Gerçek Medyum Yorumları

Medyum Marsel

Tıkla ve Medyum Mesih'i Şimdi Ara: 0532 597 80 79

Farklı bir tarzı ve havası olan Medyum Marsel’i bugün sizler için yakın metraja alacağız. Kendisi hakkında herhangi bir bilgiye ulaşmanın zor olduğu bir diğer medyumlardan olan Medyum Marsel, bizim profesyonel medyumlarımızın gizli bilgi servislerinden kaçamadı. Öyleyse başlıyoruz!

Medyum Marsel Kimdir?

Öncelikle ismini değinmek istediğimiz Medyum Marsel’in isminin kökeni Latince olmaktadır. Anlamı ise şanlı birey demektir. Kendisinin medyum olarak özel bir isim değişikliğine gidip gitmediği ve bu ismi özelikle tercih edip etmediği konusunu merak ederek araştırdık fakat kendisinin gerçek ismi gerçekten de Marsel olmaktadır. Bizlere yabancı bir ismi uyandıran bu isim aynı zamanda tam anlamıyla bir Türk ismi olmaktadır.

Medyum Marsel Biyografi

Şimdi ise kendisi hakkında her yerde bulamayacağınız bazı bilgilere geçiyoruz. Medyum Marsel’den hizmet almadan önce öğrenmek isteyeceğiniz her şey işte tam burada! Kendisinin öncelikle çocukluğundan eğitimine, aşk hayatına ve mesleğine kadar detaylıca bir araştırma yaptık ve bulabildiğimiz tüm bilgileri sizler için toparlamaya çalıştık. Öğrendiğimiz ve elbette emin olmadığımız pek çok şeyde bulunmakta fakat kısaca bahsetmek gerekirse; Medyum Marsel, 1983 yılında İzmir ilimizde dünyaya gelmiştir. Kendisi erkek ve şu anda evlidir.

Zorlu bir çocukluk yaşayan ve çocuk yaşta babasını kaybederek çalışma hayatına koyulan Medyum Marsel, o yaşlarda fark ettiği yetenekler üzerine medyum olmaya karar vermiştir. Medyum olarak hizmet vermeye ise 25 yaşında başlamıştır. Şu anda 38 yaşında olan medyum, mesleğinin de gördüğünüz üzere oldukça başlarındadır. Çocuk yaşta babasını kaybetmesi nedeniyle yeterli bir eğitim alamamış ve birçok farklı iş alanında tecrübe kazanmıştır. Bunlardan en önemlisi şüphesiz aldığı hafızlık eğitimiyle kısa bir süre hafızlık yapması olmuştur. Kendisi Arapçayı bu şekilde öğrenmiştir. Medyum Marsel halen İzmir’de ikamet etmekte ve çocukluğundan beri görüştüğü eski bir dostu ile evlenmiştir.

Medyum Marsel Yorumları

Yorum yazımıza ilk başlarken belirttiğimiz gibi kendisi farklı tarzı ve havasıyla dikkat çekmektedir. Yazımıza ilk bu şekilde başladık çünkü kendisine genellikle bu şekilde hitap edilmekte ve yorumlar gelmektedir. Söylenilenlere göre saçları uzun ve boynundan hiç çıkarmadığı kolyeleriyle farklı bir tarza sahiptir. Bu tarz medyum kişiliğini tam olarak yansıtmaktadır. Dışarıdan bakıldığında bir medyum olduğunu anlamak böylelikle çok kolay olmaktadır.

Medyum Marsel Şikayetleri

Araştırmalarımız sırasında internet mecralarından hiç faydalanamadık çünkü gerçekten kendisi hakkında hiçbir bilgi internet ortamında yer almıyor. Başta bu nedenden dolayı zorlanacağımızı düşündük fakat daha sonra etrafımızda onu tanıyan birkaç dosta rastladık. Böylelikle güvenilir bir kaynaktan aldığımız bilgiler ışığında sizlere son derece doğru bilgilerden oluşan bir metin hazırladık. Buraya kadar geldiğinizde Medyum Marsel’i biraz tanıdığınızı düşünüyoruz. Şimdi ise fikirlerinizi daha da netleştirecek bazı şikayetlerden bahsetmek istiyoruz. Gelen bazı şikayetlere göre Medyum Marsel tek geçim kaynağının medyumluk olması nedeniyle biraz uçuk fiyatlar talep etmekte ve bu konuda hiçbir şekilde pazarlığa gitmemektedir. Kısacası Medyum Marsel her ne kadar medyum kişiliğiyle dikkatleri üzerine çekse de fiyat konusundaki tavrıyla sınıfta kalmıştır.

Tıkla ve Medyum Mesih'i Şimdi Ara: 0532 597 80 79

İlgili Makaleler

2 Yorum

  1. Arkadaşlar merhaba ben 1 yıllık sevgilimden ayrıldım ben onu çok seviyordum herşeyi bir kenara bırakıp sadece benim yanımda benimle olsun istiyordum o da beni seviyordu eminim buna ailesi beni tanımıştı ama istemiyordu ailesiyle bi çok defa görüştüm ama beni istemiyorlardı ne yaptıysam olmuyordu kız arkadaşım sebepsiz yere bir anda ayrılma kararı aldı kaç günlerdi arıyorum mesaj atıyorum hiç bi şekilde cevap vermiyordu dönüşte yapmıyordu kaç defa arkadaşlarıyla görüştüm ama beni istemediğini söylüyormuş ne yapacağımı bilmiyordum tek bi çarem kalmıştı o da bi hocayla görüşmekti bir çok hocayla görüştüm ama hepsi yalancıydı ve en sonunda Medyum Mesih hocam çıktı karşıma aradım konuştum derdimi anlattım ve bizim ilişkimiz üzerine yapılmış olan bi büyü olduğunu söyledi bende şaşırdım dedim ailesi yaptımış olabilir ve hocam bana dedi ki bu büyüyü size bozarım kızı da sana geri bağlarım ailesini de seni sevmesini sağlarım demişti ilk başta inanmamıştım ama bana gerçekten yardımcı olduğunu hissetim ve hocama inanıp işleme başlamasını söyledim ve başladım yaklaşım 16 gün süreceğini söyledi benden sürekli haber vermemi istemişti hocam bende hocam ne dediyse yapıyordum ve henüz daha 10 gün olmuştu ki kız arkadaşım beni aradı ve beni özlediğini ve beni çok sevdiğini söyledi sevdiğim kız bana Medyum Mesih hocam sayesinde geri döndü ve ailesi de artık istiyor beni allah senden razı olsun Medyum Mesih hocam herkese tavsiye ediyorum arkadaşlar iyi günler

  2. İyi günler ben aylardır eşimden ayrıyım eşimin geri bana dönmesini istiyordum ne yaptıysam olmamıştı hangi yolu denediysem olmuyordu arkadaşlarla otururken arkadaşım biri bana tanıdık meşhur bir hoca var dedi anlattı da ben inanamadım ama eve gittiğimde araştırma yapmaya başladım internetten Medyum Mesih hocamı araştırdım aradım çok samimi konuşuyırdu benimle kanım ısındı açıkçası derdimi anlattım bakım yapması gerektiğini söyledi bakımı yaptıktan sonra benden yapmam gereken bir kaç birşey olduğunu söyledi onayladık basit şeylerdi nerdeyse zamanımı bile almadı işleme başladık ve işlem bittikten sonra olumlu sonuç eşim bana geri döndü allah sizden razı olsun Medyum Mesih hocam iyi ki varsınız arkadaşlar herkese tavsiye ediyorum gerçekten dürüst ve güvenilir bir hoca kendisi iyi günler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu