Gerçek Medyum Yorumları

Medyum Murat Hoca

Tıkla ve Medyum Muhammed El Ziyad'ı Şimdi Ara: 0532 215 68 88

Gelin bugün sizlere yakışıklı bir medyumdan bahsedelim! Evet, Medyum Murat Hoca… İsminden bile yakışıklı ve genç olduğunu anlayabiliriz. Henüz 29 yaşında olan medyum ile bizler daha önce karşılaştık ve gerçekten nasıl bir medyum olduğu hakkında büyük bir merak duyduk. Öğrendiğimiz bilgileri şimdi size tek tek aktaracağız.

Medyum Murat Hoca Kimdir?

Kendisinde bizlerin ilk dikkatini çeken daha önce hiç duymadığımız hizmetler veren bir medyum olmasıdır. Daha önce birçok medyum araştırdık ve birçok medyumla tanıştık fakat Medyum Murat Hoca tarafından verilen hizmetlere açıkçası hiç rastlamadık. Bu tarz işlemleri kendisi mi uydurdu, yoksa gerçekten derin araştırmaları sonucu unutulup giden büyüleri mi keşfetti, biz de merak ediyoruz. Öyleyse gelin, geçmişine dönüp bu duruma bir göz atalım!

Medyum Murat Hoca Biyografi

Medyum Murat Hoca, yaklaşık 15 yıldır medyumluk hizmeti vermekte fakat aile bireyleri özellikle babası uzun yıllardır bu konuyla ilgilenmektedir. Daha çok küçük yaşlarda Medyum Murat’a da tüm tecrübeler aşılanmaya başlanmıştır. Bu nedenle çok genç olmasına rağmen kendisi oldukça yeteneklidir. Daha önce de dediğimiz gibi kendisinde en çok dikkat çeken özellik kulağımızın çok yeni aşina olduğu hizmetlerde bulunmasıdır. Bu hizmetle arasında; kalp bağlama, negatif enerji temizleme, psikolojisi bozuk insanları düzeltme ve dil bağlama gibi pek çok seçenek vardır. Kendisinin bu hizmetleri ise babasının çok uzun yıllara ve geçmişe ait araştırmalarına istinaden öğrendiğini keşfediyoruz. Evet, tam olarak babadan oğula bir bilgi aktarımı söz konusu diyebiliriz.

Medyum Murat Hoca Yorumları

Çok bilgili ve mesleğinde çok heyecanlı olarak yorumlanan bir medyum kendisi. Evet gerçekten fazlasıyla heyecanlı çünkü çok şey biliyor. Bu bilgiler onda bir an önce açığa çıkarma dürtüsü yaratıyor. Ondan bir hizmet almaya gittiğiniz zaman, size bunu da yapalım ve bunu da yapalım, hatta sizin buna da ihtiyacınız var gibi durumlar yaşanıyor.

Medyum Murat Hoca Şikayetleri

Yazımızın her zaman en önemli olan ve sizlerin büyük bir dikkatle okuduğunu bildiğimiz kısmına geçiyoruz. Medyum Murat Hoca üstte de bahsettiğimiz gibi oldukça heyecanlı ve hevesli bir yapıya sahip. Yıllar olmasına rağmen mesleğindeki heyecanını bir türlü atamamış, sürekli yeni şeyler denemeyi arzulayan birisi. Hal böyle olunca, herhangi biri hizmet almak için kendisine gittiğinde daha hiç ihtiyacı olmayan hizmetleri bile o kişilere vermeye çalışıyor. Bu durum odan hizmet alan kişileri zor bir duruma sokuyor ve kendisine ne yazık ki şikâyet olarak geri dönüyor.

Tıkla ve Medyum Muhammed El Ziyad'ı Şimdi Ara: 0532 215 68 88

İlgili Makaleler

2 Yorum

  1. Merhabalae benim sorunum eşimle alakalıydı yaklaşık 3 aydır sorunlarımız çoğalmaya başlamıştı herşeye sinirlenen bi olmuştu en ufak şeyleri büyütmeye başlamıştı ben ne yapsam eşime yaranamaz olmuştum herşeyi kötü aşgılamaya başlamıştı en son 1 ay önce evi terkedip gitti 3.5 günde bir geliyordu sadece eve nereye gidiyor nerden geliyor bilmiyordum son zamanlarda iş yerinde de fazla durmadığını öğrendim ve ne yapacağımı bilmiyordum ta ki Medyum Muhammed El Ziyad hocamı bulana kadar en son çarem bi hocayla görüşme yapmaktı bende araşatırmalarım sonucunda Medyum Muhammed El Ziyad hocamı buldum internete baya meşhur kendisi için atılan yorumları okudum herkes iyi şeyler yazmış iyi şeyler söyleme bende arayıp şansımı denemek istedim ve aradım eşimle olan sorunlarımızı anlattım hocam bana yardımcı olacağını ve eşimi geri getireceğini söyledi ve işleme başladım her hocam bu işlemin 21 gün süreceğini söylemişti işlem süresince her gün görüşme sağlıyorduk hocamla işlem sonuca varmıştı ve eşim evine döndü ve şu an aramız çok iyi bana karşı da eskisinden daha iyi çok mutluyuz herşeye sizin sahnenizde oldu allah sizden razı olsun Medyum Muhammed El Ziyad hocam iyiki varsınız

  2. İyi günler benim sorunum kayınvalidemle alakalıydı eşimle biz severek evlendik onların da onayı vermesi üzerine ama bir süre önce kayınvalidemle sorun yaşadık tartıştık kavgamız büyüdü ve beni kocama karşı kötülemeye başladı durmadan bişeyler uyduruyor bişeyler bahane ediyordu ve eşimle kavgalarımız olmaya başladı son zamanlarda eşime ne dediysem ne yaptıysam olmuyordu sanki bir sıkıntı bir sorun vardı bişeyler vardı ama ne bilmiyordum internette araştırmaya başladım Medyum Muhammed El Ziyad hocamı buldum aradım derdimi anlattım bakım yaptı ve büyü olduğunu söyledi büyüyü bozabileceğini ve eşimi bana karşı düzeltip geri bağlayacağını söyledi hocam bende onayladım yaklaşık 2 hafta süren işlem sonunda mutlu oldum eşim bana daha da iyi davranmaya başladı ve kayınvalidem de düzelmişti o da bana iyi davranmaya başladı artık eşimle de durumumuz artık çok iyi Allah kendisinden razı olsun Medyum Muhammed El Ziyad hocam sayesinde çok mutlu oldum teşekkürler hocam

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu