Gerçek Medyum Yorumları

Medyum Marilis Hoca

Tıkla ve Medyum Mesih'i Şimdi Ara: 0532 597 80 79

Medyumlar farklı ilgi alanları doğrultusunda kendilerini gizli ilimler ve manevi yöntemler uygulamalarında geliştiren isimlerdir.

Medyum Marilis Hoca Kimdir?

Medyum Marilis Hoca ismini diğer medyum isimlerini olduğu şekilde güvenilir ve doğru kaynaklardan araştırarak ulaştığımız sonuçları yazımızda sizlerel aktardık.

Medyum Marilis Hoca Biyografisi

Medyum Marilis Hoca farklı ilimler kapsamında kendisini geliştiren bir isimdir. Hüddam, havas, ilmi ledun, cefr ilimlerin öğretilerinde kendisini geliştiren medyum bu öğretiler doğrultusunda manevi yöntem uygulamalarını gerçekleştirdiğinden bahsetmektedir. Medyum yıldızname ve bakım işlemlerinin yanı sıra güçlü büyü işlemlerinde aktif olarak çalıştığından da bahsetmektedir.

Medyum Marilis Hoca Yorumları

Medyum Marilis Hoca hakkında yapılan yorumlar içerisinde medyum ile ilgili en sık bahsedilen kendisinden güçlü büyü işlemlerinden dil bağlama, altın, sabun büyü işlemleri kapsamında destek alındığıdır.

Medyum Marilis Hoca Şikayetleri

 Medyum Marilis Hoca hakkında yapılan şikayet içerikli yorumlarda kişiler medyumun yalnızca büyü işlemlerini uyguluyor olması başka işlem yapmıyor olması bahsedilenlerdendir.

Tıkla ve Medyum Mesih'i Şimdi Ara: 0532 597 80 79

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Merhaba arkadaşlar ben güler. 3 yıldır evliyim fakat bu son 2 aydır eşimi tanıyamıyorum sebepli sebepsiz durmadan sorunlar yaratıyor ve kendi haklıymış gibi evi terk ediyor ne yapıp ne ettiysem nafile. Bir arkadaşımın önerisi üzerine Medyum Mesih hoca ile tanıştım başta hiç inancım yoktu ama enemek istedim. Bana 14 gün içerisinde herşeyi düzltebileceğini söyledi ve işlemlere başladık dediklerini harfiyen yaptım ve benimle irtibatı hiç kesmedi işlemler sonucu herşeyi düzelttik allah sizden razı olsun hocam

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu