Gerçek Medyum Yorumları

Medyum İsmail Hoca

Tıkla ve Medyum Muhammed El Ziyad'ı Şimdi Ara: 0532 215 68 88

Kahvenizi veya çayınızı alın, evinizde en sevdiğiniz köşeye oturun ve bugün için sizlere hazırladığımız keyifli medyum yorumumuzu okumaya başlayın. Bugün yine yorum köşemizde hakkında neredeyse hiçbir bilgiye ulaşılamayan bir başka medyum İsmail Hoca’yı misafir edeceğiz. Bildiğiniz üzere her yorum yazımızda elimizden geldiğince doğru bilgileri araştırıp sizlere sunuyor, hem medyumun kendisi hakkında geniş bilgiye hem de ona yapılan şikayetlere yer veriyoruz. Bilgi bulma durumu ne kadar zor olursa olsun biz yılmayız! Öyleyse iyi okumalar.

Medyum İsmail Hoca Kimdir?

Medyum İsmail Hoca’nın ilk öne çıkan özelliği web sitesinde müşteriyle yaptığı Whatsapp görüşmelerine yer vermesidir. Gerçekten azımsanmayacak kadar yapılan görüşmeleri, tamamıyla web sitesinde sunduğu ve bunları referans olarak gösterdiği kendisi hakkında önemli gerçektir. Biliyoruz ki bulunduğumuz bu çağda insanlara güvenebilmek oldukça zorlaşmıştır. Hele ki medyumlar bu güvensizlikten en çok payını alan meslek grubudur. Bizler bile medyum yorumlarımızı yapmaya bu nedenle karar verdik, diyebiliriz. Her zaman bahsettiğimiz gibi sizlerin bir medyum hizmeti almadan önce ona güvenebilmeniz en büyük arzumuzdur. Medyum İsmail Hoca’da böyle düşünüyor olmalı ki güven kazanabilmek adına memnun kalan müşterilerinin mesajlarını web sitesinde yayınlıyor.

Medyum İsmail Hoca Biyografi

Medyum İsmail Hoca hakkında herhangi bir bilgiye ise kendine ait web sitesinde yer verilmemiştir. Bizlerin edindiği bilgilere göre kendisi Bartın doğumlu ve 50 yaşlarında bir medyumdur. Resmi olarak medyumluk hizmetini ise 10 yıldır vermektedir. Bir oğlu bir de kızı olan Medyum İsmail Hoca, çocuklarını da kendisi gibi medyumluğa ilgili olarak yetiştirmektedir. Şu anda ise hizmetlerine halen Bartın’da devam etmektedir. Fakat işi gereği ayrıca İstanbul’da bir evi bulunmakta ve gerektiği zaman İstanbul’a da hizmet vermek için gelmektedir. Hizmetleri arasında yıldızname, aşk büyüleri, tılsımlar ve hatta kara büyülere kadar pek çok şeye yer vermektedir.

Medyum İsmail Hoca Yorumları

Biz yani ekibimiz, medyumları incelerken genellikle onları 2 gruba ayırmaktayız. Birincisi, kendisi hakkında hiçbir bilgiye vermeyip gizli kalmayı tercih edenler. İkincisi ise kendilerini olabildiğince tanıtıp samimiyete ve güvene dayalı ilişkiler kurmayı isteyenler. Öncelikle söylemeliyiz ki 2 grubu da kendilerince haklı ve doğru bulmaktayız. Kimi medyum yalnızca işi ile tanınıp ve işinde sağladığı memnuniyet ile ön plana çıkmak ister. Kimi medyum ise hayatı, yaşanmışlıkları ve eğitimi ile… Medyum İsmail Hoca ise ilk gruba giren medyumlardan biri olmaktadır. Kendisi hakkında hiçbir bilgiye yer vermeyip sadece müşteri memnuniyetini gözler önüne sererek işini yapmaktadır. İlk paragraflarımızda da bahsettiğimiz gibi bu durumu, kendisine gelen Whatsapp mesajlarını yayınlayarak sağlamaktadır. İşte tam bu noktada kendisine bunun güven kazanmak için yeterli olmadığı yönünde yorumlar yapılmaktadır. Elbette Whatsapp mesajları müşterilerin fikir sağlayabilmesi için önemli bir detaydır fakat yapılan yorumlar, bu durumun tek başına yeterli olmadığı yönündedir.

Medyum İsmail Hoca Şikayetleri

Bugüne kadar birçok saygıdeğer medyumların yorumlarına web sitemizde yer verdik ve bunu yaparken her zaman sizlere, bir medyumu her yönüyle göstermeye çalıştık. İyi yönleri, kişiliği, hayatı, eğitimi, yorumları ve şikayetleri… Evet, tüm bu konulara her zaman istisnasız yer verdik fakat gel gelelim ki bugün, ilk kez bir medyum hakkında yeterli bilgiye ulaşamadığımız gibi şikâyet kapsamında da net bir olaya rastlayamadık. Söylediğimiz gibi kendisi hakkında bilgi bulmak gerçekten zordu ve biz buna rağmen az çok demeden bilgi edinebildik. Tek tük şikâyet bilgisi alsak ta bunların bahsettiğimiz Medyum İsmail Hoca’ya mı yoksa aynı isimle başka bir medyuma mı yapıldığından emin olamadık. Bu nedenle bugün ilk kez sizlere bir medyum hakkında gelen şikayetleri aktaramayacağız. Yine de yeterli olabilmişizdir diye umuyor ve başka yorumlarda görüşmek üzere diyoruz.

Tıkla ve Medyum Muhammed El Ziyad'ı Şimdi Ara: 0532 215 68 88

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Ben birinden hoşlanıyorum fakat kendisi istabulda yaşıyor ben ankarada yaşıyorum platonik yani kendisini çok beğeniyorum fakat fazla samimi değiliz kendisi ile kuzeniyle aram iyi sürekli aklına geleyim karşısına çıkayım bi şekilde konuşalım beraber olalım ve sosyal medyada da hep karşısına ben cıkayım istiyordum ilani aşk etmek istiyordum ama olmuyordu herşeyi denemiştim ama olmuyordu bi tüelü denk düşüremiyordım ama internette yaptığım araştırmalar sonucunda Medyum Muhammed El Ziyad hocam ile tanıştım konuştuk derdimi anlattım onu kendime aşık eedip bağlamayı istiyordum hocam dedi bir bakım yapalım yaptığı bakım sonucunda calişma yapacağını belirtti çalışmaya başladık fakat aklımda soru işareti vardı acaba gerçekten bana aşık olacakmı bana gelecek mi diye ama çalısmanın 21 gün süreceğini söylemişti Hocam ve sabırsız bi şekilde beklemekten başka çarem yoktu ve bekledim işlem devam ediyordu ve işlemin 14.günü kuzeninden benim numaramı almış ve beni aradı benden hoşlandığını ve bana karşı hislerinin olduğunu söyledi ve şu an sevgiliyiz arkadaşlar 2 aydır birlikteyiz hepinize tavsiye ediyorum Allah razı olsun Medyum Muhammed El Ziyad hocamdan

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu