Gerçek Medyum Yorumları

Medyum Melle Süleyman Hoca

Tıkla ve Medyum Mesih'i Şimdi Ara: 0532 597 80 79

Medyumlar farklı ilim alanlarındaki bilgileri, öğretileri, bu alanlarda çalışmaları ve farklı isimleri ile öne çıkarak bilinmektedirler.

Medyum Melle Süleyman Hoca Kimdir?

Medyumların isimlerinin ardında yatan deneyimleri ve başarıları araştırarak yazımıza sonuçları dökmekteyiz. Bu yazımız içerisinde de Medyum Melle Süleyman Hoca hakkında bir araştırma gerçekleştirerek medyumun kimliğini araştırdık.

Medyum Melle Süleyman Hoca Biyografisi

Medyumlar farklı ilimlere sahip olması beklenen isimlerdir. Bu ilimlerin öğretileri ile ilerlerler ve deneyimler kazanırlar. Medyum Melle Süleyman Hoca farklı ilimlere sahip isimlerdendir. Celb, hüddam, havas, ilmi ledun gibi farklı ilimlerin öğretilerine sahip medyum bu öğretileri de manevi yöntemler deneyimlerinde kullanmaktadır.

Medyum Melle Süleyman Hoca Yorumları

Medyum Melle Süleyman Hoca hakkında yapılan yorumlar içerisinde kendisinden destek almış, kendisi ile iletişime geçerek çalışmış kişiler Süryani, Ermeni, geri getirme büyüsü gibi işlemler kapsamında çalıştıklarını belirtmişlerdir.

Medyum Melle Süleyman Hoca Şikayetleri

Medyum Melle Süleyman Hoca hakkındaki şikayetlerde kişilerin medyuma direkt olarak ulaşmanın zor olması belirtilenler arasında yer almaktadır.  

Tıkla ve Medyum Mesih'i Şimdi Ara: 0532 597 80 79

İlgili Makaleler

2 Yorum

  1. Merhaba benim oğlum bir süredir bir tane kadına tutulmuştu kadın oğlumu ele geçirmişti oğlumu benden ve ailemden koparmaya çalışıyordu oğlum bana kötü davranıyordu ailesine karşı saygısız olmuştu kadın oğlumu ele geçirmişti resmen her yolu denedim olmadı oğlum bana düşman olmuştu ailesinden tamamen uzaklaşmıştı kadının oğluma büyü yaptırdığını düşünmeye başladım ve araştıma yaptım araştıma sonucum da Medyum Mesih hoca çıktı bana sorunumu sordu sorunumu anlattım daha sonra bana yardımcı olabileceğini söyledi ve bazı işlemlerden bahsetti ve işlemlere başlamak için beden onayımı istedi onayımı verdim ve işlemime başladı bana 14 gün süre verdi ve 14 gün sürenin sonunda işlemlerimi bitirdi ve oğlum eskisi gibi oldu tekrardan bize bağlandı allah sizden razı olsun hocam

  2. Bir süredir kız arkadaşımla sorunlar yaşıyorduk bir türlü bitiremedik sorunlarımızı ve ne yapacağımızı bilmiyorduk en son kendi aramızda konuştuk bir hocayla görüşelim diye ve araştırma yapmaya başladık yaptığımız araştırmalar sonucunda Medyum Mesih hocamı bulduk hocama konuyu anlattık ve işlem için çalışmaları başlattı hocam sağolsun bizimle çok iyi ilgilendi ve işinin üstünde gayet iyi duruyordu yaptığı 21 günlük işlem sonunda işlemi bitirdi ve bizim bütün sorunlarımızı ortadan kaldırdı Allah senden razı olsun Medyum Mesih hocam iyiki varsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu