Gerçek Medyum Yorumları

Medyum Kabil

Tıkla ve Medyum Muhammed El Ziyad'ı Şimdi Ara: 0532 215 68 88

Medyumlar fazla bilinmeyen ve gizli kalmış alanların uzmanları olarak görülmektedirler.

Medyum Kabil Kimdir?

Medyum Kabil hakkında bir araştırma gerçekleştirdik ve ulaştığımız sonuçları sizlerle paylaştık.

Medyum Kabil Biyografisi

Medyum Kabil öncelikle alim bir aileden geldiğinden bahsetmektedir. Güçlü kökenleri bulunan bir ailenin ilk çocuğu olduğundan bahseden medyum 1987 Mardin Nusaybin doğumlu olduğunu da kendisi hakkındaki bilgilere eklemektedir. İlk ilmi eğitimlerine alim olan dedesi ile başladığından bahseden medyum 15 yaşına kadar dedesinin yanında çalışmalar öğrendiğinden ardından da yurt dışında farklı alimlerle çalıştığından bahsetmektedir.

Medyum Kabil Yorumları

Medyum Kabil hakkında yapılan yorumlar içerisinde kişiler medyum ile evliliklerini kurtarmak, ilişkilerini yoluna sokmak, kısmet açmak için yapılan işlemlerinde destek aldıklarını yazmışlardır.

Medyum Kabil Şikayetleri

Medyum Kabil hakkındaki şikayetlerde kişiler kendisi ile yüz yüze hiç görüşmediklerini bu taleplerinin de geri çevrildiğini yazmışlardır.   

Tıkla ve Medyum Muhammed El Ziyad'ı Şimdi Ara: 0532 215 68 88

İlgili Makaleler

2 Yorum

  1. Merhaba arkadaşlar benim 10 yıllık bir evliliğim var eşimle birbirimizi çok seviyoruz fakat eşimle bu son 6 aydır başta küçük başlayan tartışmalarımız zaman geçtikçe çok fazla büyüdü bu durumu düzeltmek için bir çok konuşmak istedim fakat oralı olmadı bunun üzerine irtennette araştırmalara başladım yaptığım uzun araştırmalar sonucunda medyum Muhammed El Ziyad hocayı buldum ve iletişime geçtim bana bu sorunu 14 gün içerisinde çözebileceğini söyledi ilk başta ön yargılı olsamda denemek istedim ve işlemlere başladık işlemler boyunca benimle iletişimi kesmedi işlemler tamamiyle bittikten sonra eşim ile aramızda hiçbir sıkıntı kalmadı Allah sizden razı olsun hocam

  2. Merhaba arkadaşlar benim 4 yıllık bir ilişkim var sevgilim ile çok iyi giden bir ilişkimiz var arkadaşlarımız tarafımdan sevilen ve özenilen bir çiftiz fakat sevgilim bu son 7 aydır sevgilim sorunlar yaratmaya başladı bu sorunları her geçen gün büyüterek kavgalar çıkartmaya başladı bu durumu düzeltmek için bir çok kez hediyeler aldım çiçekler oturup konuştum fakat nafile hiç işe yaramadı bu durumu en yakın arkadaşıma anlattım beni medyum Muhammed El Ziyad ile tanıştırdı bana bu sorunu çözebileceğini söyledi ilk başta pek inancım olmasada denemek istedim ve işlemlere başladık işlemler boyunca benimle iletişimi hiç kesmedi işlemler tamamiyle bittikten sonra sevgilim ile aramda hiçbir problem kalmadı allah sizden razı olsun hocam

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu