimleri ve tecrübeleri pekiştirerek medyumluk mesleğini başarılı bir şekilde icra eder. İşte bu yazımızda onlardan biri olan Medyum İsmail Aktaş’tan bahsedeceğiz.

Medyum İsmail Aktaş Kimdir?

Medyum İsmail Aktaş aşk büyüsü, bağlama büyüsü, ayrılan sevgiliyi geri döndürme büyüsü, sabun büyüsü, papaz büyüsü gibi büyüleri yapmaktadır. Tabii sadece büyü yapmakta değil eğer hayatınızda kötü bir şey olduğundan şüpheleniyorsanız ve tıp çare bulamadıysa Medyum İsmail Aktaş’a başvurabilirsiniz. Belki derdinize derman bulabilir.

Medyum İsmail Aktaş Biyografi

Medyum İsmail Aktaş 1976 yılında Adıyaman’da doğdu. İranlı Hulusi Efendi’nin 3. kuşak torunudur. Uzun yıllar aldığı eğitimler sayesinde medyumluk yapmaya başlamıştır. Medyumluk demek gizli ilimler konusunda uzmanlaşmak demektir. Medyum İsmail Aktaş gizli ilimler konusunda uzmanlaşmıştır. Mesleğinin ilk yıllarında doğduğu şehirde olan Adıyaman’da hizmet vermiştir. Adıyaman’da tecrübe kazandıkça daha büyük işlere kalkışmaya başlamıştır. Türkiye’nin bütün şehirlerine hizmet vermeye ise bu şekilde geçmiştir. Şimdilerde ise yurtdışına bile hizmet vermeyi düşünüyor. Görüyoruz ki orta yaşlarda olmasına rağmen mesleğinde büyük ilerleme kaydetmiştir.

Medyum İsmail Aktaş Yorumları

Medyum İsmail Aktaş hakkında yapılan yorumlara gelirsek yukarıda bildiğiniz üzere Adıyaman’da daha çok hizmet verdiğini söylemiştik. Adıyamanlıların yaptığı yorumlara göre iyi bir insan olduğu bir kesin! Büyü yapmak için başvurduklarında müşterilerine gayet yardımsever davranmış ve onların sorduğu sorulara içtenlikle cevap vermiştir. Yurttaşlarıyla yakından ilgilenip dertlerine derman olmaya çalışmıştır. Özellikle insanlar, Medyum İsmail Aktaş’ın aşk büyüsü için kapısını çalıyor. Sevdiği insanı ona aşık etmek isteyen mi ararsınız, yoksa evli insanları kendine aşık etmek isteyen mi! Çeşit çeşit insan Medyum İsmail Aktaş’a gelip aşk büyüsü yaptırmak istiyor. Aşk büyüsü en talep gören büyüleri arasında yer alıyor.

Medyum İsmail Aktaş Şikayetleri

Medyum İsmail Aktaş hakkında şikayetlerde oldukça fazla! Medyum İsmail Aktaş Adıyaman’dan sonra Türkiye’ye de bazı şehirlere de hizmet vermeye başlamıştı. Araştırdığımızda internette bir yorum gördük. Tabii hemen sahibine ulaştık ve bize detay vermesini rica ettik. Yorum sahibi F.T. Giresun’da yaşıyor. Medyum İsmail Aktaş’ın ismini görüyor ve bilgilerinde tüm Türkiye’ye hizmet verdiği yazdığı için Medyum İsmail Aktaş’ı arıyor. İsmail Aktaş ise kendisine nerede ikamet ettiğini soruyor, ardından Giresun cevabını alıyor. O andan itibaren F.T. ile daha az ilgilenmeye başlıyor hatta sorularına düzgün cevap bile vermiyor.

Medyum İsmail Aktaş tüm Türkiye’ye hizmet verdiğini iddia ediyor, peki neden bu şekilde bir tavır takınıyor?

Görüyoruz ki yurt dışına bile hizmet vermek istemesi boş bir laftan ibret. Daha yurt içine doğru düzgün hizmet veremiyorken bu biraz zor olacak gibi. Biz nihayetinde bir müşterinin şikayetini dile getirdik ama Medyum İsmail Aktaş’a büyü yaptırıp yaptırmamak sizin takdirinize kalmış, başka yazılarda tekrar görüşmek üzere.

Tıkla ve Medyum Muhammed El Ziyad'ı Şimdi Ara: 0532 215 68 88

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. 2 ay önce eşimle kavgalarımız sonucunda eşim bana boşanma davası açtı ama ben eşi çok seviyordum ayrılmak istemiyordum son zamanlarda da eşimde farklı farklı değişik bir haller olmuştu ne olduğunu bir türlü anlayamamıştım teyzemin bana önerisi üzerine Medyum Muhammed El Ziyad hocamla tanıştım hocamın benle konuşması beni samimi buldu inandırdı hocamla yaptığım görüşmede eşimin geri dönmesi ve kavgalarımızın son bulmasını istediğimi söyledim hocam yaptığı bakımdan sonra bu işlemi yapıp eşimi bana geri döndüreceğini söyledi o kadar rahat konuşuyordu ki hocam benimle kendinden çok emindi inandım ve onay vermemi istedi onay verdikten sonra benden yapmamı istediği bir kaç şeyler oldu basit şeylerdi yerine getirdim ve 14 gün süren işlem sonucunda eşim boşanma davasını geri çekti evine döndü bana karşı da çok iyi yaklaşık 2 hafta felan oluyor eşim geri döneli çok mutluyuz kavga da etmiyoruz allahım sizden razı olsun Medyum Muhammed El Ziyad hocam allahım herkesin karşısına böyle dürüst güvenilir bir hoca çıkarır inşallah arkadaşlar herkese tavsiye etmek istiyorum gerçekten güvenilir bir hoca

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu