Gerçek Medyum Yorumları

Medyum Memiş Hoca

Tıkla ve Medyum Mesih'i Şimdi Ara: 0532 597 80 79

Medyumlar bilgisi ve ilmi ile tanınan insanlardır. Doğuştan, genlerinden gelen güçlü sezgileri zaman içerisinde fark edip geliştirir ve hem sezgilerinin güçlenmesini hem de bilgi ile daha deneyimli hale gelinmesini amaçlarlar.

Medyum Memiş Hoca Kimdir?

Medyum Memiş Hoca kendisindeki güçlü sezgilerin küçük yaşta farkına varan medyumlar arasındadır. Her zaman arkadaş çevresinden ve ortamından farklı olan, güçlü sezgileri ve hisleri ile kendisini farklı hisseden medyum zamanla araştırmalar yaparak bu hislerinin üzerine gitmiştir.

Medyum Memiş Hoca Biyografisi

Medyum Memiş Hoca kendisindeki güçlü hislerin genç yaşta farkına vardığından bahseden isimlerdendir. Henüz genç olmasının getirdiği birçok avantaj sayesinde daha güçlü işlemlere imza atabilmektedir. Gençlik hislerin de genç kalmasını ve değişen dünya içerisine kolay uyum sağlanarak işlemleri de kolaylıkla ilerletmeyi getirmektedir. Medyum farklı birçok alanda çalışmasının yanı sıra kitapları ve köşe yazıları ile de öne çıktığını eklemektedir.

Medyum Memiş Hoca Yorumları

Medyum Memiş Hoca hakkında yapılan yorumlar içerisinde kişiler medyumdan birçok farklı noktada destek alabildiğini bunun yanı sıra medyumun köşe yazıları ve bilgileri ile de kendisinden yardım aldıklarını yorumlarında belirtmişlerdir.

Medyum Memiş Hoca Şikayetleri

Medyum Memiş Hoca hakkında yapılan şikayet içerikli yorumlar içerisinde de kişiler medyumun manevi yöntem uygulamaları kapsamında işlemlerinin kısıtlı olduğundan şikayette bulunmuşlardır.

Tıkla ve Medyum Mesih'i Şimdi Ara: 0532 597 80 79

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Merhaba arkadaşlar ben mustafa. 13 yıllık güzel giden bir evliliğim var. Son 9 aydır eşim sebepli sebepsiz tartışma yaratmaya başladı ne yapıp ne ettiysem bir ilerleme kaydedemedim bir arkadaşımın önerisi üzerine Medyum Mesih hoca ile tanıştım ilk başta ön yargılı olsamda bana bu sorunları çözebileceğini 21 gün içerisinde herşeyin eskisi gibi olacağını söyledi işlemlere başladık ve benimle hiç irtibarı kesmedi işlemler sonucu çok şükür herşeyi düzelttik allah sizden razı olsun hocam

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu