Gerçek Medyum Yorumları

Medyum Kefas

Tıkla ve Medyum Muhammed El Ziyad'ı Şimdi Ara: 0532 215 68 88

Medyumlar öncelikle bu sektör içerisinde medyum kimliği, adı ile bilinirler. Fakat bu bilinirlik kendileri hakkında detaylı bilgiyi vermemektedir. Güvenilir bir ortam medyumun tecrübelerine erişildiğinde oluşmaktadır.

Medyum Kefas Kimdir?

Medyum Kefas ismini, bu ismin ardında yeten yetkinlikleri, tecrübeleri sizler adına detaylı bir süreç içerisinde araştırarak tamamen güvenilir bir çerçeveden yazımızda aktardık.

Medyum Kefas Biyografisi

Medyum Kefas hakkında yaptığımız araştırmamız çerçevesinde öncelikle medyumun kişisel bilgilerine ulaştık. Medyum Ermeni kökenli bir aileden geldiğinde ve daha kendisi doğmadan önce Diyarbakır’a göç eden ailesinden ötürü bu topraklar içerisinde doğup büyüdüğünden bahsetmektedir. Bu toprakların kendine has havasından oldukça etkilendiğinden bahseden medyum zamanla bu topraklar altında yatan gizli ilim yazıtlarına merak duyduğundan ve araştırmalarını bu yönde ilerlettiğinden bahsetmektedir. Bu süreçte kendisini tanıyan medyumlardan da aldığı eğitim ve ulaştığı yazıtlar ile işlemlerine başladığını eklemektedir. İlmi ledun, cefr, havas, hüddam, bio enerji ilimlerinin çalıştığı ve sahip olduğu ilimlerin arasında yer aldığına da sıklıkla değinmektedir.

Medyum Kefas Yorumları

Medyum Kefas hakkındaki yorumlar içerisinde kişiler medyuma şifa bulmak adına ulaştıklarını, ruhlarının şifasını medyumda bulmak istediklerini ve işlemlerin de vefk, ritüel, büyü işlemleri çerçevesinde geliştiğini yazmışlardır.

Medyum Kefas Şikayetleri

Medyum Kefas hakkındaki şikayet yorumlar dahilinde kişiler medyumun işlemlere başlama ve sonlanma esnasına da dahil olarak kişileri bilgilendirmediği bunun da akıllarda sor işareti bıraktığı yazılan şikayetlerdendir.

Tıkla ve Medyum Muhammed El Ziyad'ı Şimdi Ara: 0532 215 68 88

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu