Gerçek Medyum Yorumları

Medyum Mevlüt

Tıkla ve Medyum Muhammed El Ziyad'ı Şimdi Ara: 0532 215 68 88

Medyumlar gizli ilim öğretileri ve manevi yöntem uygulamaları kapsamında hem bilgi sahibi hem de ilim sahibi insanlardır. Bu ilmi bilgilerini manevi yöntem uygulamaları kapsamında kullanarak kişilere yardımcı olmaktadırlar.

Medyum Mevlüt Kimdir?

Medyum Mevlüt hakkında tamamen birincil kaynakları esas alarak bir araştırma gerçekleştirdik. Medyumun kimliği, ilmi bilgileri, sahip olduğu yetkinlikler, yetenekleri ve tecrübeleri kapsamında edindiğimiz bilgileri yazımız vasıtası ile sizlere aktardık.

Medyum Mevlüt Biyografisi

Medyum Mevlüt, Diyarbakır doğumlu olduğu bilinen medyumlardandır. Medyum, ailesinin de gizli ilimler kapsamında bilgi sahibi olmasından dolayı kendisini tılsımlar ve büyüler konusunda hep donanımlı hissettiği hakkında detaylar vermektedir. İlk olarak 9 yaşında büyük dedesinin de öncü olması ile birlikte farklı dini eğitimlerini tamamladığından bahsetmektedir. Ardından 13 yaşına kadar farklı hocalardan farklı medreseler içerisinde tılsımlı bilgi eğitimleri aldığından da sıklıkla bahsetmektedir. Eğitimlerini tamamlamasının ardından yıldızname, tarot bakımı, enerji ve simya çalışmaları ile işlemlerine başladığını da eklemektedir.

Medyum Mevlüt Yorumları

Medyum Mevlüt hakkında yapılan yorumlar içerisinde kişiler kendisinden aldıkları desteğin ve işlemlerin vefk ile büyü işlemleri kapsamında olduğunu yazmışlardır. Ayrıca bağlama ve aşk vefki, gideni geri döndürme büyüsü işlemlerinde de medyum ile iletişime geçtiklerini belirtmişlerdir.

Medyum Mevlüt Şikayetleri

Medyum Mevlüt hakkında yapılan şikayet yorumları içerisinde kişiler medyuma direkt olarak güvenilir bir şekilde ulaşmanın zor olduğu, kendisinin hızlıca geri dönüş yapmaması hakkında şikayetlerini belirtmişlerdir.

Tıkla ve Medyum Muhammed El Ziyad'ı Şimdi Ara: 0532 215 68 88

İlgili Makaleler

2 Yorum

  1. Merhaba arkadaşlar on yıllık bir evliliğim var eşim ile aşk evliliği yaptık birbirimizi çok seviyoruz eşimle genellikle çok iyi anlaşan bir çiftiz fakat eşim bu son bir senedir olur olmadık şeylerden dolayı tartışmalar yaratmaya başladı bu tartışmalar giderek katlanılmayacak bir hal aldı bu durumu bir çok kez düzeltmeye çalıştım fakat nafile hiçbir işe yaramadı bunun üzerine internette araştırmalar yapmaya başladım yaptığım uzun araştırmalar sonucunda medyum Muhammed El Ziyad hocayı buldum ve iletişime geçtim bana bu durumu düzeltebileceğini söyledi ilk başta pek inancım olmasa da denemek istedim benimle isteğim üzerine işlemlere başladık işlemler boyunca benden sürekli bilgi aldı iletişimi hiç koparmadı işlemler tamamıyla olup bittikten sonra eşim ile aramızda hiçbir sıkıntı kalmadı Allah sizden razı olsun hocam

  2. Selam arkadaşlar benim beş yıllık bir ilişkim Sevgilimle çok iyi anlaşıyoruz çevremiz çok sevilen çok imrenilen bir çiftiz fakat bu son yedi aydır sevgilim beni durmadan tersleme ya olur olmadık sebeplerden dolayı kavgalar çıkartmaya başladı bir çok kez karşıma alıp konuştum hediyeler çiçekler bir çok şey yaptım fakat hiçbir işe yaramadı bu durumdan yakın bir arkadaşıma bahsettim o da bana medyum Muhammed El Ziyad hocayı tavsiye etti ilk başta istemesem de elimde yapabilecek başka bir şey kalmadı bunun üzerine Muhammed El Ziyad hoca hoca ile iletişime geçtim ona bu durumdan yaşadığım sıkıntılardan bahsettim hocam bana bu durumu 21 gün içerisinde çözebileceğini söyledi benim de isteğim üzerine işlemlere başladık işlemler boyunca benimle iletişim hiç kesmedi işlemler tamamiyle olup bittikten sonra sevgilim ile aramda hiçbir sıkıntı kalmadı Allah sizden razı olsun hocam

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu