Gerçek Medyum Yorumları

Medyum Mirsad Hoca

Tıkla ve Medyum Mesih'i Şimdi Ara: 0532 597 80 79

Gizli ilim öğretileri ve manevi yöntem uygulamaları medyum denilen isimlerin uzmanlaştıkları ve çalışmalarını gerçekleştirdikleri alanlar olarak görülmektedir.

Medyum Mirsad Hoca Kimdir?

Medyum Mirsad Hoca hakkında sizlerin de bu ismi bize iletmesi çerçevesinde bir araştırma gerçekleştirdik. Medyumun kimliği, öğretileri, sahip olduğu yetkinlikler ve fazlası kapsamında ulaştığımız sonuçları yazımızda sizlere aktardık. Diğer medyum isimlerinin yazılarını da sayfamızda bulabilirsiniz.

Medyum Mirsad Hoca Biyografisi

Medyum Mirsad Hoca hakkındaki araştırmamız sürecinde öncelikle kendisinin küçük yaşta anne ve babasını kaybettiği bilgisine ulaştık. Anneliği tarafından sahip çıkılıp büyütüldüğü de kendisi hakkında eklediği bilgiler arasında yer almaktadır. Medyum 6 yaşında başından geçen kaçırılma hadisesinin ardından kendisindeki değişimlerin annesi tarafından farkına varıldığından bahsetmektedir. Kendisi de kaçırılma anı, nereye gittiğine dair herhangi bir şey hatırlamadığını sıklıkla belirtmiştir. Medyum kısa zamanda birçok yazılı ilmi eseri okuyabildiğinden, birçok farklı dile hakim olduğundan, dini yazılı eserleri ezbere bildiğinden de bahsetmektedir. Farklı hocalar tarafından zaman zaman eğitildiğinden bahseden medyum uzmanlaştığı gizli ilim alanları dahilinde uzun zamandır çalışmalarını gerçekleştirdiğinden de bahsetmektedir.

Medyum Mirsad Hoca Yorumları

Medyum Mirsad Hoca hakkında yapılan yorumlar dahilinde kişiler medyumdan büyü hizmetlerinde destek aldıklarını, kısmet açma büyüsü, sabun büyüsü, kırmızı ip ile bağlama büyüsü konularında medyumun çalışmalarından destek aldıklarını bunun yanı sıra da medyuma ulaşabilecekleri bir internet sitesinin olması hakkında yorumlarını belirtmişlerdir.

Medyum Mirsad Hoca Şikayetleri

Medyum Mirsad Hoca hakkında yapılan şikayet içerikli yorumlar dahilinde kişiler medyuma ulaşmalarının ardından işlemlere başlama sürecinin uzun olduğu, medyum ile direkt olarak birebir iletişimde olmanın zor olduğu hakkında şikayetlerini belirtmişlerdir.  

Tıkla ve Medyum Mesih'i Şimdi Ara: 0532 597 80 79

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. İnanmamakla başladığım Mesih Hocayla birlikte olan işlemimde yaşananlar şöyle gelişti. Evimizi terk eden eşimle alakalı problemlerimden bahsettim. Evliyim ellerinizden öper 2 evladım var. Eşimin beni aldattığının farkındaydım. Başka biri vardı hayatında. ayrı bi evleri bile vardı. Şüphelendim ve bunun üzerinde Medyum Mesih Hoca ile tanıştım. Gerekli yapılacak işlemlerden bahsetti. Eşimin üzerine bağlama büyüsü olduğunu söyledi.Her neyse işlemlere başladık 14 gün süren süreç günü gününe değişiklik gösteriyor ve herşey rayına oturuyordu işlem bitiminde Medyum Mesih Hocam bana kimin yaptığını ne sebeple yaptığını bile benimle paylaştı. Artık eşim evinde diğer kadından kurtuldu. Medyum Mesih Hocam gerçekten benim yuvamı kurtardı Allah razı olsun.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu