Gerçek Medyum Yorumları

Medyum Mehmet Şah

Tıkla ve Medyum Muhammed El Ziyad'ı Şimdi Ara: 0532 215 68 88

İsimler medyumların kimlikleridir. Kimlikleri ise onları tanımlayan unsurlardan değildir. Medyumları tanımlayan nokta kendilerine kattıkları ilimlerdir. Tecrübeleri ve birikimleridir.

Medyum Mehmet Şah Kimdir?

Medyum Mehmet Şah ismi bu yazımızda yer verdiğimiz medyumdur. Medyumun kimliği, işlemleri, aldığı eğitimler, ailesi, tecrübeleri, ilmi bilgileri ve yöntemleri kapsamında edindiğimiz tüm bilgileri yazımız vasıtası ile sizlere aktarıyoruz. Diğer medyumları yazılarımızda bulabilirsiniz.

Medyum Mehmet Şah Biyografisi

Medyum Mehmet Şah hakkında yürüttüğümüz araştırmamız dahilinde öncelikle medyumun uzun yıllar boyunca bu sektör içerisinde yer aldığı bilgisine ulaştık. Kendisinden önceki nesilde dedesinin çalışmalarının bulunduğu, ilmi bilgisi kuvvetli olması dolayısıyla farkl uygulamalarda dedesinin yer aldığı zamanla ise kendisini geliştirdiğinden bahsetmektedir. Büyük annesinin de kendi üzerinde emeğinin çok olduğundan bahseden medyum onlardan aldığı ilmi birikimleri farklı uzmanlık alanlarına taşıdığını da belirtmektedir. Havas ilmi başlıca sahip olduğu ve uzmanlaştığı alanlardandır. Ebced ilmi, astroloji, burçlar, vefk, tılsım, hüddam ilmi alanları da uzmanlaştığı uzun yıllar eğitimlerini tamamladığı alanlar olarak tanımlanmaktadır. Medyum 25 yıldan fazladır bu sektörde olduğunu da belirtmektedir.

Medyum Mehmet Şah Yorumları

Medyum Mehmet Şah ismini tanıyanlar, bu isim hakkında bilgi sahibi olanlar, medyumdan destek almış kendisi ile tanışmış kişilerin yorumlarında en sık olarak medyumun kişiye özel manevi yöntem uygulamaları hazırlama konusunda kişilere destek verdiği ve bu noktada da kişilerin kendisine ulaştığı yazılanlardandır.

Medyum Mehmet Şah Şikayetleri

Medyum Mehmet Şah hakkında yapılan şikayet içerikli yorumlar dahilinde kişiler medyumun işlemleri süreci içerisinde büyü gibi işlemler dahilinde çalıştığından bunun da direkt insan iradesine zarar veren işlemlerden çekinen kişiler adına bir uzaklık doğurmasından ve dolayısıyla da medyum ile çalışmayı tercih etmediklerinden bahsetmişlerdir.

Tıkla ve Medyum Muhammed El Ziyad'ı Şimdi Ara: 0532 215 68 88

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Merhabalar. Önce size kendimden sonra yaşadıklarımdan bahsetmek isterim.
    Bu olaylara benim bile karışmam biraz saçma gelebilir. Ben polis memuruyum. Bakmayın polis memuru olduğuma ben bile defalarca kez dolandırıldım. Ama gönül işleri ne yazık ki öyle olmuyor. Gönül işi yüzünden dediğim gibi defalarca dolandırıldım. Hasbelkader Medyum Muhammed El Ziyad Bey ile de tanışmış bulundum.Ben evliydim Allah bana bağışlasın 1 tane erkek evladım da var. Boşanmamak için her şeyi yapmıştım fakat eşimin ailesinin baskısı yüzünden boşandığımızı sanıyordum. Medyum Muhammed El Ziyad beye problemlerimden bahsettim ve kendisi bakımını yapıp izlenmesi gereken yolu bana aktardı. Yapılması gereken işlemlere başladık. Tekrar altını çiziyorum dolandırılmama rağmen çalıştım Muhammed El Ziyad Hocayla. Ama zaten Muhammed El Ziyad hoca ile konuştuğumda işinin ehli bir adam olduğu bariz belliydi. Herneyse kısa kesiyorum Eşimle benim için yapılan domuz yağı büyüsü yapıldığını öğrendim. eşleri sevgilileri ayırmak için yapılan büyü türüdür. Muhammed El Ziyad Hoca büyütü bozdu ve yeniden bir arada olmamız için işlemler yapıldı. Tam anlamıyla fayda gördüm gerçekten. Şuan yeniden nikah aşamasındayız inşallah Allah razı olsun Medyum Muhammed El Ziyad Hocadan.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu