Gerçek Medyum Yorumları

Medyum Menzil Hoca

Tıkla ve Medyum Mesih'i Şimdi Ara: 0532 597 80 79

Bugün sizlere tanıtmamız gereken bir başka önemli hoca, Medyum Menzil Hoca olacak. Kendisini eğer duyduysanız ve hakkında merak ettiğiniz her şeyi öğrenmek istiyorsanız, bu yazımız size en güzel şekilde yardımcı olacaktır.

Medyum Menzil Hoca Kimdir?

Daha önce hiç duydunuz mu bilmiyoruz fakat Menzil ismi aslında bir tarikata ait olmaktadır. Bu tarikat Türkiye’de en çok mensubu olan tarikattır. Medyum Menzil Hoca’nın ise bu tarikatın başında olduğu bilinmektedir. Son derece saygı gösterilen ve bilgilerine güvenilen Menzil Hoca hakkında biz de oldukça merak duymaktayız. Kendisi, sarıklı ve uzun sakallı hoca tabirini tam anlamıyla karşılamaktadır.

Medyum Menzil Hoca Biyografi

Medyum Menzil Hoca şeklinde hitap edilen aslında pek çok medyum bulunduğunu da söyleyebiliriz. Bu isim ve tarikat o kadar meşhur olmuştur ki çoğu medyum, bu isimle kendini duyurmak istemiştir. Biz aslında bugün asıl Medyum Menzil Hoca kimdir? Aslında bir nevi bunu işleyeceğiz. Herkes tarafından bilinen ve hatta siyasi ayağı da olan Menzil tarikatı Adıyaman Kahta ilçesinde kurulmuş ve devam ettirilmiştir. Dolayısıyla asıl Medyum Menzil Hoca’da Adıyaman’da ikamet etmektedir. Tarikatta herkes tarafından çok bilinen bazı siyasi kişilerinde üyelikleri bulunmaktadır. Tarikatın başında bulunan Menzil Hoca ise tarikatın mensupları tarafından Şeyh olarak görülmektedir.

Medyum Menzil Hoca Yorumları

Tabiri caizse bizim araştırmalarımızdan anladığımız kadarıyla kendisi hizmet alınması en zor olan medyumlardan biridir. Hem kendisine ulaşmak hem de ulaşıldığı halde hizmet alabilmek oldukça zor olabilmektedir. Medyum hizmette almaya çok çekingen yaklaşan kişiler, bu hizmeti gerçekten adını duyurmuş kişilerden almak istemektedir. Çevrelerden alınan tavsiyeler ise genelde Medyum Menzil Hoca şeklinde olmaktadır. Kendisi ulaşmak ve kudretli ilminden faydalanmak isteyen birçok mağdur kişinin bir hevesle kalkıp Adıyaman’a gittiği bile söylenmektedir. Fakat tüm bunlara rağmen kapısının önünden bile geçemeden çoğu kişi eve geri dönmek zorunda kalmıştır.

Medyum Menzil Hoca Şikayetleri

Üstteki paragraflardan anlaşılacağı üzere Medyum Menzil Hoca’nın popülerliği nedeniyle fazla ağır ve ulaşılmaz olmaya çalışması birçok eleştiriye maruz kalmaktadır. Kendisi Hoca kişiliğine medyum sıfatını da ekleyerek bugüne kadar edindiği sayısız tecrübeyi ve spritüal hislerini doğru bir şekilde halka hizmet amaçlı kullanmak istemişse de bugüne kadar ne yazık ki herhangi bir mağduriyeti giderildiği bilgisi alınmamıştır.

Tıkla ve Medyum Mesih'i Şimdi Ara: 0532 597 80 79

İlgili Makaleler

2 Yorum

  1. Herkese iyi günler benim sorunum eşimle uzunca bir süredir kavga ediyoruz sürekli tartışıyoruz herşeye laf ediyor 6 yıllık evliyiz biz ama ne için böyle yapıyor bilmiyorum artık şüphlenmeye başladım acaba beni sevmiyor mu hayatında biri mi var diye en son geçen ay boşanmak istedi ve boşanma davası açtı ama ben eşimle boşanmak istemiyordum bana beri bağlansın ne olursa olsun benden gitmesin istiyordum ne yaptıysa hangi yolu denediysem olmadı internetten Medyum hoca araştırması yapmaya başladım bir çok hocayla görüştüm ama bana en samimi dürüst gelen Medyum Mesih hocaydı hocamla yaptığımız görüşmede bana çok samimi davrandı ve yardımcı olabileceğini söyledi Medyum Mesih hocamın sayfasında bir çok iyi güzel yorumlar vardı bende o yüzden aradım ve pişman olmadım yaptığımız görüşmede işlemin 21 gün süreceğini söyledi bende bekliyordum hocamla sürekli her gün görüşme sağlıyordum ve işlem bittikten sonra allah kendisinden razı olsun ki Medyum Mesih hocam eşimi bana geri dönderdi ve şu an çok mutluyuz çok iyiyiz kavga etmiyoruz tartışmıyoruz iyiki sizi aramışım hocam herkese tavsiye ediyorum arkadaşlar iyi günler

  2. Merhabalar herkese ben bi süredir beraber olduğum erkek arkadaşım var ama hiç ciddü düşünceler içerisine girmiyordu ama ben aramızda ciddi bişeyler olsun istiyordum aileler tanışsın da adını koyalım istiyordum ve bir an önce bi yüzük takalım da ilişkimizin adı olsun diyordum aileler arası görüşmede sağladık herkesin onayı vardı ama kendisi istemiyordu bende beni bırakıp gider diye çok korkuyordum bu durum için araştırma yapmaya başladım internetten yaptığım araştırmalar sonucunda Medyum Mesih hocamı buldum herşeyi tek tek anlattım ve bize işlem yapabileceğini dile getirdi hocam dediklerini onayladım benden istediklerini yerine getirdim ve işlem bittikten bi kaç gün sonra evlenme teklifi aldım ve çok mutlu oldum Medyum Mesih hocama çok güvenmiştim ve beni pişman etmedi herkes güzel yorumlar atmış ama gerçekten güvenilir bi hoca allah kendisinden razı olsun herkese tavsiye ediyorum iyi günler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu