Gerçek Medyum Yorumları

Medyum Kevon

Tıkla ve Medyum Muhammed El Ziyad'ı Şimdi Ara: 0532 215 68 88

Medyumlar kişilere farklı alanlar özelinde yardımcı olan isimlerdir. Gizli ilimler bu farklı alanların başında gelmektedir.

Medyum Kevon Kimdir?

Medyum Kevon gizli ilimler öğretilerine sahip bu öğretiler doğrultusunda da manevi yöntemler uygulamalarını gerçekleştiren isimlerdendir.

Medyum Kevon Biyografisi

Medyum Kevon 1991 Mardin doğumludur. Ermeni asıllı medyum kökenlerine bağlı bir ailede büyüğünden sıklıkla bahsetmektedir. Teoloji ve simya alanlarında eğitimler aldığından da bahseden medyum dedesinden de büyü yöntemleri kapsamında eğitimler aldığını eklemektedir. Farklı birçok alan içerisinde çalışmalar yapan ve bu çalışmaları ile kişilere ulaşabildiğinden de bahsetmektedir.

Medyum Kevon Yorumları

Medyum Kevon hakkında yapılan yorumlar içerisinde kişiler medyum ile en sık papaz ve aşk büyüsü konularında ve çalışmalarında iletişime geçtiklerini belirtmişlerdir.

Medyum Kevon Şikayetleri

Medyum Kevon hakkında yapılan şikayet içerikli yorumlarda kişiler medyumun çalışmalarının ardından işlem takibinin zor olduğu bahsedilenlerdendir.

Tıkla ve Medyum Muhammed El Ziyad'ı Şimdi Ara: 0532 215 68 88

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Merhaba arkadaşlar ben görkem. 13 yıldır evliyim fakat neredeyse 1 senedir eşimi tanıyamıyorum benimle durmadan bir tartışma içerisine giriyor sebepli sebepsiz durmadan sorunlar yaratıyor. Konuşuyorum olmuyor konuşmuyorum olmuyor düzeltmek için ne yaptıysam nafile bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine medyum Muhammed El Ziyad hocayla iletişime geçtim ve bana 21 gün içinde bu sorunları çözeceğini herşeyi eski haline getireceğini söyledi pek inancım olmasada işlemlere başladık söylediği işlemleri harfiyen yerine getirdim ve bu süreçte benimle iletişimi hiç kesmedi işlemler sonucu çok şükür herşeyi düzelttik allah sizden razı olsun hocam

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu