Gerçek Medyum Yorumları

Medyum İtimar

Tıkla ve Medyum Mesih'i Şimdi Ara: 0532 597 80 79

Medyumlar farklı özellikleri, isimleri, bazen de görünüşleri ile dikkat çeker ve ilgi toparlar. Toplumun içerisinde farklı ilimlere olan ilgileri ve bilgileri kapsamında da öne çıkarlar.

Medyum İtimar Kimdir?

Medyumları sizler adına araştırarak bulduğumuz sonuçları sizlerle paylaşıyoruz. Medyum İtimar ismini de sizler adına araştırarak bulduğumuz sonuçları yazımızda sizlere aktardık.

Medyum İtimar Biyografisi

Medyum İtimar, Süryani ilimlerine bağlı bir isimdir. Farklı ilimlerin de öğretileri ile kendisini geliştiren medyum ritüel ve büyüler işlemlerinde kendisini geliştirerek yöntemlerine devam etmektedir. Cefr, ilmi ledun, havas, hüddam gibi ilimlerin öğretilerine hakim olan medyum yöntemlerinde bu öğretilerden dayanak almaktadır.

Medyum İtimar Yorumları

Medyum İtimar hakkında yapılan yorumlar içerisinde kişiler medyumun bağlama, geri getirme, döndürme ve aşık etme işlemlerinde kendisinden destek aldıklarını belirtmişlerdir. Kişiler yaşamları içerisinde sorunlarının ve sıkıntılarının çözülmesi için medyuma büyü kapsamında ulaştıklarını belirtmektedirler.

Medyum İtimar Şikayetleri

Medyum İtimar hakkındaki şikayet içerikli yorumlarda kişiler, medyuma ulaşmanın ve medyum hakkındaki bilgilere de ulaşmanın zor olduğundan bundan dolayı da güvensizlik hissettiklerinden bahsederek şikayette bulunmuşlardır.   

Tıkla ve Medyum Mesih'i Şimdi Ara: 0532 597 80 79

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Küçük yaştan beri sevdiğim aşık olduğum bir çocuk vardı aynı mahallede oturuyorduk ama bir kaç sene önce taşındılar burdan onu tekrar bulmak istiyordum hala ona aşıktım bir türlü vazgeçemedim ondan ne yaptım ettim sosyal medyadan hesabını buldum mesaj attım ama hiç dönüş yapmadı bana araştırdım soruşturdum yerini buldum karşısına çıktım ama beni istemedi ama ben onu istiyordum sadece o olsun istiyordum ve bana Medyum Mesih hocayı önerdiler hocamı aradım ve konuyu anlattım hocam aşık etme ve bağlama işlemi yapacağımızı söyledi işlem için onay verdim ve işleme başladık 21 gün sürecek bir işlem demişti hocam ama henüz daha 14 gün olmuştu ki çocuk bana mesaj attı ve görüşmek istedi görüştük ve bana aşık olduğunu ve beni istediğini söyledi bende hemen kabul ettim ve şimdi mutlu bir ilişkimiz var iyiki varsınız Medyum Mesih hocam allah sizden razı olsun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu