Gerçek Medyum Yorumları

Medyum Muharrem

Tıkla ve Medyum Mesih'i Şimdi Ara: 0532 597 80 79

Gizli ilimler oldukça karmaşık ve araştırma isteyen alanlardır. Medyumlar bu alanlar içerisinde bulunan ve çalışan isimlerdir.

Medyum Muharrem Kimdir?

Medyum Muharrem gizli ilimler öğretilerine hakim bu öğretiler kapsamında da manevi yöntemler uygulamaları ile kendisine ulaşan kişilere destek veren bir isimdir.

Medyum Muharrem Biyografisi

Medyum Muharrem güçlü aile bağları olan ve bu bağlar ile birlikte gizli ilimlere merak salan bir isimdir. Aile geleneği gibi de sayılabilecek gizli ilimler öğretilerine sahip olduğundan bahseden medyum zamanla ailesindeki büyük kişiler ve medyum hocalardan aldığı eğitimler ile çeşitli araştırmalara dahil olduğundan ve kendi öğretilerini geliştirdiğinden bahsetmektedir. Medyum ritüel çalışmaları ile işlemlerine devam etmektedir.

Medyum Muharrem Yorumları

Medyum Muharrem hakkında yapılan yorumlar içerisinde kendisi ile iletişime geçmiş kişiler medyumdan aşk, bağlama, döndürme ve geri getirme ritüelleri kapsamında işlem yaptırdıklarından yorumlarında bahsetmişlerdir.

Medyum Muharrem Şikayetleri

Medyum Muharrem hakkında yapılan yorumlar içerisinde kişiler medyuma ulaşmanın maddi ve manevi olarak zor olduğundan bahsetmişlerdir.

Tıkla ve Medyum Mesih'i Şimdi Ara: 0532 597 80 79

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Selamünaleyküm sizlere kendimle ilgili bazı sorunlarından bahsetmek istiyorum ben insanlarla iletişim kuramıyordum hiçbir insanla anlaşamıyorum huzursuzdum geceleri uyuyamıyordum içimde hep bir sıkıntı hep bir daralma hep bir bunalıyordum hastaneye gidip tedavi gördüm en iyi tedavileri aldım fakat ne yaptıysam geçmedi piskolojim tamamen bozulmuştu daha sonra bu sıkıntı nasıl geçer diye bir çok kez araştırdım fakat bir sonuç elde edemedim daha sonra bir kız arkadaşımın önerisi ile Medyum Mesih hocamı Önerdi bana hocamla iletişime geçtik dersime sorunlarımı anlattım daha sonra bu sorunlarım için bana bazı işlemlerden bahsetti ve bu işlemlere başlamak için numaramı istedi onayını verdim işlemlerine başladı ve bana 21 gün süre verdi ve bu 21 gün içerisinde de işlemlerimi bitirdi Ve kuş gibi oldum geceleri artık rahat uyuyabiliyorum insanlarla iletişim kurabiliyorum İçimdeki sıkıntı tamamen geçti çok teşekkür ederim hocam

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu