Gerçek Medyum Yorumları

Medyum Müfit

Tıkla ve Medyum Muhammed El Ziyad'ı Şimdi Ara: 0532 215 68 88

Gizli ilim öğretileri medyumların ilgilendikleri içinde bulundukları alanlardır. Bu alanlar herkes tarafından bilinmezler. Yalnızca medyumların ilgi alanlarına dahildir.

Medyum Müfit Kimdir?

Medyum Müfit hakkında bir araştırma gerçekleştirerek medyumun tecrübeleri, bilgi birikimi kapsamında edindiğimiz bilgileri yazımızda sizlere aktardık.

Medyum Müfit Biyografisi

Medyum Müfit hakkındaki araştırmamız dahilinde öncelikle medyumun tam 13 yıldır bu sektör içerisinde bulunduğu bilgisine ulaştık. Medyum küçük yaşta dedesinin gayreti ve ilgisi ile dini eğitimlerini tamamlamasının ardından manevi ilim dersleri de aldığından bahsetmektedir. Aldığı derslerde duyduğu manevi doyumlar dolayısıyla kendisini daha çok bu alana verdiğinden de bahsetmektedir. Medyum havas ve hüddam ilmi öğretileri kapsamında aldığı eğitimlerin uzun yıllara dayandığından zamanla bu ilim öğretilerini farklı manevi yöntem uygulamalarının da temelinde kullanmaya başladığından bahsetmektedir.

Medyum Müfit Yorumları

Medyum Müfit hakkındaki araştırmamıza yorumların incelenmesini de dahil ettik. Kişiler medyum hakkındaki yorumlar içerisinde sıklıkla kendisinden ritüel işlemlerinde, büyü ve bakım işlemlerinde yardım aldıklarını yazmışlardır.

Medyum Müfit Şikayetleri

Medyum Müfit hakkında yapılan şikayet içerikli yorumlar dahilinde kişiler medyumun çalışma alanının dar olduğu bunun yanı sıra kişilere hızlıca dönüş sağlamadığı hakkında şikayetlerini ve sıkıntılarını yorumlarında belirtmişlerdir.

Tıkla ve Medyum Muhammed El Ziyad'ı Şimdi Ara: 0532 215 68 88

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Selamünaleyküm arkadaşlar benim beş yıllık bir evliliğim var eşim de çok iyi geçiniyoruz yolumu çok seviyorum keza onun da beni çok sevdiğini biliyorum fakat eşim bilmediğim nedenlerden dolayı hemen hemen üç aydır benden olabildiğince uzak duruyor sanki evli bir çift değil de iki arkadaş gibiyiz aynı evin içinde bu durumu düzeltmek için karşıma alıp konuşmak istediğimde benden ayrılmak istediğini artık beni sevmediğini Söyledi ben de ona onu hala çok sevdiğimi ve boşanmak istemediğimi söyledim kabul etmedi bu durumu bir arkadaşıma anlattım o da bana medyum Muhammed El Ziyadi tavsiye Etti bunun üzerine Medyum Muhammed El Ziyad ile iletişime geçtim bana bu sorunu 21 gün içerisinde çözebileceğiini söyledi benim de isteğim üzerine işlemlere başladık işlemler boyunca benimle iletişime hiç kesmedi işlemler tamamıyla olup bittikten sonra eşimle aramda hiçbir sıkıntı kalmadı Allah sizden razı olsun hocam

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu