Gerçek Medyum Yorumları

Medyum Keldani

Tıkla ve Medyum Muhammed El Ziyad'ı Şimdi Ara: 0532 215 68 88

Medyumlar farklı ilimler ve yöntemler kapsamında ilgisi ve bilgisi olan isimlerdir. Kişilere ilişkileri, yaşam boyunca yaşadıkları kapsamında farklı yöntemler ile yardımcı olurlar.

Medyum Keldani Kimdir?

Medyum Keldani hakkında sizlerin de istek ve arzularını önemseyerek bir araştırma gerçekleştirdik. Medyumun ilmi bilgileri, yöntemleri ve birikimleri kapsamında yaptığımız araştırmamız dahilinde ulaştığımız sonuçları yazımız vasıtası ile sizlere aktardık.

Medyum Keldani Biyografisi

Medyum Keldani hakkında yaptığımız araştırmamız dahilinde öncelikle medyumun Süryani asıllı olduğu ve uzun yıllar boyunca da Katolik kiliseler içerisinde dini ve ilmi eğitimlerini tamamladığı bilgisine ulaştık. Medyum Keldaniler soyundan geldiğinden de sıklıkla bahsetmektedir. Keldani geleneğinin 1500’lerden geldiğinden ve soylu bir geleneğin kültürü olduğundan da bahsetmektedir. Medyum 25 yıldan fazladır bu sektör içerisinde bulunduğunu da kendisi hakkındaki bilgilere eklemektedir. Havas ve hüddam ilim öğretileri kapsamında özel eğitimler ve çalışmalar kapsamında Hindistan, Mısır, Fas ve İran’da bulunduğunu da eklemektedir.

Medyum Keldani Yorumları

Medyum Keldani hakkında yapılan yorumlar içerisinde kişiler medyumdan aldıkları danışmanlık desteklerinin, kendisi ile çalıştıkları konuların aşk ve bağlama büyüsü işlemleri olduğu, kişiyi kendine bağlama ve geri döndürme vefk işlemlerinde de medyumla çalıştıklarını yazmışlardır.

Medyum Keldani Şikayetleri

Medyum Keldani hakkında yapılan şikayet içerikli yorumlar içerisinde kişiler medyuma direkt olarak ulaşmanın, medyumun kendisi ile iletişime geçerek işlemlerin süreç bilgilerini almanın zor olduğu hakkında şikayetlerini belirtmişlerdir.  

Tıkla ve Medyum Muhammed El Ziyad'ı Şimdi Ara: 0532 215 68 88

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu