Gerçek Medyum Yorumları

Medyum Kudret Şahbaz

Tıkla ve Medyum Mesih'i Şimdi Ara: 0532 597 80 79

Medyumlar öncelikle isimleri ardından ise işlemleri ve yöntemleri ile bilinerek öne çıkan isimlerdir. İsimlerini başarılı deneyimleri ile duyurmak amaçlarıdır.

Medyum Kudret Şahbaz Kimdir?

Medyumların isimlerinin altında yatan deneyimleri bu deneyimlerin başarı oranlarını ve medyumların yöntemlerini hangi ilimler ile desteklediklerini araştırmaktayız. Medyum Kudret Şahbaz adının da ardında yatan ilim ve bilimleri araştırarak yazımızda bulduklarımızdan bahsettik.

Medyum Kudret Şahbaz Biyografisi

Medyum Kudret Şahbaz uzun yıllardır sektör içerisinde yer alan bir isimdir. 1984 Mardin doğumlu olan medyum ilk olarak dedesinden eğitim alarak manevi yöntemlere yöneldiğinden bahsetmektedir. Cifr, İlmi ledun, havvas, ebced ilimlerine vakıftır. Yurt içi ve yurt dışında aktif olarak çalıştığından bahseden medyum sahip olduğu ilimlerin yanı sıra bio-enerji ilmi kapsamında da ilgi ve bilgi sahibi olduğunu eklemektedir.

Medyum Kudret Şahbaz Yorumları

Medyum Kudret Şahbaz hakkında yapılan yorumları incelediğimizde kişiler medyum hakkında en sık, kendisinden bozulan ilişkilerinin yeniden onarılması, eşler arasında yaşanılan problemlerin çözüme ulaşması, büyü bozma işlemleri kapsamında destek aldıklarını yazmışlardır.

Medyum Kudret Şahbaz Şikayetleri

Medyum Kudret Şahbaz hakkında yapılan şikayet içerikli yorumları da inceledik. Bu yorumlar içerisinde en sık değinilen nokta medyumun maddi ve manevi zor ulaşılan isimlerden olması durumudur.

Tıkla ve Medyum Mesih'i Şimdi Ara: 0532 597 80 79

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Merhaba ben geceleri uyuyamıyordum kötü kötü rüyalar görüyordum içimde sürekli bir sıkıntı vardı tedavi görüyordum ama bir işe yaramıyordu tam olarak ne yapacağımı bilmiyordum daha sonra araştırma yapmaya başladım karşıma Medyum Mesih hocam çıktı derdimi anlattım bana bazı işlemlerden bahsetti benden onayımı istedi onayımı verdim ve bana 14 gün süre verdi ve 14 gün sürenin sonunda işlemlerimi bitirdi şuan sanki tekrardan doğmuş gibiyim kendimi mükemmel hissediyorum geceleri rahat uyuyabiliyorum çok şükür çok teşekkür ederim Medyum Mesih hocama

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu