Gerçek Medyum Yorumları

Medyum Minas

Tıkla ve Medyum Mesih'i Şimdi Ara: 0532 597 80 79

Gizli ilimler alanlarında medyumlar ilgisi ve bilgisi bulunan bunlar yetenekleri ile de ilerleterek farklı yöntemleri kullanarak kişilere yardımcı olmaktadırlar.

Medyum Minas Kimdir?

Medyum Minas ismini bize ulaştırmanızın ardından kendisinin uzmanlık alanlarını, çalışmayı uygun gördüğü işlemleri sizler için araştırdık.

Medyum Minas Biyografisi

Medyum Minas doğduğu andan itibaren farklı hislerle bezeli olduğunun farkına varılan birisi olduğundan bahsetmektedir. Kendisi hakkındaki bilgilerde hep kendimi benimsediğim ilk andan itibaren bu alandayım diye bahsetmektedir. Çocukluğundan itibaren aldığı farklı eğitimlerin kendisini zamanla daha da olgunlaştırdığından bahseden medyum ilk olarak 13 yaşında Mısır ve Fas bölgelerine gittiğinden buralarda manevi yöntemler, ruhsal ilimler kapsamında hocalardan eğitimler aldığından bahsetmektedir. İlk andan itibaren ilgi duyduğu alan olan büyülerde çalışmalarını sürdürdüğünü kendisi hakkında eklemektedir.

Medyum Minas Yorumları

Medyum Minas hakkında yapılan yorumlar içerisinde kişiler medyum ile çalışmaya başladıklarından itibaren sürecin çok hızlı geliştiğini, medyumun hızlı dönüşleri ile sürecin kısa sürdüğünü belirtmişlerdir.

Medyum Minas Şikayetleri

Medyum Minas hakkında yapılan şikayet içerikli yorumlar dahilinde kişiler medyuma ulaşmanın zor olduğu, kendisi hakkında güvenilir ve doğru kaynağa erişimin bulunmadığı hakkında şikayetlerini belirtmişlerdir.

Tıkla ve Medyum Mesih'i Şimdi Ara: 0532 597 80 79

İlgili Makaleler

2 Yorum

  1. Selamin aleyküm ben Birkan çok sevdiğim değer verdiğim kız tarafında gereksiz tartişmalar yüzünden ayrıldık ona haksızlıklar yaptım sözler verdim ve hiçbirini yerine getirmedim bu konuda köpek gibi pişmanım beni terk ediceğini bırakıp gideceğini bu derecede beklemiyordum bi kaç arkadaşimin tavsiyesi üzerine medyum mesih hocama ulaştım bana bana bu sorunu çözebileceğini söyledi bende işlemlere büyük bir heyecanla başlamak istedim işlemler boyunca hocam benimle iletişimi hiç kesmedi işlemler tamamiyle olup bittikten sonra kız arkadaşımla aramızda hiçbir problem kalmadı allah sizden razı olsun hocam

  2. Selamin aleyküm ben vedat çok sevdiğim değer verdiğim kız tarafında gereksiz tartişmalar yüzünden ayrıldık ona haksızlıklar yaptım sözler verdim ve hiçbirini yerine getirmedim bu konuda köpek gibi pişmanım beni terk ediceğini bırakıp gideceğini bu derecede beklemiyordum bi kaç arkadaşimin tavsiyesi üzerine medyum mesih hocama ulaştım bana bana bu sorunu çözebileceğini söyledi bende işlemlere büyük bir heyecanla başlamak istedim işlemler boyunca hocam benimle iletişimi hiç kesmedi işlemler tamamiyle olup bittikten sonra kız arkadaşımla aramızda hiçbir problem kalmadı allah sizden razı olsun hocam

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu