Gerçek Medyum Yorumları

Medyum Merthan

Tıkla ve Medyum Muhammed El Ziyad'ı Şimdi Ara: 0532 215 68 88

Medyumlar gizli ilimler ve manevi yöntemler konusunda ilgisi bulunan bu ilgiyi bilim ile harmanlayarak uygulayan isimlerdir.

Medyum Merthan Kimdir?

Medyum Merthan ismini bu ismin ardında yatan ilimleri, medyumun kendisine kattığı tecrübeleri, çalışma alanlarını sizlerin de merak duygusu doğrultusunda araştırdık ve sonuçları yazımızda aktardık.

Medyum Merthan Biyografisi

Medyum Merthan hakkında yaptığımız araştırmamız dahilinde öncelikli olarak kendisinin Süryani kökenli bir aileden geldiği bilgisine ulaştık. Mardin’de doğup büyüdüğünden bahseden medyum uzun yıllar önce ailesinin buraya göç etmesi ile buralı olduklarını da belirtmektedir. Büyük dedesinin uzun yıllar gizli ilimler üzerine çalışması ve bu çalışmalarını medyumlar ile paylaştığı ortamlarda bulunması medyumun da dedesinden etkilenmesine sebep olmuştur. İlk eğitimlerinin dedesinin tanıdığı büyük bir medyumdan aldığından bahseden isim ardından kendisini havas ilmi hüddam ilmi öğretilerinde farklı eğitimler ile geliştirdiğinden de bahsetmektedir.

Medyum Merthan Yorumları

Medyum Merthan hakkında yapılan yorumlar dahilinde kişiler medyuma ulaştıkları süreç içerisinde kendisinden en sık büyü ilimlerinde destek aldıklarını medyumun kişiye özel olarak hazırladığı büyülerden yararlandıklarını yazmışlardır.

Medyum Merthan Şikayetleri

Medyum Merthan hakkında yapılan şikayet içerikli yorumlar dahilinde kişiler medyuma direkt olarak ulaşmanın zor olduğu medyumu araştırdıklarında güvensiz kaynaklar ile karşılaştıkları en sık yazılan şikayetlerdendir.

Tıkla ve Medyum Muhammed El Ziyad'ı Şimdi Ara: 0532 215 68 88

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Daha önce birçok sözde hocayla tanıştım çalışmlarım oldu. Her seferinde paramdan ayrı umudumdan oldum. niyetim hiçbirzaman kötü değildi. Kocam ile yine herşey çok güzel olsun. Sadece bunun peşindeydim. 9 yıllık evliyiz. İster istemez zaman geçtikçe bazı şeyler monotonlaşıyor bunu kabul ediyorum tabi ki. Ama mutlu değilseniz gerçekten yürümüyor. Ne eşim benim varlığımdan mutluydu bende mutsuzdum yani açıkçası aşılamayan sorunlar vardı belli. Bahsettiğim gibi çalıştığım insanlar hep hüsrana uğrattı. şans eseri Medyum Muhammed El Ziyad Hoca ile tanıştım. Kocamın ve benim üzerimize kocam tarafından soğutulması gibi bi işlem yapıdlığunı söyledi. İlk yapılacak olan işlem bunu bozmak ve kendi lehimize işlemler yapmaktı. Ve işlemlere başlamak üzere start verdik. Muhammed El Ziyad Hoca bana işlem başında bu büyütü kim yapmış ne sebebple yapmış adı yaşı hepsini söyleyeceğim demişti. Gerçekten bir bir söyledi. Bizim işlemimizdede yarın koruma yapıp kapatacaz. Artık herşey Muhammed El Ziyad Hocam sayesinde yolunda. çekinmeden arayın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu