Gerçek Medyum Yorumları

Medyum Mirsad Hoca

Tıkla ve Medyum Mesih'i Şimdi Ara: 0532 597 80 79

Medyum Mirsad Hoca’nın adını çok duymuş olabilirsiniz. Belki aranızda duymayanlar vardır diye sizlere en iyi şekilde tanıtmak istiyoruz. Tanıyanların da okumasını tavsiye ederiz. Kim bilir belki de hakkında yepyeni şeyler öğrenirsiniz. O halde sizlere iyi okumalar!

Medyum Mirsad Hoca Kimdir?

Medyum Mirsad Hoca birçok ülkeye ziyaretler gerçekleştirmiştir. Diğer medyumlardan farklı bir çalışma stili vardır diyebiliriz. Aldığı kişisel gelişim dersleri sayesinde insanların psikolojisinden çok iyi anlar ve insanlara buna göre davranır. Yüz yüze görüşmenin çok önemli olduğunu bilen Medyum Mirsad Hoca, görüşmek isteyen insanlarla yüz yüze de görüşmektedir. Medyum Mirsad Hoca ile görüşmek isteyenler, cep telefonu ve e-posta aracılığıyla iletişime geçebilmektedir. Eğer Medyum Mirsad Hoca adına sosyal medya hesabı görürseniz asla inanmayın! Dolandırıcıya rasgelmiş olabilirsiniz çünkü Medyum Mirsad Hoca’nın sosyal medya hesabı yoktur.

Medyum Mirsad Hoca Biyografi

Medyum Mirsad Hoca’nın çocukluğu çok zor geçmiştir. Küçük yaşlarda ailesini kaybedip babaannesiyle yaşamaya başlamıştır. Yaşadığı kötü bir olay sonrasında Sıddık Hoca Efendi ile tanışmış ve beraber biraz vakit geçirince Medyum Mirsad Hoca‘ya eğitim vermeye başlamıştır. Eğitimine 6 yaşında başlamış, 12 yaşında ise eğitimini tamamlamıştır. Bu sıralar ise duru görme yeteneği fark edip ona göre eğitim görmeye başlamıştır. 16 yaşında kişisel gelişim dersleri almış aynı zamanda yabancı dile yatkınlığı sayesinde farklı diller öğrenmiştir. 34 yaşına kadar televizyon izlemek yerine vaktini kitap okumaya harcamış çünkü kitapları her zaman servet olarak görmüştür. Okuduğu kitaplar ve aldığı eğitimleri birleştirerek tecrübesine tecrübe katmış ve Medyum Mirsad Hoca olarak karşımıza çıkmıştır.

Medyum Mirsad Hoca Yorumları

Medyum Mirsad Hoca’ya gidenler aldığı hizmetlerden genel olarak memnunlar. Medyum Mirsad Hoca’nın onlara nasıl davrandığını sorduğumuzda ise iyi davrandığını söylemekteler. Yaşına rağmen oldukça enerjik olduğunu da eklediler. Memnun olanlar olduğu kadar ne yazık ki olmayanlar da oluyor. Araştırırken gözümüze çarpan bir detayı aşağıdaki bölümümüzde açacağız.

Medyum Mirsad Hoca Şikayetleri

Medyum Mirsad Hoca’nın kendine ait web sitesine bilgi almak için bir göz gezdirdik. Medyum Mirsad Hoca yüz yüze görüşmek isteyen insanlarla görüşüyormuş fakat kadınlarla yüz yüze görüşmediğini belirtmiş. Amacımız bu konuyu çok fazla deşmek değil, elbette düşüncelerine saygı duyuyoruz. Karışmak gibi amacımız da yoktur ama sadece küçük bir serzenişte bulunacağız. Kadınlarla yüz yüze görüşemeyeceğini söylemiş ve sadece telefon ve e-posta üzerinden görüşme sunmuştur. Bu fikrine saygı duyabiliriz fakat yüz yüze görüşmek isteyen kadınlar da olabilir. Belki derdini telefondan anlatmak yerine gidip Hoca’yla yüz yüze konuşmanın daha iyi olacağını düşünenler de vardır. Bu mesleğe kendini adamışsa cinsiyet ayrımı yapmaması gerektiğini ve görüşmek isteyen herkes ile belli bir ölçüde görüşmesinde sakınca olmadığını düşünüyoruz. Bu bizim önerimiz fakat elbette Medyum Mirsad Hoca’nın görüşlerine de saygı duyuyoruz. Son olarak Medyum Mirsad Hoca’dan hizmet alıp almamak tamamen size kalmış bir durumdur. Yazımızın sonuna geldiniz, diğer yazımızda görüşmek üzere!

Tıkla ve Medyum Mesih'i Şimdi Ara: 0532 597 80 79

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. İyi günler ben 3 ay önce eşimden boşandım gün geçtikçe her şey güzel olur diye düşünürken her şey daha kötü olmaya başladı özledim alışılmış onca şey arasında kaldım pişman oldum aradım konuşmak istedim telefonlarımı açmadı çiçek gönderdim özür diledim tüm çabalarım sonuçsuz kaldı internette yorumlarda gördüm Medyum Mesih hocamın adını bir çok kişi teşekkür ediyor minnet sunuyor bende denemek istedim. Aradım konuştum derdimi anlattım gideni geri getirme büyüsü yapacağını söyledim hocama hocamda bu işlemde en geç 21 günde sonuç alacağımızı söyledi 14.Günün sonundaydık işlemin nasıl ilerlediğini öğrenmek ve denemek için karımı aradığımda telefonu ağlayarak açıp beni çok sevdiğini tekrar denemek istediğini söyledi dünyalar benim oldu koşup yanına gittim şimdi karım hamile aynı evimizde ve mutlu bir sürü günlerimiz oldu herşey sizin sayenizde oldu Medyum Mesih hocam Allah ne muradınız varsa kabul etsin

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu