Gerçek Medyum Yorumları

Medyum Mahirzade

Tıkla ve Medyum Muhammed El Ziyad'ı Şimdi Ara: 0532 215 68 88

Medyumlar gizli ilim konularında kendilerini uzman gören manevi yöntem alanlarında da uzun zaman harcayarak çalışmalarını gerçekleştiren ve bu çalışmalar ile insanlarla iletişimde olan kişilere denmektedir.

Medyum Mahirzade Kimdir?

Medyum Mahirzade ismini de tıpkı diğer yazılarımız içerisinde diğer medyum isimlerini araştırdığımız doğrultuda araştırarak ulaştığımız sonuçları, medyumun kimliği, işlemleri ve hakkındaki özel bilgileri yazımızda sizlere aktardık.

Medyum Mahirzade Biyografisi

Medyum Mahirzade ismini araştırdığımız doğrultuda öncelikle medyumun 1983 Mardin doğumlu olduğu bilgisine ulaştık. Bu topraklarda doğup büyüdüğünden bahseden medyum buralardaki eski yerleşim yerlerinden kalma yazıtlara ilgi duyduğundan bu yazıtların okumalarında bulunduğundan burada da duyduğu gizli ilim alanlarını yakın merceğe alarak uzun yıllar çalışmalar gerçekleştirdiğinden bahsetmektedir. Zamanla kendisindeki güçlü ruhani ilimlerin farkına varılmasının ardından Molla olarak adlandırıldığından bahsettiği babasının izinden giderek gizli ilim alimi olarak kendisini geliştirdiğinden bahsetmektedir. Medyum İlmi simya, ilmi ledun, ebced, remil ilimlerinin öğretileri kapsamında uzmanlaştığından ve İran, Irak, Mısır gibi ülkelerde çalışmalar gerçekleştirdiğinden bahsetmektedir.

Medyum Mahirzade Yorumları

Medyum Mahirzade hakkındaki araştırmamıza dahil ettiğimiz yorumlar kapsamında kişiler medyumdan aldıkları desteğin, çalışmaların büyü ilim çalışmaları olduğu genel olarak da bağlama büyüsü aşk büyüsü, büyü bozma, kısmet açma büyüsü gibi konular özelinde medyumla çalıştıklarını yazmışlardır.

Tıkla ve Medyum Muhammed El Ziyad'ı Şimdi Ara: 0532 215 68 88

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Benim olayım biraz garip. Büyük bi firmada çalışoyorum. Adım Mübeccel iş arkadaşım Zekiye’ye karşı bişeyler hissetmeye başladım. Daha öncesinde hayatımda böyle bi durumla karşılaşmamıştım. Onu görünce avuç içlerim terliyor. Başımdan aşağı kaynar sular dökülüyordu sanki. Ne yapacağımı bilemiyordum. bu süreç yaklaşık 4 ay sürdü. Medyum Muhammed El Ziyad Hoca ile tanıştım. Durumdan bahsettim. biraz utanıp çekindim. kendisi bana gerekeni yapacağını söylemişti ve dediği gibi de oldu. 21 gün süren serüvenimiz aslında 15. 16. gün hallolmuştu şuan Zekiye ile şuan birlikteyiz. Medyum Muhammed El Ziyad Hocamı Her konuda rahatsız edebilirsiniz elinden geleni yapacağına eminim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu