Gerçek Medyum Yorumları

Medyum Nahir

Tıkla ve Medyum Mesih'i Şimdi Ara: 0532 597 80 79

Gizli ilimler medyumların ilgi duydukları alanlardır. Bu alanlar herkes tarafından bilinip ilgi duyulan alanlar değildirler.

Medyum Nahir Kimdir?

Medyum Nahir isminin de detaylı bir araştırma süzgecinden geçirdik. Medyumun kimliği ve bilgileri kapsamında ulaştıklarımızı yazımızda aktardık.

Medyum Nahir Biyografisi

Medyum Nahir ismini araştırdığımız süreç içerisinde öncelikli olarak medyumun Adana doğumlu olduğu bilgisine ulaştık. Ermeni asıllı bir aileden geldiğinden bahseden medyum Adana’da yaşamını sürdürmektedir. Medyum ilk gizli ilimler adına işlemlerine 15 yaşında başladığından ilk olarak eğitim almaya ise 13 yaşında başladığından bahsetmektedir. Medyum havas ve hüddam ilmi öğretilerinde kendisini geliştirdiğinden bahsetmektedir.

Medyum Nahir Yorumları

Medyum Nahir hakkında yapılan yorumlar içerisinde kişiler medyuma ulaştıkları kendisinden destek aldıkları konuların büyü işlemleri olduğundan büyüler özelinde medyumla çalıştıklarından bahsetmişlerdir.

Medyum Nahir Şikayetleri

Medyum Nahir hakkında yapılan şikayet içerikli yorumlarda kişiler medyumun yüz yüze destek vermiyor olmasından yalnızca telefonla yardımcı oluyor olmasından güvensizlik duyduklarına dair şikayetlerini yazmışlardır.

Tıkla ve Medyum Mesih'i Şimdi Ara: 0532 597 80 79

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Merhaba arkadaşlar ben başak benim yedi yıldır süren bir ilişkim var sevgilimle çok iyi anlaşıyorduk birbirimizi çok seviyorduk ben hala seviyorum fakat birliktelik yaşadığım kişiyi bu son dokuz aydır olur olmadık şeylerden dolayı durmadan kavgalar çıkartmaya başladı beni ve kendisini çok zorladı geçtiğimiz günlerde benden ayrılmak istediğini benim yüzümü dahi görmek istemediğini söyledi bu durumu bir arkadaşıma anlattım ve bana medyum Mesih hocayı tavsiye etti ilk başta böyle şeylere inanmasam da denemek İstediğim ve iletişime geçtim bana bu sorunu 14 gün içerisinde çözeceğini söyledi benim de onayı üzerine işlemlere başladık işlemler boyunca benimle iletişime hiç kesmedi işlemler tamamıyla olup bittikten sonra sevgilimle aramda hiçbir sıkıntı kalmadı Allah sizden razı olsun hocam

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu