Gerçek Medyum Yorumları

Medyum Karaca

Tıkla ve Medyum Mesih'i Şimdi Ara: 0532 597 80 79

Bugün ismiyle oldukça dikkatimizi çeken Medyum Karaca’yı sizler için incelemeye karar verdik. Umarız bir medyum yorumumuzu daha sizlere mahcup olmadan bilgi dolu, yararlı ve tatmin eden bir şekilde tamamlarız.

Medyum Karaca Kimdir?

Öncelikle sizi hiç merakta bırakmadan hemen söyleyelim, kendisi kadın bir medyumdur. Hayatını medyumluk mesleğini icra ederek kazanan Karaca Hoca, kendisinden aldığımız bilgiye göre 20 yıldır bu mesleği icra etmektedir. Daha önce de sık sık söylediğimiz gibi medyum dünyası için kadın hocaların büyü bir önemi vardır çünkü büyüler ve falların daha çok kadınlara hitap etmesi nedeniyle kadın medyumlara talebin daha fazla olmasıdır. Kadınlar daima hem cinslerine karşı kendilerini daha iyi hisseder ve onlara daha iyi güvenirler.

Medyum Karaca’nın da aynı şekilde çoğu müşterisi kadınlardan oluşmaktadır, hatta erkek müşterisi yoktur desek yeridir.  Konu erkeklere gelince bizler de sizin gibi neden bu konularda erkekler daha inançsız ve ilgisiz merak etmekteyiz. Bugüne kadar çok sayıda kişiye hizmet vermiş ve her cinsten kişilere yönelik çalışmalar yapmış uzman medyumlara göre ise bunun temel sebebi, erkeklerin kadınlara göre olanla yetinmeyi bilmesi ve kolay kolay mutsuz olmamalarından dolayıymış. Sizlerin de bildiği erkekleri belki de şu hayatta mutsuz edebilecek en büyük dert kötü bir cinsel hayat ve parasızlıktır. Bu iki sorun içinde medyumlara başvurmak pek akıllarına gelmemektedir. Oysa medyumlar, tüm bu dertlere en iyi şekilde çözüm bulabilecek kimselerdir.

Medyum Karaca Biyografi

Medyum Karaca her ne kadar 20 yıldır bu mesleği icra ettiğini söylese de kendisi şu an yalnızca 36 yaşındadır. Bu durum sizlere de garip gelebilir. Görünen o ki Medyum Karaca 16 yaşından beri medyumluk hizmeti vermektedir. Peki böyle bir şey mümkün müdür? Elbette hemen yargılanmadan biraz biyolojik bilgilerimize dayanarak mümkün olabileceğini de sizlere söylemek isteriz çünkü 16 yaş bilimde kadınlar için erginlik, yetişkinlik ve olgunlaşma olarak kabul edilir. Kısacası 16 yaşında olan bir kadın bir meslek icra edebilecek erginliğe ulaşmıştır, diyebiliriz. Medyum Karaca’da çok genç yaşlarda bu işe gönül koyan, kendini geliştiren ve 20 yıldır da devam eden bir medyumdur.

Medyum Karaca Yorumları

Sizlere kendisi hakkında detaylı bir bilgi aktarmanın ardından her zaman olduğu asıl aktarmak istediğimiz bölüm olan yorumlar köşesine geçmek istiyoruz. Çoğu medyum, kendisinin bir hitap ile anılmasından hoşlanmaktadır. Bu hitaplar çoğunlukla kendilerine gelen yorumlar üzerine belirlenmektedir. Bunlara örnek olarak garantili medyum, sevilen medyum, popüler medyum vb. gibi. Medyum Karaca’da her medyum gibi kendisine gelen yorumlar üzerine  ‘Güvenilir Medyum ‘  hitabını kendisi için belirlemiştir. Buradan da anlaşılacağı üzere kendisine genellikle güvenilir ve dürüst şeklinde yorumlar gelmektedir. Biz tabii ki sizlerin de sadece bununla tatmin olmayacağını biliyor ve daha derinlemesine incelemek adına bir de Medyum Karaca’ya gelen şikayetlere göz atıyoruz.

Medyum Karaca Şikayetleri

Şikayetler kısmına geldiğimiz ise ‘’Güvenilir Medyum’’ hitabını tamamen yıkacak farklı görüşler ile karşılaşmaktayız. Kafanızın karıştığının farkındayız ama hiç merak etmeyin, hemen bu duruma bir açıklık getireceğiz. Evet, neden ‘’ Güvenilir Medyum’’ şeklinde hitap edildiği halde buna karşı çıkan görüşler var? Gördüğümüz bazı şikayetlere göre Medyum Karaca’nın ismini değiştirmesi ve asılsız bilgiler paylaşması kendisine güvenilmez şeklinde eleştiriler yöneltilmesine neden olmuştur.

Tıkla ve Medyum Mesih'i Şimdi Ara: 0532 597 80 79

İlgili Makaleler

4 Yorum

  1. Merhabalar benim 8 aylık bi erkek arkadaşım var ama işi bi türlü ciddiye dökemiyoruz beni sevdiğini hisedebiliyordum ama işin içine evlenme girince benden kaçmaya başlıyordu bi yolunu bulup bi şekilde benden kaçıyordu ama artık ben onu istiyordum iş ciddi olsun evlenelim istiyordum bağlanmıştım ayrılamıyordum bende onu kendime bağlanmak istiyordum evlensin bende artım ciddi bişeyler olsun istiyordum hep kaçıyordu benden bi arkadaşım bana Medyum Mesih hocayı önerdi görüştük hocamla işe başlayacağını söylemişti bana bir iki sordu benden bir şki bişe istedi ve bende yerine getirdim ve işleme başaldıktan 1 hafta sonra sevgilim benimle evlenmek istediğini söyledi ve hazırlıklara başladık allah sizden razı olsun Medyum Mesih hocam tavsiye ediyorum herkese arkadaşlar

  2. Ben 2 yıl önce evlenmiştim ama eşimin ailesi beni istemiyordu bi şekilde biz evlenmeye karar verdik kaynanam ve kayınbabam beni hiç istememişlerdi ama biz çok istemiştik evlenmeyi mutluyuduk eşimin ailesiyle görüşmüyordum ben beni hala istemiyorlardı ve en sonunda istedikleri oldu eşimle sebepsiz bir yere ayrıldık ne olduğunu bile bilmeden aşim bana boşanma davası açtı boşanmak istedi ama ben eşimi çok seviyordum ve ayrılmak istemiyordum bi hocayla görüşmeye karae verdim Medyum Mesih hocamı buldum anlattım derdimi bu işlemin 14 gün süreceğini söyledi ve işleme başladı eşimin üstünde bi büyü olduğunu söyledi ve eşimin büyüsünü bozup onu bana geri bağlayacağını söyledi benimle çok ilgilendi hergün arayıp bilgi vermemi istemişti her gün bilgi veriyordum yaptığı işin üstünde duruyordu ve benden yapmamı istediği 2.3 şey oldu bende yaptım dediklerini yerine getirdim ve daha henüz 10 gün olmuştu eşim bana geri döndü geri bağlandı ve şu an geri birlikteyiz allah senden razı olsun Medyum Mesih hocam teşekkür ederim

  3. Merhabalar ben 6 yıldır evliydim ve görümcelerim ve kayınvalidem yıllardır beni kocama kötülemekten vazgeçmediler her gün ayrı bir muamele yarı bir laf ayrı bişe Her gittiğimizde ayrı bir odada kocamla konuşup dolduruyorlar kocam her odadan çıkışında bambaşka bir adam olmuş bir şekilde yanıma gelip bana kötü davranıyordu hep Kocam yetmiyordu kayınlarım ve güçleri yetecek tüm sülalaye kötülemekten vazgeçmiyolardı Durum çok kötüye gitti artık çünkü boşanmanın eşiğine geldim Ben sadece ağızları dilleri bağlansın ailemden uzak dursunlar diye Medyum Mesih hocama ulaştım ama o sağ olsun bununla kalmadı bana sevgi muhabbet ile bakmalarını sağladı herkes bana artık iyi davranıyordu Şimdi tabiri caizse ağzımın içine bakıyorlar çok teşekkür ederim Medyum Mesih hocam allah senden razı olsun

  4. Hayırlı günler arkadaşlar benim aşık olduğum ve aylardır istediğim bi kız vardı her gün aynı saatte evden çıkıyorduk neredeyse aynı saatte geri eve geçiyorduk evlerimiz çok yakındı ama bu kızın bi türlü ilgisini çekemiyordum her yolu denedim ama bir türlü olmuyordu ama ben sadece o kızı istiyordum aşık olmuştum ona onu kendime bağlamak aşık etmek istiyordum bir iki arkadaş aracılığyla haber gönderdim olmadı numarasını aldım aradım mesaj attım olmadı ama sadece onu istiyordum ve sadece o olsun istiyordum bana tek bi yol kalmıştı o da internetten araştırma yapmaktı başladım araştırma yapmaya medyum hocalar çıktı karşıma ve görüştüm bir iki tanesiyle yalancı oldukları çok belliydi bir kaç hocayla daha görüşme yaptım Medyum Mesih hocamı buldum en son aradım görüşme sağladık derdimi anlattım ve benden yerine getirmemi istediği bişeyler vardı bende yapmaya karar verdim ve yaptım bu işlerim 2 hafta felan süreceğini söylemişti hocam bende tamam hocam demiştim ama sürekli irtibat halindeydik hocamla gam 2 hafta oldu ve kız bana mesaj attı benim görüşmek istiyormusun hala bi kahve içebiliriz müsaitsen gibisinden ve şu an o kızla sevgiliyiz ve çok yakında nişanımız var allahım senden razı olsun Medyum Mesih hocam allah ne muradın varsa versin tavsiye etmek istiyorum arkadaşlar gerçekte işini ciddi dürüst yapabilen tek hoca diyorum iyi günler.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu