Gerçek Medyum Yorumları

Medyum Kassam Hoca

Tıkla ve Medyum Mesih'i Şimdi Ara: 0532 597 80 79

Medyumlar isimleri ile bilinir bu isimlerin ardında yatan güçlü tecrübeleri ile tercih sebebi olurlar.

Medyum Kassam Hoca Kimdir?

Medyumların ilgi alanlarının farklı olması, onların herkes tarafından bilinenlerin yanı sıra bilinmedik, gizemli alanlar dahilinde ilgi ve bilgi sahibi olarak çalışmalar yapması haklarındaki gizemi arttıran durumlardandır. Medyumlar hakkında yaptığımız araştırmamız içerisinde bu yazımızda da Medyum Kassam hoca hakkında bilgi sahibi olup hakkındaki gizemi açığa çıkarttık.

Medyum Kassam Hoca Biyografisi

Medyum Kassam Hoca hakkında yaptığımız araştırmamız içerisinde öncelikli olarak 10 Mart 1978 yılı Diyarbakır Ekince köyü doğumlu olduğu bilgisine ulaştık. Annesini ve babasını küçük yaşta aynı zamanda trajik bir kazada kaybeden medyum babaannesi tarafından büyütüldüğünden kendisi hakkında bahsetmektedir. Küçük bir köyde büyüdüğünden bundan dolayı da yaşadığı paranormal olayların hızlıca fark edilmesinden ötürü köyde yaşayan hocalardan eğitimler almaya başladığından da bahsetmektedir. Zamanla köydeki hocaların da yönlendirmesi ile Hatay Antakya bölgesine geçmiş ve burada büyük alimlerden havas, hüddam ilmi öğretileri eğitimleri aldığını da eklemektedir.

Medyum Kassam Hoca Yorumları

Medyum Kassam Hoca hakkında yapılan yorumlar içerisinde kişiler medyumdan aldıkları işlemlerin genel olarak büyü işlemleri olduğunu özel işlemler dahilinde de medyum ile aşk büyüsü, bağlama büyüsü, kendine bağlama büyüsü ve geri döndürme büyüsü işlemlerinde medyum ile çalıştıklarını belirtmişlerdir.

Medyum Kassam Hoca Şikayetleri

Medyum Kassam Hoca hakkında yapılan şikayet içerikli yorumlarda kişiler medyumun çalışma alanının yalnızca büyüler olması, kendisinin daha masum, tehlikesiz işlemler dahilinde çalışmalar yapmıyor olmasını ve bundan dolayı da kendisi ile anlaşarak çalışamadıklarını şikayet yorumlarında belirtmişlerdir.

Tıkla ve Medyum Mesih'i Şimdi Ara: 0532 597 80 79

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu