Gerçek Medyum Yorumları

Medyum Loris

Tıkla ve Medyum Mesih'i Şimdi Ara: 0532 597 80 79

Türkiye’de Ermeni medyum sayısının çok fazla olduğu biliyor muydunuz? İşte Medyum Loris’te onlardan biri. Hem kilisesinde görev alan hem de medyum olarak hizmetler sunan Medyum Loris, bugün dikkatimizi üzerine çeken medyumlardan bir tanesi oldu. Gelin, birlikte inceleyelim!

Medyum Loris Kimdir?

Medyum Loris, genç kimliğinin yanı sıra hayatı boyunca medyumluğa ilgi duyarak kısa ömrüne çokça bilgiyi ve tecrübeyi sığdırmış medyumlardan bir tanesidir. Kendisi kişiliği itibariyle bizim en çok incelemeyi sevdiğimiz medyumlardan biridir. Genç, mütevazi ve bilgili. Bizler ilk olarak yeteneklerinin doğuştan gelip gelmediğini merak ettik ve araştırdık. Aldığımız bilgilere göre ise Medyum Loris, kiliseye hizmet verdiği yıllar arasında orada bulunan hocalardan pek çok kitap almış ve onların bilgisel kişiliklerine vakıf olmuştur. Edindiği bilgiler ve okuduğu kitapların ışığında medyum olmaya karar vermiştir.

Medyum Loris Biyografi

Medyum Loris, Ermenistan’ın Erivan şehrinde doğmuş, büyümüş ve Türkiye’ye göç etmiş bir medyumdur. Annesi Ermeni, babası ise Türk’tür. İki kültür ve geleneğe de oldukça hâkim olmuştur. Hizmetlerini hem de kendi ülkesinde hem de Türkiye de sürdürmektedir. Kendisinin daha çok Ermeni kökenli müşterileri bulunmaktadır. Türkiye’de bulunan Ermeniler onunla her konuda iletişime geçmekte ve yardım istemektedir. Kendisi bugün, İstanbul’un Bakırköy ilçesinde ikamet etmekte ve 40 yaşlarında olmaktadır.

Medyum Loris Yorumları

Medyum Loris uzun yıllardır Türkiye’de yaşayan ve kilisede çalışması sebebiyle birçok kişi tarafından da tanınan bir medyum olmuştur. Kendisi gelen çoğu yorum ise oldukça ilgili ve alakalı olduğu şeklidedir. Herhangi bir hizmet alındığında öncesinde ve sonrasında sürekli sizinle iletişimde kaldığı ve sorunlarınızın çözülmesine hep birlikte şahit olduğu söylenmektedir. Kendisinden hizmet alan çoğu kişi tarafından bu tutum son derece takdir görmektedir.

Medyum Loris Şikayetleri

Her şey gayet iyi ve güzel giderken şimdi yazımızın en tatsız kısmına geçiyoruz. Evet, Medyum Loris şikayetleri nelerdir, şimdi size bunlardan bahsedeceğiz. Öncelikle duyduğumuzda biz de gerçekten çok şaşırdık ama yine de yazımızın amacı gereği aktarmaya karar verdik. Meğer kendisinin daha çok Ermeni kökenli müşterisi olmasının bir sebebi varmış, söylenenlere göre kendisinin biraz ırkçı bir yaklaşımı söz konusuymuş. Öyle ki Ermenilerden ve Türklerden aldığı fiyatlarda bile ciddi farklılıklar bulunuyormuş. Bunlar kendisi hakkında dile getirilen bazı şikayetlerin arasında en önemlisi olarak bizlerin ağına takıldı, diyebiliriz. Başka bir medyum yorumunda tekrar görüşmek üzere.

Tıkla ve Medyum Mesih'i Şimdi Ara: 0532 597 80 79

İlgili Makaleler

2 Yorum

  1. Merhabalar herkese arkadaşlar benim hoşlandığım bi kız vardı onunla birlikte olmak istiyordum bi süredir görüşüyorduk ortak yanımız çoktu planlsr yapıyorduk beraber geziyorduk beraber eğleniyorduk ve ben bu kızla birlikte olmak istiyordum ama kendisi ilişki istemediğini söylüyordu ailesi de beni çok seviyordu bende internetteki yaptığım araştırmalarım sonucunda Medyum Mesih hocamı buldum aradım derdimi anlattım kızı kendime bağlamak istediğimi bana aşık olmasını istediğimi söyledim ve işleme başladık 14 gün sürecek olan bi çalışma olduğunu söyledi hocam her gün görüşme sağlıyorduk bilgi veriyordum ve daha 9 gün olmuştu ki kız bana daha yakın davranmaya başlamıştı ve sonunda o da bana aşık oldu şu an sevgiliyiz ve çok mutluyuz allah senden razı olsun Medyum Mesih hocam allah işinizi gücünüzü rast getirsin inşallah iyi günler

  2. Ben bir süredir kız arkadaşımdan ayrıyım yaklaşık 6 ay oluyor ama çok seviyorum benden ayrılmaması için elimden geleni yaptım ama olmadı yine ayrıldık benim hatalarım yüzünden çok hata yaptım çok defa geri döndü ama sonuncusunda kesin dönmeme kararı aldı ama bir daha hata yapmayacağıma söz vermiştim yine de ikna edemedim bir şekilde kız arkadaşımın bana geri dönmesini istiyordum ayrıldığımızdan beridir hiç bir iz bulamıyordum kendisine ait arıyorum ama numarasını değiştirmiş heralde tek çare kalmıştı o çaremide kullanmaya karar verdim ve yaptığım araştırmalar sonucunda Medyum Mesih hocamı buldum yaptığımız görüşmede bana güven kazandırdı herkesi de mutlu etmiş herkes güzel yorumlar atmış bende görüşme yaptım derdimi anlattım hocam sağolsun çok iyi ilgileniyordu yaptığı işin üstünde duruyordu sonradan öğrendim ki meşhur hocaymış zaten kendisi geri getirme büyüsü yapacağımızı söyledi hocam işleme başladık ve daha 10 gün olmuştu kız arkadaşım beni aradı konuştuk hocama verdiğim bilgiden sonra hocamın beni yönlendirdiği şekilde hareket ettim ve işlem bittiğinde kız arkadaşım bana döndü her şey eskisine göre daha güzel daha iyi daha da çok mutluyuz demek istiyorum ki Medyum Mesih hocam sayesinde oldu bunlar gerçekten iyi ve güvenilir bir hoca kendisi allah senden razı olsun Medyum Mesih hocam

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu