Gerçek Medyum Yorumları

Medyum Muammer Hoca

Tıkla ve Medyum Mesih'i Şimdi Ara: 0532 597 80 79

Büyülere inanır mısınız? Ya da fallara? Ya da siz de fala inanmayıp falsız da kalmayanlardan mısınız? Dünya üzerindeki çoğu insan büyülere veya fallara inanmadığını dile getirmektedir fakat tarih boyunca büyü ve falların etkilerine dair kanıtlanmış pek çok olay yaşanmıştır. Hatta bu durum nedeniyle fala bakmak, büyü yaptırmak vs. her zaman gelecek nesillere kötü olarak aksedilmiştir. Bunun temel sebebi ise büyü ve fal dediğimiz olayın aciz olarak görülen insanoğluna büyük opsiyonlar yükleyerek güçlendirmesidir.

Bugün sizleri daha önce büyülere asla inanmayan ve sonrasında bu işin içine girerek gerçekleri öğrenmek isteyen bir medyum ile tanıştıracağız; Medyum Muammer Hoca.

Medyum Muammer Hoca Kimdir?

Hikayesi oldukça ilginç değil mi! Evet, Medyum Muammer Hoca bizden biri olarak doğup büyüyen ve her insan gibi büyü ve fallara ön yargı ile yaklaşan bir insandı. Fakat çevresinde gördüğü bazı olaylar neticesinde bu konuya merak salmaya başladı. Medyumluk, gizli ilimler, yıldızname, havas ve vefk gibi konularda kitaplar okuyan Medyum Muammer Hoca bugün, profesyonel olarak kendi evinin çatısı altında Medyumluk hizmeti vermektedir.

Medyum Muammer Hoca Biyografi

Peki, siz hiç son derece ön yargılı olduğunuz bir konunun üzerine gitmeyi düşündünüz mü? Medyum Muammer Hoca tam olarak böyle yaptı ve inanmaya hiç ihtimal bile vermediği bu konunun üzerine gitti. Bugün o hiç inanmadığı konular, kendisinin ve ailesinin geçimini sağlayabilmesine yol açtı. Şu anda 41 yaşında olan Muammer Hoca, evli ve 1 çocuk babasıdır. Tam olarak nereli olduğunu öğrenemediğimiz Muammer Hoca, aksanından anlaşıldığı kadarıyla Karadenizlidir.

Medyum Muammer Hoca Yorumları

Medyum Muammer Hoca’nın ilham verici bu hikayesi kendisinden hizmet alan tüm kişiler tarafından bilinmektedir. Kulaktan kulağa yayılan bu bilgi, gün geçtikçe Medyum Muammer Hoca’nın ilgi çekmesini sağlamıştır. Bu nedenle çoğu kişiye göre bu konu tamamen ilgi çekmek amacıyla uydurulmuştur. Medyum Muammer Hoca’nın büyülere ön yargısının kalkmasını sağlayan olay ise şöyledir; bir gün dayısının evi ve çocuklarını terk etmesi üzerine perişan halde kalan çocukların babalarına tekrar kavuşmaları için iyi bir medyum arayışına girilmiştir. Medyum Muammer Hoca ise bu duruma tamamen karşı çıkmıştır. Fakat başka hiçbir çaresi kalmayan aile, onu dinlememiş ve medyum desteği almaya başlamıştır. Bu durumun ardından dayısının eve geri döndüğünü gören Medyum Muammer Hoca, medyumlukla ilgili düşünceleriyle adeta sınanmıştır. Nihayetinde tüm bu yaşananlar onun bugünlere gelmesini sağlamıştır.

Medyum Muammer Hoca Şikayetleri

Yazımın son ve en önemli kısmında ise Medyum Muammer Hoca hakkında genel olarak yapıldığını gördüğümüz şikayetlerden bahsedeceğiz. Kendisinin bu ilgi çeken hikayesi birçok müşterinin hizmet almak için can atmasına sebep olmuştur. Fakat, gelen bazı şikayetlere göz attığımızda Medyum Muammer Hoca’nın son derece egolu olduğu ve sırf canı istemediği için bile birçok çaresiz insanı geri çevirdiğinden bahsedilmiştir. Üstelik çok uzak yollardan gelip kendisinden hizmet almak isteyen kişilere bile son derece sert davranışlar sergilediği yapılan şikayetler arasında olmaktadır.

Tıkla ve Medyum Mesih'i Şimdi Ara: 0532 597 80 79

İlgili Makaleler

2 Yorum

  1. 1 yıl önce kadar felandı bi kıza aşık olmuştum herşey onunla birlikte olsun istiyordum benim hayatıma girsin bana aşık olsun bağlansın benimle evlensin istiyordum yaklaşık 1 yıldır elimden gelen herşeyin daha fazlasını fazlasıyla yaptım denedim yapmaya çalıştım bi türlü olmadı arkadaş olarak kalmak istiyordu ama ben ona aşıktım ne olursa olsun onu istiyordum sadece ve sadece onu istiyordum ve bir iki kişinin bana önerisi üzerine Medyum Mesih hocamdan tanıştım görüşme sağladık derdimi anlattım bu kızla ciddi bir ilişki kurmak istediğimi söyledim ve hocam benle ilgileneceğini bana yardımcı olup kızı bağlayacağını söyledi işleme başlamadan önce benden istekleri oldu yapmamı istediğini söyledi dedikleri yerine getirdim ve işleme başladık yaklaşık 15 gün süreceğini söyledi ve işlem devam ediyordu ve bu süre zarfı içinde henüz daha 10.11 gün olmuştu ki kız bana açıldı aşık olduğunu söyledi ve şu an nişanlanıyoruz allah senden razı olsun Medyum Mesih hocam hepinize tavsiye ediyorum iyi günler

  2. Herkese iyi günler arkadaşlar ben 2 yıl önce evlendim eşimle birbirimizi severek evlendik ama son zamanlarda bazı sorunlarımız oluşmaya başlamıştı ve eşim hep durmadan en ufak bişe bile olsa bağırıp çağırıyordu herşeye ters bi tepkisi oluyordu ve benden bundan rahatsız oluyordum eşim son zamanlarda eve bile gelmez olmuştu artık şüphleneiyordum hayatında biri olmasından ve o kadar takip ettim araştırdım sordum bişe bulamadım ve hoca arayışına girdim bi kaç tane hocayla görüştüm yalandan hocalık yapıyorlar beni dolandırmaya kalktılar ben daha iyi bi hoca buldum Medyum Mesih hocamı buldum konuştuk gerçekten iyi bi hoca güvenilir bi hoca derdimi anlattım ve bana eşimle ilgili bişeyler söyledi ve eşim bana karşı ne yapıyorsa hepsini biliyordu ve hocamla işleme başladık ve eşimi bana geri bağladı geri döndürdü ve şu an mutluyuz allahım sizden razı olsun Medyum Mesih hocam iyi günler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu