Gerçek Medyum Yorumları

Medyum Kağan

Tıkla ve Medyum Mesih'i Şimdi Ara: 0532 597 80 79

Medyum Kağan’ı daha önce hiç duydunuz mu? Eğer duymadıysanız bu şaşırtıcı kişilikle yakından tanışmaya hazır olun! Profesyonel ekibimizin kadrajına bu defa Medyum Kağan takıldı. Onun hakkında sizlere anlatılacak çok şey var çünkü biz kendisiyle yakında daha önce tanıştık, öyleyse gelin bir de Medyum Kağan’ı bir de bizden dinleyin!

Medyum Kağan Kimdir?

Öncelikle kendisi her ne kadar Medyum Kağan adıyla bilinse de asıl adı Oğuz Mutlu’dur. Kendisi şu an 48 yaşında olan Medyum Kağan, medyumlar arasında kendi adını duyuran ve kayda değer bir üne kavuşan diğer medyumlardan biridir. Burdur’da doğmuş ancak daha sonra Antalya ve İstanbul arasında yaşamını sürdürmüştür. Kendisinin Antalya ve İstanbul merkezli olmak üzere 2 farklı ofisi bulunmaktadır. Bugüne kadar yaptığı pek çok açıklamayla gündeme damgasını vurmuş ve pek çok farklı TV kanalında boy göstermiştir.

Medyum Kağan Biyografi

Üstte hayatına dair bilgileri kısaca aktardığımız Medyum Kağan’ın asıl adının Oğuz Mutlu olduğunu söylemiştik. Bir medyumun ismini değiştirmesine sıkça rastlıyoruz fakat genelde her medyumun kendince farklı sebepleri oluyor. İşini profesyonelce yürütmek isteyen Medyum Kağan, bu işe ilk başladığında çevresindekiler tarafından büyük bir ön yargıyla karşılamış ve büyük zorluklar yaşamıştır. Hatta ailesi kendi soy isimlerinin böyle bir durumla iç içe olmasını istememiştir. Ailesinden destek göremeyen fakat yine de kendine inancı tam olan Medyum Kağan, ailesi tarafından ona verilen isim ve soy isimi kullanmama kararı almıştır. Bugün, Medyum Kağan ismiyle kendisini milyonlara tanıtmıştır.

Medyum Kağan Yorumları

Medyum Kağan gerçekten ilginç ve komik bir kişiliktir. Biz kendisiyle tanıştığımız için de böyle bir yorumda rahatlıkla bulunabiliriz. Eminiz ki kendisi tanıyıp bizimle aynı fikirde olan birçok insan daha vardır. Bunun nedeni ise Medyum Kağan’ın her defasında oldukça ilginç vakalarla gündeme gelmeye çalışmasıdır. Adını bu kadar insana duyurmayı da aslında bu şekilde başarmıştır. İnternetten kısa bir araştırma yaptığınızda kendisiyle ilgili birçok ilginç videoya ulaşabilirsiniz. Bunlardan bazıları cin görüntülerini yakalaması veya bulunduğu kanalın stüdyosunda büyü olduğunu iddia etmesi şeklindedir. Sizce de kulağa gerçekten komik geliyor mu? Her şeye rağmen belki de Medyum Kağan’ın sevilmesini sağlayan nedenler bunlardır, diyebiliriz.

Medyum Kağan Şikayetleri

Adını her duyuran medyum gibi Medyum Kağan’da fiyat istismarı yapan bir diğer medyumdur. Evet, ne yazık ki bu konuda kendisine tonlarca şikâyet gelmektedir. Medyumluk her ne kadar özel bir meslek dalı olsa da bu işin bir piyasası vardır ve bu işi piyasanın çok fazla üstünde fiyatlarla icra etmek, gerçekten bir fiyat istismarıdır. Bizler, medyum yorumları sitesi ekibi olarak bu durumu hiç tasnif etmemekteyiz. Gelen şikayetler üzerine de size bu bilgiyi aktarmak istiyoruz. Ülkemizde Medyum Kağan’dan çok daha başarılı olup bu fiyatları almayan yüzlerce medyum bulunmaktadır. Yapmanız gereken tek şey araştırmak ve o medyumları keşfetmektir, bu fiyat istismarına ortak olmamanız herkes için en doğrusu olacaktır.

Tıkla ve Medyum Mesih'i Şimdi Ara: 0532 597 80 79

İlgili Makaleler

2 Yorum

  1. Herkese merhabalar benim 3 yıldır birlikte olduğum kız arkadaşımla 2 ay önce ayrdıldık ben onu çok seviyordum ama sebepsiz tartışmalar yüzünden ayrıldı benden bende kız arkadaşımın bana beri dönmesini geri bağlanmasını istiyordum geri bana dönsün de evlenelim istiyordum araştırma yapmaya başladım internetten başka bi çarem kalmamıştı tek çarem bi hocayla görüşme yapmaktı araştırmalarım sonucunda Medyum Mesih hocamın ismine denk geldim girdim sayfasına yorumları okudum herkesi memnun etmiş bende arayıp görüşmek istedim aradım görüştüm derdimi anlattım hocam ne isterse istesin razıydım yeterki kız arkadaşım bana geri dönsün istiyordum bunun üzerine Medyum Mesih hocam bi geri getirme ve bağlama büyüsü yapacağımızı söyledi işleme başladım yaklaşık 14 gün süren bi çalışma sonrasında kız arkadaşım bana geri döndü ve şu an dünyanın en mutlu insanı benim heralde çünkü en yakın zamanda düğünümüz var herşey senn sayende oldu Medyum Mesih hocam allah senden razı olsun teşekkür ederim

  2. İyi günler arkadaşlar ben bir adamı çok seviyordum ona aşık oldum ve ne yapacağımı ne edeceğimi bilemiyordum sevdiğim adamla sohpetimiz felan vardı yakınıdık ama ben daha da yakın olmak istiyordum benimle evlensin bana aşık olsun istiyordum ve bir komşuma bu derdimi anlattım oda bana büyü ile bu işi çözebileceğimi söyledi bir çok sitede araştırma yaptım ve kimseye güvenemedim açıkçası ama Medyum Mesih hocamı çok tavsiye etmişlerdi yorumlarında da çok iyi yorumlar gördüm baya bilindik bi hocaya benziyordu aradım görüştüm derdimi anlattım baya bilgilendirdi beni bu konuda Allah razı olsun ki Medyum Mesih hocamdan işlemlere başladık ve bir bağlama çalışması uyguladık bana 18 gün dedi ama daha 10 gün olmuştu büyü etki etmeye başlamıştı Bu daha önce benim aklıma nasıl gelmez diye kendimi suçladım onca zaman ama sonunda Medyum Mesih hocam bana elinden geleni yaptı ve hayatımı adayabileceğim adamı bana bağladı şu an evliyiz ve çok mutluyuz Allahıma çok şükürler olsun ki bende Medyum Mesih hocamdan memnun kaldım sonsuz teşekkür ederim hocam size iyiki varsınız

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu